Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Фак бе, тва го кажи на Аню. Галине, ша та уважат всички членестоноги, га ша са виждаме ма?

 

"Кажи го, кажи го" ама не го казва на мен, а на теб. Стига си мрънкал и го поеми като мъж.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не знам, аз съм силно алергичен към Gnome3. Ужасяващо ме дразни. А KDE-то малко не ми харесва поддръжката му за мултимониторинг, или по-точно - не се държи подобаващо при латптоп с втори монитор, който периодически се изключва... Трябва всеки път да влизам в мениджъра и да давам disable, като ще се изнасям от офиса. Ама това е поносима болка, на фона на Gnome3...

Link to comment
Share on other sites

Мда, пак ще си сложа лянукс. Пешо, пак да ти кажа, ако си забравил - фак ма.

Link to comment
Share on other sites

Аз бих пробвал Mint, четох хубави неща, ама я ми кажете, ще мога ли да си цъкам игрите? Diablo 3, Heroes of Newerth, другите са второстепенни...

Link to comment
Share on other sites

Linux за десктоп - мазохисти :))

Друго пък за работа скоро няма да си сложа!
Човека, който си рестартира компютъра за да отвори уеб страница да не се намесва в теми, по които незнанието му е достигнало легендарен (и изключително комичен) статут :]

Аз бих пробвал Mint, четох хубави неща, ама я ми кажете, ще мога ли да си цъкам игрите? Diablo 3, Heroes of Newerth, другите са второстепенни...

Ако ще играеш игри - по-добре не.
Link to comment
Share on other sites

Друго пък за работа скоро няма да си сложа!Човека, който си рестартира компютъра за да отвори уеб страница да не се намесва в теми, по които незнанието му е достигнало легендарен (и изключително комичен) статут :]Ако ще играеш игри - по-добре не.

 

Ти верно ли си станал такъв ръб, какъвто и изглеждаш напоследък, защото още МНОГО МАЛКО ще те трая... 

Link to comment
Share on other sites

О, това сигурно трябваше да прозвучи респектиращо? Съжалявам, ако козируването ми не отговаря на изискванията ;)

Link to comment
Share on other sites

О, това сигурно трябваше да прозвучи респектиращо? Съжалявам, ако козируването ми не отговаря на изискванията ;)

 

Това много добре знаеш какво означава и не ми се дръж нагло. 

Link to comment
Share on other sites

Дипломите от нашите университети дами и господа са едни хвърчащи листчета, имат точно толкова тежест навсякъде по света и нашенската администрация се старае всячески те да изглеждат точно така. Оригинала на дипломата е леко по-приличен, но наложи ли ти се да вадиш дубликат той изглежда като една купчина грозни ксерокопия на хвърчащи листчета задължително черно бели по възможност копието да е по-гадно и мизерно изглеждащо. Ако случайно се объркаш да изкараш цветно копие отказват да го заверят, защото изглеждало като фалшификат. Дубликат на диплома не се издава, издава се академична справка само. Дубликата е всъщност ксерокс копие на дипломата (задължително черно бяло - обясних по-горе защо) което се превежда по още по-грозен начин и се заверява с печати в МОН.

 

Та който си мисли че учи в престижен университет и тази диплома има някакво значение - да си помисли пак - това е едно хвърчащо листче без никаква стойност и цялата администрация всячески се опитва да омаловажи неговото значение с презрителното си отношение към документа, който следва да удостовери твоите знания и да има някаква тежест като най-малкото изглежда представително а не като няколко грозни хвърчащи листа с печати по тях.

 

Нямам думи просто.

 

Ще ми се някой с диплома от чуждестранен университет да я снима и да покаже как изглежда диплома, ей тъй просто да ѝ се порадваме малко на снимка

Link to comment
Share on other sites

Ще ми се някой с диплома от чуждестранен университет да я снима и да покаже как изглежда диплома, ей тъй просто да ѝ се порадваме малко на снимка

 

Мога да го уредя ;)

 

Между другото и моята гние някъде по шкафовете. Дано не се налага никога да я вадя оттам... 

Link to comment
Share on other sites

kotora кво стана с реното?

Хм долях 400-500 мл и започна да включва по-добре,но не е и напълно идеално.Маслото сигурно е на боза вътре та утре може  да се наложи да го сменяме всичкото.

