Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Блаженият момент, в който жената е вечеряла, малката се е укротила и аз си сипвам една пълнолетна грозданка.rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата, че дядото е голям мръсник. :laughing1:

 

Мани, мани....всички дедовци, барабар с нашия дедо, станаха големи мръсници - вместо да разнасят подаръци, само за мръсотии мислят, че и на опашка започнаха да се редят даже! :woot

 

 

a1db08d30df01e32.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, пак ли си бил на лов за крокодили? Тия зверове не знам от къде ги намираш, честно!

 

Абе ти луд ли си бе?

На всичкото отгоре са ми приятелки. На теб всичките ти приятели/приятелки ли са носители на титли?

Още повече, че нищо им няма на момичетата..

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, пак ли си бил на лов за крокодили? Тия зверове не знам от къде ги намираш, честно!

 

Кажи ми моля те, че не говориш за последната снимка с двете момичета...Света Божия майко...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че дядото е голям мръсник. :laughing1:

 

Аз като ви разправям, че имам списъка с лошите момичета :)

 

Мани, мани....всички дедовци, барабар с нашия дедо, станаха големи мръсници - вместо да разнасят подаръци, само за мръсотии мислят, че и на опашка започнаха да се редят даже! :woot

Ужким края на света щеше да иде. За какво друго да си мислим...

 

 

малее,

на тия каки,

ша им измръзне аки

 

Кифлите не измръзват, не се притеснявай. Пък и от студа се стягат :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дедо, ай' да си лягаме вече (ама потделно, че като те гледам горе на тия снимки...:laughing1:)...че трябва да ставам вече. С тия нощни дежурства, дето ги правим всяка нощ с тебе, вече станахме пословични. :woot

Link to comment
Share on other sites

Аз като ви разправям, че имам списъка с лошите момичета :)

Дедо, тя тая работа без помощници не става, слушай какво ти приказвам. Не бъди егоист, а сподели този фамозен списък с нас. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Дедо, ай' да си лягаме вече (ама потделно, че като те гледам горе на тия снимки...:laughing1:)...че трябва да ставам вече. С тия нощни дежурства, дето ги правим всяка нощ с тебе, вече станахме пословични. :woot

Няма майтап :)

 

Дедо, тя тая работа без помощници не става, слушай какво ти приказвам. Не бъди егоист, а сподели този фамозен списък с нас. :laughing1:

 

Тъй тъй. Ама само за наши хора :)

 

 

 

Айде аз си лягам, останалите да почват:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ez_yw-PMVMw

Link to comment
Share on other sites

Ужасния момент, в който се събуждаш, поглеждаш си телефона и осъзнаваш, че адски пиян си говорил с ЧЕТИРИ жени, и нямаш почти никакъв спомен....

 

БОЖЕ, и два SMS-a има...

 

 

Абе, ние няма да имаме форОмна сБирка тая година май...

Link to comment
Share on other sites

Ти па, не дръж на тия неща :) Аз ще се връщам в миналото и ще разцъквам Rune до пълно превъртане...МУаааахахахаххахаха

Link to comment
Share on other sites

За фейса говорим. Реших да пиша тук, че не исках да подпалвам драми във Фейса... А снимки не качвам, защото за разлика от други люде у форОмо не смятам, че е коректно...

Link to comment
Share on other sites

Англеле, похарчи си парити по тия чалги :D..Девойките са арни :)

 

Уфф, не ми говори, че като си погледна остатъците по джобовете като се прибера всяка вечер сутрин и ми се реве.

Link to comment
Share on other sites

В целия район Централен вече час няма ток, ебаси. Чудна Бъдни вечер!!!

Тъкмо си сложихме масата и токът си отиде. Лошото е, че взе да става бая студено вече. Отведнъж ракията стана най-търсеното на масата. Трябва да се сгреем някак си все пак. :)

Link to comment
Share on other sites

В целия район Централен вече час няма ток, ебаси. Чудна Бъдни вечер!!!

 

Е, не в целия...

При нас не е спирал и за минута

Link to comment
Share on other sites

Да, като излязох на терасата и се огледах - половината блокове светеха, половината - не. Има някаква конспирация в цялата работа, ама карай.

 

Страхотна ви е питката, чистачи! Нашата стана по-скоро вкусна, няма да коментирам външния й вид, добре, че спря токът и работеха само другите рецептори, докато я ядяхме. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...