Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз само ей така...не че нещо, ама понеже по принцип мразя шльокавицата, да попитам плахо...каква е целта на протеста - да махнем филтъра, за да можем да си псуваме на воля или има и нещо друго, което съм изпуснал междувременно...

Da ne misli6, 4e mi pravi kef da pi6a na 6liokavica i na men. Celta (pone za men) ne e da se maha filtura. Neka go ima. No da ne mi cenzurira dumi kato "lampi4ka", "pogrebalen" i t.n. Zamisulut e dobur, izpulnenieto e slabo ;)

I mejdu drugoto... mai Grimjora se obidi ne6to, ne pi6e, ne vliza U foruma. LO6I MODERATORI :laughing:  Krustnika na kladata (za6toto ne podkrepq protesta) :moon: TAZ samo s gazenata lampa 6te go minem. MIDEX PREZIDENT! :santa:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

midex za muzej!

sothbiss maroderator!

na cenzora fostata!

izbori za admin!

 

 

protesta izpalniava celite si. Samo tri dni i eto che se pozadvijihte. Toku wij ste stignali do prawilnoto reshenie i ste go mahnali.

ako po nqkoq nelepa slu4ajnost uspeete da go nakarate da ne drazni, moje i da postignem sporazumenie otnosno tribukvenite sychetaniq i dopustimata im upotreba.

no dokato vadi tribukviata dori ot tam, de gi nema, nema i da se razbereme.

 

a i mejdudrugoto ako imahte kirilizator, nqmashe da stradate ot protesta :)

Link to comment
Share on other sites

Борисе, ако си същата бъчва, която помня, бая кривина ще ти отнеме. Но е похвално, че все пак си се захванал по темата. Само че... дано не те обезк☠ражи бавния и първоначално трудно забележим прогрес...

 

Абе само при мен ли мускулните трески удрят най-силно не на следващия, а по-следващия ден? Имам мускулна треска на гърдите от вторнишните тренировки и една кофа синини от вчерашния мач...

Довечера ще ти изпратя името на един вълшебен комплекс от витамини (има и други разни магии в тях) :)) Мускулната треска бяга от тях като Пламен от псувни и шльокавица ;)  Само, че трябва да си ги поръчваш от Англия, понеже тук май не се продават или ако, да, то сигурно ще са на петорна цена.

 

П.п. Да не ти разправям пък какви чудеса вършат с умората!

 

Поне аз винаги ще бъда против, когато някой започне да се олива и дори не си прави труда да сложи една звездичка там, дето трябва, щото със звездичка смисълът пак остава същия нали, ама пък като не е така хард, що да слагаме звезда...

Kifla!
Link to comment
Share on other sites

prati mi go i na men ako moje

 

 

mobo ne im davai kozove shte ni pobedqt podmolno , znam kade jivee dqdo mraz da mu naderem kolata s piron zadeto pomaga na komunistite :)

Njama problem!

Prosto ne si spomnjam imeto rm v momenta i 6te trabva da pogledna flakona.

 

P.p. Puk djadoto i az go znam de jivee i vikam da mu napulnja MArkU4a nA klImatIka S kAl i BuBuLe4ki!

P.p.2 I posle Kat Sa oBadi, NjAma Da mu Go iz4iStjA!

Link to comment
Share on other sites

Kifla!

 

'Зле!'...пардон - 'Zle!', не заради протеста, ами да го прочетеш 2 пъти. :lol:

 

@Мобо, нали прочете горе за постепенното натрупване на интелигентност във филтъра...имай малко търпение....

Link to comment
Share on other sites

@Мобо, нали прочете горе за постепенното натрупване на интелигентност във филтъра...имай малко търпение....

Така е, филтъра трупа интелигентност, за разлика от протестиращите (движението там е в обратна посока). :lol: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

С тая шльокавица, кога ще разберете дали филтъра е поумнял? Някой трябва от време на време да го тества.

Link to comment
Share on other sites

Чакай чакай, как така да си псуваме на воля? Параграф 22? Забранено е от правилата, а има филтър за него? ;)

 

^^^^

Tova.

 

Zabraneno e ot pravilata, no go filtrirame? Po princip triabva da e vremenno, dokato se uprajn1t pravilata, a to se izpolzva vmesto pravilata. Logic?

Link to comment
Share on other sites

Абе чак толкоз умен,че да хваща речника на Атанас и Галин надали ;)

 

Не сме чак толкова амбициозни - достатъчно е да хване само стандартните мръсни думички, а те да си се изразяват както желаят.

Link to comment
Share on other sites

Не сме чак толкова амбициозни - достатъчно е да хване само стандартните мръсни думички, а те да си се изразяват както желаят.

