Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Добро утро!

 

Аз вече приключих с работата за деня :D

 

Честито (и за новия ти аватар също)! :))

 

(спойлерът е само за тебе)

 

 

Харесва ли ти креативността на тоя пич, дето реализира идеите си с фотошоп? Струва ми се, че е близо до твоите усещания...wink.gif

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Днес, след безумната(доскоро) разходка с кучето от 7 до 8, през Хисар Капия, се качвам на кантара - 105 кг.

Толкова не съм бил, не знам откога...

Outta boy!

Link to comment
Share on other sites

Честито (и за новия ти аватар също)! :))

 

(спойлерът е само за тебе)

 

 

Харесва ли ти креативността на тоя пич, дето реализира идеите си с фотошоп? Струва ми се, че е близо до твоите усещания...wink.gif

 

 

Аз ще се съглася с коментарите на братята под снимките :) Това ако е креативност, просто ела и ме застреляй. Да не говорим, че работата му с Фотошоп изобщо не е впечатляваща.

Link to comment
Share on other sites

Ред. Кучки, кой подкрепя мовембър бря? Или само си бъркате в задниците?
Не мисля, че като си сложа рехава трета вежда ще подкрепя нещо или някого...

 

Изпълнил ми се е фейса със снимки на бледолики мангали, така че не, благодаря!

 

 

А тоя фотошоп "мастър" смятам, че не блести с нищо особено...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Айде, насолиха го всичките, че не бил нищо особено.

Всяка фотоманипулация е точно това. Събиране на донори. Те не изискват кой знае колко обработка на фотошоп. Използват се 5 туула. Въпроса е да се намерят донорите, а това е много зор. Човека просто си ги снима сам. Снимките не трябва да са на професионално ниво, защото целят реализъм.

Link to comment
Share on other sites

Мдам, тоя никак не е лош всъщност. Забавен е...

Стига сте хейтвали!

 

Иначе ми минава през главата, че Пешо много е задобрял с карикатурите!

На мен ми се струват съвсем професионални... Опитай се да се съсредоточиш върху злободневните теми и виж дали не можеш да ги продадеш на някой вестник! Аз съм оптимист!

 

P.S. А, и новия на Deftones е мноооого добре!

Link to comment
Share on other sites

Иначе ми минава през главата, че Пешо много е задобрял с карикатурите!

На мен ми се струват съвсем професионални... Опитай се да се съсредоточиш върху злободневните теми и виж дали не можеш да ги продадеш на някой вестник! Аз съм оптимист!

Благодаря! Лошото е, че трябва да почна да чета новини и вестници :) Че иначе няма как да мога да съм в час с въпросните теми :)
Link to comment
Share on other sites

Благодаря! Лошото е, че трябва да почна да чета новини и вестници :) Че иначе няма как да мога да съм в час с въпросните теми :)

 

Стига ти да гледаш вечерните новини за половин час. Особено на BTV. Там карикатурите направо ще ти изникват в съзнанието...

Абе, ти си знаеш, ама според мен го правиш прекалено добре, за да не вадиш пари от него!

Link to comment
Share on other sites

Баси....тия макета тотално са изкрейзили....."

":wacko:

 

 

P.S. Ама са деактивирали коментарите...иначе големи майтапи щяха да се прочетат...

Link to comment
Share on other sites

Ама кой ги подучва на тия неща? Кой им пуска белите мишки? Не може цялата нация(колкото 10 наши катуна) :D да са изперкали. Нещо яд ги е на света ли ? Тва са си българи с изкривено съзнание. Вместо да си проведат референдум и да ми/ни станат поданици...те се правят на улави. Че и излаз на море ще имат :D

Link to comment
Share on other sites

Баси, какво беше това движение в тоя град днеска след 6 не знам. Където и да ида опашки от автомобили. НА тунела блокирал светофара - регулировчик, по бул Марица - 30 коли чакат да се включат в движението, на моста на ВХВП - колите стигаха от световара до смия мост, от колелото на Панаира колите стигаха до светофара на рум Нева....

Link to comment
Share on other sites

Все пак е най - гъсто населеният град в Бг. Малка площ с много население. Стара и тясна историческа част в центъра. Нормално е да има големи. Скоро ще падне сняг и ще намалее трафика.

Link to comment
Share on other sites

Ок. То, че ще има задръствания, ще има. Просот днес беше доста натоварено навсякъде. Примерно миналата седмица по същия маршрут, не беше така. В понеделник пак беше нормално, но днес беше странно и то навсякъде, от където минах.

Link to comment
Share on other sites

два участъка от бул. Руски в посока север-юг бяха затворени за ремонт

 

+ катастрофа на Цариградско към Скобелева майка и неработещ светофар на Чифте баня с явно слаб регулировчик.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...