Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

пенсионер съди ББ за дискриминация

затова сега наред са емигрантите.  А ЦЦ не помни че обеща да се разкара ако докажат участието му в българския Лотъргейт, щот не му е удобно.

цирка става все по-цветен с наближаването на изборите.

 

и пак спряха да коментират цената на тока и ръста на доходите.

Бъркаш!

Тази сутрин по Нова (май беше) ни зарадваха, че, доходите ни били скочили с цели 17%. Ама аз така или иначе не слушах с повече от четвърт ухо, щото и без тва нещо сутрин ми се гади напоследък...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Че що да продължават. БСП направи каквото можа ама нещо не се получи според очакванията им и спря пропагандата.

 

На мен ми е повече от ясно че и ББ хич не е цвете, но имам силна алергия към социалистическите идеи

да бе ясно. така е. бесепето са виновни за всичко.

Сутрин ББ кат ходи да пикае самия Станишев му насочва фуя с решенията си отпреди 4 години.

 

всичките мегавелики ултрауникални инфраструктурни проекти на ББ струват около 1 милиард, а липсват над 10.

Link to comment
Share on other sites

Алчните пенсионери са ги изяли , не чухте ли вожда какво каза  :Facepalm:  :Facepalm:

 

А относно подслушването даже не ми се коментира , политиците ни не са  просто смешни .... те вече са дори под определението жалки , има жалки твари които не заслужават да бъдат сравнявани с нашите мили депутати..... 

Link to comment
Share on other sites

16 април 1925г. Само за един миг българските комунисти убиха повече български генерали и висши офицери, отколкото сърбите, турците, румънците, гърците, англичаните, французите и руснаците в боевете на четири кървави войни…

 

Бог да ги прости!

Link to comment
Share on other sites

Поклон пред жертвите на комунистическия терор!

 

 

 

Иначе за всички лаЙкове в бръсненето, ето ви решението на проблема с измамата на Жилет. :punk

 

154.jpg

srb-blades.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе, продължават ли с лайната за атентата в Бостън? А за атентата в Багдад нещо някой прави ли си труда да каже? Съпоставям, така...

Link to comment
Share on other sites

Мхм ама моята е точно жилет ама made in U.S.A.Въпрос това въртящото с цифрите за какво е ? 

Тази е немска Merkur Futur и цифрите са за различни настройки на "агресивността" на ръба на ножчето и съответно на самото бръснене. Няма нищо общо с боклуците на Жилет.

Link to comment
Share on other sites

Какво ще ми трябва да държавен преврат срещу Мидекс?

 

*за

силно съм изкушен да те репортна с

БББББААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААНННННННННННННННННННННННННННННННННН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

силно съм изкушен да те репортна с

 

Недей, ще те съди за плагиатство - този тип рапорти са негова запазена марка.

Link to comment
Share on other sites

Силно съм иpкушен  да пробвам отново възможностите на филтъра !

 

проба 1 x*й

 

Проба 2 к*p

 

Я да видим ся.

Link to comment
Share on other sites

Xyй и кyр ли?

Точно така - x*й и к*p, ама Пламен па са изложи, че биля ми е изтрил и извода от експеримента.

 

Чай да видим и - Aн*c Щот и тва е мръсна дума.

 

П.п. Ваньо, тероризирай го с такива неща, щот от филтър най-го боли и той сам ще сдаде власта!

Link to comment
Share on other sites

Айде запрете се малко, големи хора сте - не на всеки е приятно да чете цинизмите. Атанас напоследък ги завърта доста сполучливо и не смятам да му цензурирам съчиненията.

Link to comment
Share on other sites

Айде запрете се малко, големи хора сте - не на всеки е приятно да чете цинизмите. Атанас напоследък ги завърта доста сполучливо и не смятам да му цензурирам съчиненията.

Ей на... Самофилтрирах са, саде мир да има :D

Link to comment
Share on other sites

тоа филтър нали щяхте да го махате за да нема изцепки като "хуйриер" или "остануслото"

мамка му(тва не го лови!), поне махнете питанките преди и след стринга за сравнение.  или му обогатете речника да реагира само като са самостоятелни или спрегнати тез дет толкова ви притесняват.

сега само подчертавате случайните съвпадения в напълно безобидни, но много по-използвани думи.

кво са ви виновни куриерите, че ги сравнявате с останали фалоси?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...