Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Досега не съм правил експерименти, но явно начини много. Така или иначе излишни са и самите експерименти. по тоя начин само добавяме неща във филтъра... Почваме с лирика в цинизмите и толкова.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

в този си вид тази цензура за три-четирибуквията само подчертава случайните съвпадения. много по-вероятно е да прочетеш обява за изпращане с хуйриер, отколкото да се натъкнеш на витиеват опростачен поздрав по случай поредното завъртане на земното кълбенце.

все едно на английски да искате да озвездичите всичките pussy-та в тема за отглеждане на котенца.

Link to comment
Share on other sites

По повод механичната цензура се сетих за един кратък виц: Компютърът никога не може да замени човека - казал канибалът. ;)

 

Абе става...ама много се чупят зъбите... ;)

Link to comment
Share on other sites

Егати, ми пий бе. Аз такива проблеми нямам. Пие ми се - пия. Ей сега например ми се пие вода и ще стана и ще си сипя. Like. A. Boss.

Link to comment
Share on other sites

Пие ми се - пия. Ей сега например ми се пие вода и ще стана и ще си сипя. Like. A. Boss.

 

 

Вода? К'во беше това, че съм забравил...

Link to comment
Share on other sites

Вода? К'во беше това, че съм забравил...

Май беше някаква течност, в която рибите правят секс? Да ме поправи някой, ако греша... :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Май беше някаква течност, в която рибите правят секс? Да ме поправи някой, ако греша... :online2long:

 

Точно!

Ангеле, Ангеле...докъде си го докарал, че да пиеш такива гнусотии - само ако знаеш след рибен секс какво остава... :P

Link to comment
Share on other sites

Точно!

Ангеле, Ангеле...докъде си го докарал, че да пиеш такива гнусотии - само ако знаеш след рибен секс какво остава... :P

 

Абе човече, ти на колко години си станал? В Карфур продават Fish Sex Free вода. Бутилирана.

Link to comment
Share on other sites

В една мъдрост се казваше, че водата се употребява от магарета и крави...Дали да не причислим Аню към едрия добитък?(щот не е малък, за да го сложим при дребния добитък)

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми се пие. Мисля довечера да лочна.

 

Къде, кога?! (емотикона на куче с изплезен език)

 

В една мъдрост се казваше, че водата се употребява от магарета и крави...Дали да не причислим Аню към едрия добитък?(щот не е малък, за да го сложим при дребния добитък)

 

Те се категоризират спрямо килограмите. Така че е дребен.

Link to comment
Share on other sites

Казах вчера - довечера,след 19:30 на Баба Яга(зад паметника на Съветската армия). Тук --->  https://maps.google.bg/maps?hl=bg&ll=42.689888,23.333097&spn=0.00109,0.002642&t=h&z=19&layer=c&cbll=42.689838,23.332784&panoid=kqIAAGnhX5i_B1YXlduYbg&cbp=12,72.45,,0,16.23

 

Алооо, Пловдииив! Да ви уважават всички герберасти до гроб --> http://podtepeto.com/article.php?id=11968

Link to comment
Share on other sites

Казах вчера - довечера,след 19:30 на Баба Яга(зад паметника на Съветската армия). Тук --->  https://maps.google.bg/maps?hl=bg&ll=42.689888,23.333097&spn=0.00109,0.002642&t=h&z=19&layer=c&cbll=42.689838,23.332784&panoid=kqIAAGnhX5i_B1YXlduYbg&cbp=12,72.45,,0,16.23

Ама язе съм от селу, кък да ида там? Трябват ми енструкций!

Link to comment
Share on other sites

Туй деректно ли се случва? Нема да прехвърлям влакове? 

И да нема после 1 час пеша?

А, и това какво е? Некакво заведение на открито? Да знам как да се барна... По ханцунг или с ямурлук...

Има ли мръфки? Ако донеса трушия, ше ме бият ли?

Link to comment
Share on other sites

Общо взето там си правим пещерната сбирка. Бира се купува от едно-две магазинчета наблизо, мезе - квото ти е кеф. Биропой в парка е тва, мое и по гол гъз, дет са вика. Дрис код няма.

Link to comment
Share on other sites

Ама аз мислех, че на някое заведение да седнем. Да поръчаме ракийка, салатка, мезенце.

Такова ми се въртеше на мене... 

Link to comment
Share on other sites

Ми имам днес клубна сБИРкА. Няма как - имам си задължения :) Пък и Виден го рече - важното е да се съберем. А за повече запой - друг път. И още нещо - сяда се на земята ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...