E sja skii kva poezija 4e zalee fOrOmat!

Link to comment
Share on other sites

TAZ, Godfather i drugite, koito se chuvstvate extra male, ako vi e sram neshto, shte vi napravya az temata za kremchetata, za da si vodite diskusiyata tam, che stana dosta prolonged i in depth, i zapochva da stava disturbing.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ... Хоста да ми свирне супер спешно или да вземе да си разчисти кутията за съобщения!

Link to comment
Share on other sites

Да му се обадя ли?

По-добре ми дай телефона му, че нещо не мога да намеря де съм го писал.

Link to comment
Share on other sites

TAZ, Godfather i drugite, koito se chuvstvate extra male, ako vi e sram neshto, shte vi napravya az temata za kremchetata, za da si vodite diskusiyata tam, che stana dosta prolonged i in depth, i zapochva da stava disturbing.

Въпрос на вкус! И на мен не ми е приятно да чета цинизми. Но какво направих - помолих веднъж, дваж, ама йок, та накрая въведох думичките и сега съм малко по-доволен. Даже и с вас се съобразих - разкрасих цензурираните думички със много приятни символи, а не с омразната ви *-ка. Това отново ми костваше време. А иначе да тръгнем да отваряме чак пък тема, за да те обучаваме как НЕ СЕ НОСЯТ розови чорапчета - хайде няма нужда ;)

 

И да, аз се чувствам екстра мъж, знаеш ли какъв хубав син съм направил - направо малка екстра е :D

 

P.S. Но пък ти ако искаш да ни ограмотиш за кремчетата, които ползваш и искаш да участваш, по някакъв начин в нашите разговори - без да си екстра мъж - то моля ти се отвори една тема. Само искам да те помоля вътре да не споменаваш нищо за Джена и фолк увлеченията ти  :P  :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Miti4nite rozovi chorapi niamat nishto obshto s diskusiyata za kremovete. Ne sym gi pomestval v temata za hvalbite. :) Temata shte si e samo vasha, obeshtavam, i shte moje spokojno da obsyjdate samo kremchenca, chetchici i aromati na sandalovo dyrvo (koeto ne znam kak mirishe v interes na istinata), srebyren iazovetc, ruski odekoloni, cigari arda kachak, slynce bez filtyr, mastika, i maikata na cialata taia kultura, neino velichestvo kazarmata.

 

A za sina, nikoj nikyde ne e kazal, che homo dvoikite ne mogat da imat deca. Zatova im pozvolqvat da osinoviavat, inache shtiaha da sa go zabranili. :)

P.P. v tva mnenie tolkova mnogo cherveno sveti, che me zaboliaha ochite dokato go preprocheta.

Link to comment
Share on other sites

A za sina, nikoj nikyde ne e kazal, che homo dvoikite ne mogat da imat deca. Zatova im pozvolqvat da osinoviavat, inache shtiaha da sa go zabranili. :)

 

 

Абе друго си е сам да си го направиш - хем е по-приятно, хем си е твой. :evil

 

Баси...след 2 часа трябва да ставам, а още не съм легнал...и вече не виждам смисъл да лягам, ама пък утре ще съм като убит цял ден...гадна работа...

 

Edit: За к'во ли изобщо легнах...хем се успах, хем пак ще съм като убит цял ден... :woot

Link to comment
Share on other sites

Сандаловото дърво ухае много хубаво, но някой ден - ако има сбирка на Форума, ще ти донеса кутийката, за да се запознаеш и с този аромат ;)

 

А колкото до руските одеколони и ардите + слънце качак - това едни други съфорумници ги натрапиха в темата, не сме ние с Момчил, Иван и останалите, които са решили да скъсат с измамната политика на Жилет. За казармата пък изобщо не е ставало въпрос, защото там никой не ни оставяше по 20 - 30 минути да си подготвим пяната, да се  избръснем, намажем със стипца и т.н. Но може да ни бъркаш с Виден, той май някога е споменавал нещо за казармата, ако не се бъркам. ;) 

Аз само мога да кажа, че бях доволен, защото там скачах с парашут, което си е доста приятно изживяване, че даже ни плащаха и скоковете.

 

А по въпроса за гей двойките... държавите, които законово признават гей браковете са само 11. Аз не можах обаче да намеря информация, колко са държавите в света, които позволяват на гей двойките да осиновяват, но не мисля, че са много и те. Вярно е, че законите могат да се заобикалят, но това е една друга тема. Ама Пламен ти го каза и той - друго си е да си направиш детето ти.  :notify:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...