Link to comment
Share on other sites

Ъм, само таковата, кое ми е наглото?

 

Ако не се осъзнаваш - още по-лошо. Аз добре виждам, че си се самозабравил. 

 

======================================

 

Ники, току що говорих с брат ми и той за моя изненада ми казва, че дипломата му от LSE също е мижава и има само един воден печат...  :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

 

Нали ти казвам колко точно платих. Сега се опитваш да ме убедиш, че за труд съм дал повече... По телефона ти писах, че е абсурд да ме откриеш. Най - сигурният начин е чрез имейл и еветуално лично съобщение тук. Имейлът обаче си е най - сигурният и честно казано най - бърз вариант за да се свържеш с мен ;).

 

Не знам, аз съм силно алергичен към Gnome3. Ужасяващо ме дразни. А KDE-то малко не ми харесва поддръжката му за мултимониторинг, или по-точно - не се държи подобаващо при латптоп с втори монитор, който периодически се изключва... Трябва всеки път да влизам в мениджъра и да давам disable, като ще се изнасям от офиса. Ама това е поносима болка, на фона на Gnome3...

Пробвай Cinnamon версията на Mint. Оправили са доста неща, а други са променени. Държи се коренно различно от нормалната тройка ;). Можеш да си го сложиш на флашка и да пробваш през нея как работи.

 

Linux за десктоп - мазохисти :))

Значи аз съм мазохист от около 6 години. Тогава преминах изцяло на Линукс за десктоп и разкарах Windows-а. До преди това си имах dual boot и си ги редувах. От тогава съм минал изцяло на Линукс. Сменил съм и няколко дистрибуции. Една от причините е, че искам да ги тествам различните как са. С времето доста неща се променят и фаворита ми се смени няколко пъти. В момента за десктоп предпочитам Ментата.

 

Аз го слагам да си поиграя. След месец-два като ми писне, ще го махна.

Не е сигурно, че ще го махнеш. Свали си Ментата и пробвай. Стартира се от флашка. Ако ти е по - бавен компютъра може да си свалиш да видиш MATE как ще ти е. И двата варианта за десктоп се разработват активно. Съвсем скоро трябва да излезе и новата версия.

 

 

Аз бих пробвал Mint, четох хубави неща, ама я ми кажете, ще мога ли да си цъкам игрите? Diablo 3, Heroes of Newerth, другите са второстепенни...

Малко е сложно с игрите. Все повече и повече игри излизат с директна поддръжка за Линукс. От известно време вече има и Steam. Трябва да потърсиш да видиш какво пишат хората по въпроса. Има примерно програми които са така написани, че да работят прекрастно през Wine. Целта е да има само една единствена версия на софтуера. Има и игри по подобен начин.

 

Че толкова ли е зле?

Тоест... не ми казвай. Аз сам ще си преценя. ;)

Не е никак зле. Даже точно обратното. Просто другаря гербераст има пробмониторни проблеми ;).

 

Друго пък за работа скоро няма да си сложа!Човека, който си рестартира компютъра за да отвори уеб страница да не се намесва в теми, по които незнанието му е достигнало легендарен (и изключително комичен) статут :]

owned

+1

 

Изобщо защо не си свалите някой от вариантите. Сложете го на една флашка и заредете от нея. Няма да имате пълната скорост на работа, но ще видите за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Ники, току що говорих с брат ми и той за моя изненада ми казва, че дипломата му от LSE също е мижава и има само един воден печат...  :bgrin:

Не не... не може да се мери с мижавостта на калпаво ксерокопирани копия с по един печат отзад а те друго отказват да заверят
Link to comment
Share on other sites

Нали ти казвам колко точно платих. Сега се опитваш да ме убедиш, че за труд съм дал повече... По телефона ти писах, че е абсурд да ме откриеш. Най - сигурният начин е чрез имейл и еветуално лично съобщение тук. Имейлът обаче си е най - сигурният и честно казано най - бърз вариант за да се свържеш с мен ;).

 

Няма как да платиш за една и съща услуга по-малко освен по една единствена причина - цените растат с времето. Но това не е толкова важно. 

 

Комично или не - не ти знам мейла. За мен това е последна форма на комуникация...  :bgrin:  

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...