Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Предефинирам го тутакси (ако и да не обичам): Защо Дядомраз е толкова гаден лъжец-притуряч?! Вие ли го направихте такъв или той и преди такъв си беше?

Допълнителен въпрос имам към знаещите: Дали според него това лъже-притурящо поведение изглежда мъжко?

 

Благодаря предварително за отговорите! :)

 

Моооооооля? Я пак?

 

И какво значи "притуряч"? Обясни ако обичаш?

Link to comment
Share on other sites

....

 

В тоя ред на мисли да попитам мобо относно Герджика. Какво стана? Изведнъж булеварда взе че се изправи, както е по проект, с три платна, без грам да му пречи глупавата розова кооперация, за която се орева орталъка. И като ви казвах, че еврейските бараки и тараби отсреща са проблема, почти ме направихте съсобственик в розовата кооперация. Единствено Коста тогава правилно отбеляза, че все пак си е направил труда да застане на булеварда и да види правилната траектория.

.....

ок. ще мина да видя правата траектория с двата завоя. видях преди месец че бутнаха къщите отсреща. искаш да кажеш че сега са завършили инженерното чудо ли?

труда по огледа съм си го направил отдавна. даже съм работил там, но на отсрещния бряг.

пропускаш факта че това не е първоначалния проект, а розовото блокче е с метър и половина извън границите на имота си, т.е. именно върху първоначалния проект за тротоар. всъщност въртях се от там оня ден, но не съм забелязал каквото и да е подобрение.

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли да попитам мобо относно Герджика. Какво стана? Изведнъж булеварда взе че се изправи, както е по проект, с три платна, без грам да му пречи глупавата розова кооперация, за която се орева орталъка. И като ви казвах, че еврейските бараки и тараби отсреща са проблема, почти ме направихте съсобственик в розовата кооперация. Единствено Коста тогава правилно отбеляза, че все пак си е направил труда да застане на булеварда и да види правилната траектория.

 

Ако розовата кооперация липсваше завоя към моста можеше да е доста по-плавен.

Link to comment
Share on other sites

Размразяване на фризера със сешоар и духалка - 10лв за ток. Игра на тетрис със замръзнали мръвки - безценно....

Link to comment
Share on other sites

Моооооооля? Я пак?

 

И какво значи "притуряч"? Обясни ако обичаш?

 

Обяснявам веднагически за "милионите" любопитни и Дядомраз.

 

Цитат едно:

 

Ти след рецензията на Трити се реши да го гледаш? То бяха плюнки то беше пяна...

 

Претендирам, че:

1. Рецензия не е имало, имаше скромното ми мнение за филма, което можете да прочетете тук (цък).

2. Плюнки и пяна съвсем не е имало, напротив - резюмето (може би тази дума Дядо бърка с думата "рецензия") на впечатленията ми беше създадено от положителна гледна точка. Повтарям - положителна!

 

До тук лъжите в двете изречения на Дядомраз са 2 и едно притуряне (виж в тълковния речник какво следва да значи този глагол) към двете му лъжи.

 

Цитат две:

 

Ами имах спомени, че го беше описала много цветно и че го беше оплюла солидно. Веждите й пречеха, индийска продукция с танци под дърветата била (или нещо такова) и т.н.

 

То и аз престанах да я чета откакто я засекох един път (при това беше на шега) и тя след това ми обясняваше що за човек съм следващите 5 страници...

 

 

Тук лъжите с притурка продължават, освен това има нови лъжи, които се съмнявам, че и самият Дядомраз може да обясни точно откъде ги е сънувал или въобразил, има и един много интересен друг момент, който е подчертан, почервен и уголемен. (Извинявам се на по-чувствителните, че прибягнах към такива мерки.)

Това дали е престанал да ме чете ми е през... розовата нощничка, но силно ме впечатли как Дядомраз си вярва, че съм му обяснявала що за човек е в следващите 5, повтарям - пет страници!

