Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бахмааму, бах... :blink: Една седмица не съм се вяскал тъдява и гледам, че за туй време сте успели да спретнете няколко световни войни и... една чирпанска свадба (къде ми е емотиконката с хеви метъл човечето!?). Аню се е опитал да се самонадскочи (замазвайки неуспеха си с лека привидна самоирония), Виден както винаги, ама не може да бъде по-прав, а Дедо отново се обяснява като девойче от прогимназията. А идат празници... Хората требе да се уважават и обичат по това време :unsure:

Я го раздайте малко по-коледно, бе! Пълни лаЙкове сте в това да бъдете добри един към друг... Изперкали сте тука от агресия, Егати!

 

Аре... Благодаря за вниманието и весели ви празници.

 

http://www.youtube.com/watch?v=02DFoiUZHL8

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Пожелавам си за коледа една...тройка с две силиконови снежанки...руси, чернокоси...все тая :D

 

.........в краен случай може и М тройка :D

 

 

a на всички притежатели на коли със задно им пожелавам....мушичките да са им на страничните джамове, а не на предния :blush:

Link to comment
Share on other sites

Само да не са на задния джам, че тогава става страшно. :f1:

 

Чефо, Чефоооо....тоя силикон ще ти изяде главата - изобщо не го ползваш по предназначение, а можеше и майстор на прозорци да станеш досега с толкова много мат'рял в постовете ти. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не те знам откога си в ма'алата, ама като идеш да погледнеш, попитай и какво имаше преди кооперацията. biggrin1.gif

То до нея и едни други къщи имаше ама като правеха пътя ги изпобутаха. Айде накани се да се видим и ще го обсъдим на живо

Link to comment
Share on other sites

Моята обичана съпруга ми направи воденички в масло и с водочка...precious. А пък аз изпекох една кофа с шницели и преинсталирах уиндоуса на лаптопа на синът ми, че нещо му бяха е..ли мамата. Наздраве на всички. Днес съм в някво такова добродушно настроение, въпреки, че гърлото не спира зверски да ме боли. Ам като има водка, всичко ще е ок.

Link to comment
Share on other sites

А Булсатком са дали светъл на пример на останалите оператори и боклукТВ е спряна. bowdown.gif

Link to comment
Share on other sites

А Булсатком са дали светъл на пример на останалите оператори и боклукТВ е спряна. bowdown.gif

Дано и така да си остане. Очаквам от босфорТв да клекнат доста бързо. Въпрос на минимално време е рекламодателите да изпискат много сериозно. Не само за парите се оплакват операторите. Искат да ги задължат да купуват всичките им канали накуп. По този начин каквито и глупости или канали да пуснат ще получават пари за тях.

Link to comment
Share on other sites

Защо е спряна? Как се спира национална телевизия, тия луди лу са? Може да е авария..

От тази сутрин е спряно излъчването. Още вчера бяха предупредили. Доста оператори обаче се присъединиха към Булсат.

21 кабелни оператори спират да излъчват програмите на bTV

Link to comment
Share on other sites

Защо е спряна? Как се спира национална телевизия, тия луди лу са?

 

Какъв е проблема след като я има и в ефира - който държи чак толкова много на нея, ще си я гледа ефирно.

Link to comment
Share on other sites

http://boykonikolov....83%D0%BF%D0%B0/

 

Ето и едно мнение по въпроса.

Мога още доста неща да добавя против босфортв. С автора на статията сме на едно и също мнение. Най - култовият момент е как се жалват, че не можели да инвестират в нови продукции. За турските сериали ли става въпрос? Личи си колко са "честни" щом отказват да ти продадат само част от артикулите които предлагат. Лично аз от доста време избягвам да ги гледам.

Link to comment
Share on other sites

Направих си шибания фейсбук на фински с надеждата да го донауча тоя монголски език.

Link to comment
Share on other sites

Направих си шибания фейсбук на фински с надеждата да го донауча тоя монголски език.

 

bowdown.gif

 

Аз по същия начин си допълвах знанията по норвежки...и се отказах.laughing.gif

Добро утро.

Link to comment
Share on other sites

Лично аз от доста време избягвам да ги гледам.

 

А какво гледаш тогава?

Аз лично от доста време не съм гледал нещо различно от каналите на bTV и TV7 в Събота, заради Top Gear.

Link to comment
Share on other sites

А какво гледаш тогава?

Аз лично от доста време не съм гледал нещо различно от каналите на bTV и TV7 в Събота, заради Top Gear.

 

Аз лично гледам само научните и документални предавания по Дискавъри, НатГео, Хистори и прочие. И то рядко. Телевизията не ми е никакъв приоритет. Новините научавам от интернет.

И мисля, че не съм само аз.

 

Ред. Пропуснах БейбиТВ laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

А какво гледаш тогава?

Аз лично от доста време не съм гледал нещо различно от каналите на bTV и TV7 в Събота, заради Top Gear.

Ми жената гледа основно TLC, аз гледам NG и History channel, когато има нещо интересно по HBO-тата и по btv comedy вечер гледам приятели и теория на големия взрив, който имам на компа и все пак го гледам.

Да и BabyTv през деня :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А какво гледаш тогава?

Grimjaur ти е отговорил в една голяма част:

 

Аз лично гледам предавания по Дискавъри, НатГео, Хистори и прочие.

 

Също така и HBO ако има какво да се гледа. Новините предпочитам от интернет да ги научавам. Ако все пак ще е новинарска емисия предпочитам тези на Канал1. Много рядко тези по Нова. Пак са по - добре от босфортв. От босфора единствено гледам Слави понякога.

 

edit:

Сега погледнах списъка с операторите които са спряли босфор-а освен Булсат. Като гледам е над 50% от населението на страната. Доста добре е :). Дано и другите да ги последват.

 

edit2:

Интересно с колко ще падне рейтинга на тиквата след като няма да може да се изявява в новините на босфор-а :lol:. Вчера пак откри обект който не е готов и официално ще бъде открит след няколко месеца :wacko:.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, ако си говорим за рекорди, едва ли някой може да бие моя. Тази телевизия дето я обсъждате не съм я гледал от почти осем години и още съм жив. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

По Нова също го даваха това "откриване". Кметицата каза, че той обекта не е готов, но това не пречи да се използва ;)

Ако аз направя нещо и не го узаконя какжо ли ще последва?!

Link to comment
Share on other sites

В София нямам телевизор - новини и филми само от интернет.

Като се прибера в Пловдив зяпам ТВ от скука, но след третото превъртане на каналите спирам и отивам да спя :)

Link to comment
Share on other sites

Аз лично от доста време не съм гледал нещо различно от каналите на bTV и TV7
Това обяснява много неща :lol:

 

Хахаха, ако си говорим за рекорди, едва ли някой може да бие моя. Тази телевизия дето я обсъждате не съм я гледал от почти осем години и още съм жив.
Ти не се хвали, че ще ти го докарат в Канада :Р
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...