Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добро да е и твоето, Насьо :FU:

А на теб да ти направят вазелинови втривки на варикозни вени на ануса и ректума с помощта на бензинова трамбовка :))

Link to comment
Share on other sites

ПАЯКОВО ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ

 

Жителите на Ню Орлиънс се събуждат след изненадващо силно земетресение само за да открият, че хората са започнали да умират по необясним начин, а по улиците бродят множество огромни паяци. Хаосът и ужаса сковават града и всеки се опитва да оцелее както може. В центъра на тежката ситуация се оказва Кейтлин – майка и учителка по биология, която заедно със своите две деца е на автобусна обиколка на Ню Орлиънс. От своя страна, нейния съпруг Чарли, който е треньор на местния женски отбор по софтбол, превозва с бус спортистките към предстояща важна среща.
Скоро, Кейтлин, Чарли и хората с тях се оказват в капана на огромен брой прииждащи паяци, някои от които дори могат да бълват огън. Благодарение на знанията си по биология, Кейтлин смята, че знае как да сложи край на ужаса. Ситуацията обаче се оказва доста по-сложна и опасна от очакваното.

 

 

Дам, ееееей сега сядам да го гледам. 

Link to comment
Share on other sites

мани оскарите.

толкова много наука и разум има в тази история, че се класира поне в 3 категории на Нобелите.

Link to comment
Share on other sites

Ем явно всички са сектанти според Виден. Цък

 

За пръв път чуваш за кришнари, нали?  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Ето и един представител, който сигурно също за пръв път ще видиш

 

http://www.youtube.com/watch?v=pQx04tfKLjw

Link to comment
Share on other sites

"Младостта си отива,

преметнала сак,

в стари джинси обута

до крайпътния знак,

 

със ръка неизменно 

в безпаричния джоб.

Младостта си отива

на един автостоп."

Link to comment
Share on other sites

To също не се отваря

Проблема е в твоя телевизор. Отваря се и още как...

ПАЯКОВО ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ

То само заглавието строши тъпометъра, а описанието - още повече... Т'ва е пълното доказателство, че холивуд страдат от тотален творчески запек...
Link to comment
Share on other sites

"Младостта си отива,

преметнала сак,

в стари джинси обута

до крайпътния знак,

 

със ръка неизменно 

в безпаричния джоб.

Младостта си отива

на един автостоп."

 

Каква е тая меланхолия бре? Я ела тука на село да видиш какъв простор за душата е ... Да ти сипна една гроздова с ароматна салата...

 

Проблема е в твоя телевизор. Отваря се и още как...То само заглавието строши тъпометъра, а описанието - още повече... Т'ва е пълното доказателство, че холивуд страдат от тотален творчески запек...

 

Ти да не мислиш, че това е единичен случай? Онзи ден мернах заглавие THE 500MPH STORM.... Десетки подобни мога да изброя, умопомрачаващи тъпотии, които не само не знам кой финансира, но по-важно - не разбирам как си избиват разходите... Трайно увреждане на мозъка предизвикват... 

Link to comment
Share on other sites

.....не разбирам как си избиват разходите...

 

Пране на пари му викат....или пък трошене на пари, за тоя дето ги има и иска да се почувства като "артист" в гилдията...

Link to comment
Share on other sites

Каква е тая меланхолия бре? 

 

 

Трийсетака чука...Та си лоча бира тука с малката и мисля как да си оптимизирам ковачницата, че имам еннайсет хиляди ножа за правене..

Link to comment
Share on other sites

Триесе анадолски коминочистача да та коват, докът ти прочистват ауспуха!

Link to comment
Share on other sites

Трийсетака чука...Та си лоча бира тука с малката и мисля как да си оптимизирам ковачницата, че имам еннайсет хиляди ножа за правене..

 

Това ли ти е зора?!?!? Ми ние с Галицин като се движим стремглаво към 40 какво да кажем??? Ами Пламен питаш ли го? За него нова математика трябва...  :laughing:

 

Малко ти е пиенето днес...  B)

Link to comment
Share on other sites

Вие на пръст миришете бе, а Пламен вече окаменясва...Не ми е малко пиенето, достатъчно е...

Link to comment
Share on other sites

Тва мноо на геле го фърли, бе... :FU:
Редовно я виждам, па кат са опре до там, че да висне... ше го спущам :D

 

П.п. Мирише ти на теб ректума на бичо сиренце ;)

Това ли ти е зора?!?!? Ми ние с Галицин като се движим стремглаво към 40 какво да кажем??? Ами Пламен питаш ли го? За него нова математика трябва... :laughing:

Малко ти е пиенето днес... B)

Всъщност Галицин ги подминава :D

А ти кажи кога ще напалим камъка!

Link to comment
Share on other sites

Проблема е в твоя телевизор. Отваря се и още как...

Чукча писател. Аз намерих проблема къде е - с флаш се отваря с html5 не. 

 

Вие на пръст миришете бе, а Пламен вече окаменясва...Не ми е малко пиенето, достатъчно е...

Де бой де. Много си е добре и около 40 да ти кажа само дертовере растат с годините. До един момент основния ти дерт е къде и какво да изчукаш, сега само мога да си мечтая това да ми е дерта...

Link to comment
Share on other sites

Ша видим...Аз пак обещавам за Плд, ама са не знай... И без тва Галин тряя го връткам на воденичен камик...

Link to comment
Share on other sites

Ша видим...Аз пак обещавам за Плд, ама са не знай... И без тва Галин тряя го връткам на воденичен камик...

 

Ами ще дойдете при мене и двамата, аз да ви повръткам на гранитен камък. А пък Геалин ако обещае да донесе мръвка, а не членестоноги, цена няма да има...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...