Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Пак нещо мноо на мъжки разговор го ударихте. Сега само Аню тряя се обади отнякъде, въпреки, че и той само се вре с гол гъз напред, белик му излезе късмета... Галине, беше споменавал за едни фарове, на диоди. Тряя побистрим тая тема.

Link to comment
Share on other sites

Мене пък ми е адския кеф да си пия бирата от шишето, лед студенка. Другия вариант е в халба. Това са ми правилата за бирата на мене. Да е от халба или от шишето и да е студена. Да е студена на практика е най-важното за мене. Може да има малко пяна, но може и да няма. Много пяна отива в мивката, както някои апапи са били свидетели тука нали :)

 

Да кажа ли и аз "КАЗАХ" или да не се напъвам излишно ? :) Всеки си има вкус, пак се пените за неща за които няма как да сте на едно мнение. Кое как било правилно няма никакво значение. Има значение на тебе как ти е кеф да си пиеш бирата. Всеки си има предпочитания в крайна сметка.

Link to comment
Share on other sites

Ти взе да сънуваш бе, Този! laughing1.gif

emoticon-0145-shake.gif

 

Пак нещо мноо на мъжки разговор го ударихте. Сега само Аню тряя се обади отнякъде, въпреки, че и той само се вре с гол гъз напред, белик му излезе късмета... Галине, беше споменавал за едни фарове, на диоди. Тряя побистрим тая тема.

Когат кажеш...

Link to comment
Share on other sites

Да е от халба или от шишето и да е студена. Да е студена на практика е най-важното за мене. Може да има малко пяна, но може и да няма. Много пяна отива в мивката, както някои апапи са били свидетели тука нали :)

Точно и ясно казано! beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Бира се пие само по един начин: в подходяща чаша(халба) и задължително с пяна(без да се прекалява с нея) :excl:.

 

За всички останали начини: :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Бира се пие само по един начин: в подходяща чаша(халба) и задължително с пяна(без да се прекалява с нея) :excl:.

 

За всички останали начини: :wtf:

 

Прав си, че само по един начин се пие бира. Както на мене ми е кеф да я пия. Всеки да се чувства свободен да я пие по този начин.

Link to comment
Share on other sites

Цитат от човек, когото много уважавам: "Нека този, който никога не е усещал как първата глътка от първата утринна бира преминава през него като леден полъх през Сахара, като женски поглед през сърцето на стар ерген, като бащина милувка по темето на блудния син, стане и каже – аз съм тоя, който не е познал щастието…" :)

Та стига с тази пяна :)

Link to comment
Share on other sites

Абе, на някой да му се намира "Live at the Royal Albert Hall (Deep Purple album)"? Концерта е от 1999, албума излиза 2000.

Нещо линкче за даун....моля...

http://thepiratebay.se/torrent/6741653/Deep_Purple_Live_At_The_Royal_Albert_Hall_320_Kbps

Link to comment
Share on other sites

Ей го - И Аню се Фали, че пие по кило, канче и бурканче водка (и вероятно го е правил на доста места), но това изобщо не означава, че има идея какво точно прави.

 

Никога не съм се хвалил, няма и да се похваля с подобно нещо. За мен пиенето на алкохол не е никакво постижение. Ако имаше хапчета, щях да пия тях - но няма. Затова си пия така, както си знам, за да постигна крайния ефект, който е еднакъв при всички.

 

форома нема календар. how sad.

 

https://www.bulforum.com/index.php?app=calendar

Link to comment
Share on other sites

И така, чукундурщинаа продължава. От Нова година не 5, а 10 процента данък върху лихвата по срочните депозити! Уроди! Същия данък се налага върху всички евентуални печалби от хазарт. Да видим как ще се почувства спечелилият джакпот догодина... За пореден път ще повторя, че тоя изрод Дянков е най-големият боклук и тъпанар! angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

И така, чукундурщинаа продължава. От Нова година не 5, а 10 процента данък върху лихвата по срочните депозити! Уроди! Същия данък се налага върху всички евентуални печалби от хазарт. Да видим как ще се почувства спечелилият джакпот догодина... За пореден път ще повторя, че тоя изрод Дянков е най-големият боклук и тъпанар! angry1.gif

 

E все пак ни управляват тримата глупаци, не разбирам какво те учудва laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм се хвалил, няма и да се похваля с подобно нещо. За мен пиенето на алкохол не е никакво постижение. Ако имаше хапчета, щях да пия тях - но няма. Затова си пия така, както си знам, за да постигна крайния ефект, който е еднакъв при всички.

 

 

 

https://www.bulforum.com/index.php?app=calendar

Ангеле, това което се опитвам да ти кажа от доста мнения насам (включая и изтрите ми от Нетруут) е, че в напиването няма фън! Едно е да пийваш, съвсем друго е да пиеш с цел, скоростно осиране ;) Ценителят си пийва, може да го прави в продължение на дни и литри и във всякаква обстановка и естествено... докато му е сладко, но не се осира нито това му е целта. Способи дал господ, за да се предпазиш от напиването. Противно на казаното от мен до тук, ти гониш напиването. Впрочем... това е и характерният похват на алкохолиците ;) Започваш ли да долавяш разликата между това което правя аз и това което правиш ти!? BTW, познавам няколко юнаци дет я караха като тебе и се гордееха с това, че пият по кило-две концентрат. В момента като си ливнат стотина грама и вече са готови, а на двестата стават направо дигитални. Така, че ти сам си прави сметката... голямо момче си.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...