И понеже вече съм без вина набедена, ако и да няма как да му отделя 5 страници (каквото и да значи това), поне смело и без грам майтап в думите си потвърждавам твърдението си, че Дядомраз е лъжец и притуряч (причастие от "притурям") и ви питам съвсем искрено и добронамерено:

 

Защо Дядомраз е толкова гаден лъжец-притуряч?! Вие ли го направихте такъв или той и преди такъв си беше?

Допълнителен въпрос имам към знаещите: Дали според него това лъже-притурящо поведение изглежда мъжко?

Благодаря предварително за отговорите! :)

 

---------------

Антарес, а можеш ли да опишеш нещо от филмчето? На коя медия беше?

Мжд. исках да ти напиша тези дни, че в онзи форум на онези дето твърдяха, че между нас имало хора-гущери, вече има ново течение - висш разум от Антарес! Последните били т.нар. "червени исполини" - за хора говорим - запознат ли си с идеите? :)

Link to comment
Share on other sites

Triti, държа да отбележа, че личното ми отношение току-що си го заслужи. Допреди тогавашното ти заяждане в темата за филмите нямах нищо лично, нито съм мислил да ти се подигравам или нещо друго. Аз се бъзикам с всички в един или друг момент, но малко от хората се засягат, а толкова рязко като теб никой не е реагирал - нито на живо нито в някой форум. От един коментар ти направи такъв въпрос, че нямам думи. Не ми се рови в твоите коментари за да те цитирам, какво си ми обяснявала и защо съм написал "що за човек съм", нито пък мисля да броя, колко са били постовете ти, колко дълги са били те и на колко страници на екрана ми са се събирали. Ако пъл толкова гориш от желание направи сега един анализ на моето поведение, постави ми диагноза и ми изпиши хапчета.

 

ПС: Щом ти е през розовата нощничка, защо изобщо се трогна да ми отговориш?

Link to comment
Share on other sites

ПС: Щом ти е през розовата нощничка, защо изобщо се трогна да ми отговориш?

Дедо, предполагам това за розовата нощничка го е подхвърлила умишлено в отчаян опит и с цел да предизвика неосновано, но подсигнално някакви фантазии. За съжаление, явно не схваща, че с тирадата по-горе няма как посмъртно да бъдат предизвикани подобни фантазии, по-скоро само кошмари. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Дядомразе, тука всичко е лично, когато коментираш някого на всепрочитание и изобилно лъжеш и притуряш. Освен това, много искам да ти изтъкна един важен момент, понеже пак лъжливо си написал: "Допреди тогавашното ти заяждане". Нямам твоите навици - когато хората си коментират какви филми, музика... изкуство харесват и/или не харесват, да хукна да им обяснявам колко са зле, как не разбират от кино, музика, изкуство... И няма начин да съм дошла да се заям аз с теб за нещо си в раздел за изкуство. Ти имаш такива навици, че и отгоре! Намираш за нормално да се държиш по този обиден начин, че и очакваш околните да изпадат в екстаз и да ти благодарят може би?!

Съветвам те наистина да спреш да ме четеш или поне преди да ми отговориш отново с поредните прихлеберчени мазни лъжи, извъртания и притуряници, ТЕ МОЛЯ да анализираш доводите ми? Или поне да опиташ. (Ама на бас колко ще ме послушаш...)

За "пс"-а: Светът не се върти само около теб.

Link to comment
Share on other sites

Дишай дълбоко, моме, нЕма да те закачам повеКе.

 

Обаче с притурянето направо ме уби. А прихлеберченето ме довърши :bowdown:

 

PS: Вероятно няма да ми отговориш, но случайно да имаш и македонска жилка?

Link to comment
Share on other sites

Абе нямате ли си друга работа, бре? Я марш да...да си гледате там, квото си гледате. laughing1.gif

 

Добро утро.

Link to comment
Share on other sites

Сега чакаш някой да пита кой е филма? Питам!
В интерес на истината - не знам името. Беше по NatGeo...

 

 

Беше за африканската савана, някакви колосални групирания на едър рогат добитък и странното им нежелание да мигрират, както обикновено при засушаване. Нещо такова беше, не съм гледал повече от 10-на минути. Не бях аз оператора на дистанционното...

Link to comment
Share on other sites

"Сравнително" интелигентен? Тва ми прозвуча като "можеш да си вържеш обувките и до там". Както и да е.

Аз от политика не разбирам, та няма да споря за нищо. Попитах те теб каква алтернатива има, защото аз лично друга алтернатива освен това да не гласувам изобщо - не виждам.

 

Няма как тогава тия 110 да са верни! Не гласувайки за никой все едно гласуваш за ГЕРБ. Ей за това стадото няма да се оправи и пак ще тегли каиша.

 

Ако не гласуваш поне си вземи друго гражданство - барем като си турист, да ползваш екстрите на другото поданство.

 

БРАВО!

 

Ангеле, доста си глупав, миличка.

 

СИЛНО бих казал, не само доста...

 

sick1.gif

 

ВЕСОООООООО! laughing1.gif

 

Ако розовата кооперация липсваше завоя към моста можеше да е доста по-плавен.

 

Ти тъп ли си бе брат? biggrin1.gif

 

========================================================

 

Наздраве на всички

Link to comment
Share on other sites

Не гласувайки за никой все едно гласуваш за ГЕРБ. Ей за това стадото няма да се оправи и пак ще тегли каиша.

СИЛНО бих казал, не само доста...

 

Нали и аз тва казвам? Ти четеш ли?

И къв ти е проблема с мен не мога да разбера вече?

Сериозно. То не са обиди, не е чудо.

За кви се взехте всичките не мога да разбера само...

Link to comment
Share on other sites

Казармата е виновна, Ангеле...казармата... Сега да не вземеш да си помислиш, че говоря за теб, щото не си ходил там...нищо подобно - Виден е виновен, че е ходил в казармата и толкова го е извратила, та и след толкова години още го държи и все на бой и насилие налита. :starwars:

Link to comment
Share on other sites

Ти тъп ли си бе брат? biggrin1.gif

 

Ами да, освен това съм лъжец, притуряч, прихлеберчвач и не помня какво още - не съм чел всичкото това кой знае колко подробно.

 

А за розовата кооперация викам да поспорим като застанем на пътя там щото така по спомени не е същото :)

 

Казармата е виновна, Ангеле...казармата... Сега да не вземеш да си помислиш, че говоря за теб, щото не си ходил там...нищо подобно - Виден е виновен, че е ходил в казармата и толкова го е извратила, та и след толкова години още го държи и все на бой и насилие налита. :starwars:

 

:lol:

 

Пламен винаги ме забавлява - 5 думи на кръст ама право в целта :)

Link to comment
Share on other sites

Бахти скапаните МАИ , дано да се възродят и да изчезнат отново в адски мъки.... имам ужасяващ махмурлук и си причиних неща които принципно ако знаех че света ще продължи нямаше да направя..... пия 6-ти хайнекен и съм все още в някво неописуемо състояние , довечера пак трябва да се пие щото е декември.... бахти скапания месец... каза полужив черният ми дроб :lol:

 

 

Иначе ми минава през главата , по скоро ми е чудно от къде се пръкна Трити в нашия китен форум ? Как го е открила , от бг мама ли са я изгонили.... от някой друг форум за хора с отклонения ли.... тва да стигнеш до конфронтация с дядото..... заеби

Link to comment
Share on other sites

Нали и аз тва казвам? Ти четеш ли?

И къв ти е проблема с мен не мога да разбера вече?

Сериозно. То не са обиди, не е чудо.

За кви се взехте всичките не мога да разбера само...

 

Започвам да си мисля, че нещо ти има, честно....

 

А за розовата кооперация викам да поспорим като застанем на пътя там щото така по спомени не е същото :)

 

Не те знам откога си в ма'алата, ама като идеш да погледнеш, попитай и какво имаше преди кооперацията. biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...