Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И така, чукундурщинаа продължава. От Нова година не 5, а 10 процента данък върху лихвата по срочните депозити! Уроди! Същия данък се налага върху всички евентуални печалби от хазарт. Да видим как ще се почувства спечелилият джакпот догодина... За пореден път ще повторя, че тоя изрод Дянков е най-големият боклук и тъпанар! angry1.gif

кога пък е имало оферта за 5?

винаги са се обсъждали 10.

и данъка за хазартните печалби дойде в последствие, като даже критиците на тези реформи се чудехме що не беше той на първо място.

 

а догодина като си купят изборите очаквайте още 20% увеличение на бюджета за МВР и още 90% съкращение на този за образование и наука.

 

абе разбирачите от телевизори. DVB-C тунерите стандартно разгъват ли MPEG-4 Full HD сигнал или е възможно да има само MPEG-2 декодер в ТВ с FULL HD матрица?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

голямо момче си.

 

Не му давай акъл. Все едно - няма да възприеме. Най-много следващият път да почне да ни обяснява кви сме лаици в пиенето и мезенето..И как не можем да се радваме на живота, щото го правим по-различно от него.

Link to comment
Share on other sites

Мостов, воден, пещерен, скален, планински или интернет? Щото тука има ярък представител на последния вид.

Link to comment
Share on other sites

Сготвих си ориз на фурна... гаден е...

 

То не е за всеки да готви ориз. Иска се малко да го чаткаш как става :) Сигурно си забравил подправките :) Свинско и т.н....

Link to comment
Share on other sites

В момента не мога да ям никакво мазно, нито месо, нито кой знае какво друго, освен сухари, изкиснато сирене и евентуално ориз. Надявах се ориза да е по-вкусен запечен, но не би. Гаден е! Май препечените филии са най-вкусни. Мамка му и вирус!!!

Link to comment
Share on other sites

В момента не мога да ям никакво мазно, нито месо, нито кой знае какво друго, освен сухари, изкиснато сирене и евентуално ориз. Надявах се ориза да е по-вкусен запечен, но не би. Гаден е! Май препечените филии са най-вкусни. Мамка му и вирус!!!

 

Неква дрискавица те е налегнала, а :) Яж каквото си искаш не се занимавай с глупости :)

Link to comment
Share on other sites

То не е за всеки да готви ориз. Иска се малко да го чаткаш как става :)

Което си е истина - истина си е! laughing1.gif

 

Неква дрискавица те е налегнала, а :) Яж каквото си искаш не се занимавай с глупости :)

 

Викам да му спретнем една диета с преобладаващо присъствие на сушени сливи, картофи, оцет, банани,дренки, нар и т.н. и после да разкаже каква тухла е изкарал! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Викам да му спретнем една диета с преобладаващо присъствие на сушени сливи, картофи, оцет, банани, дренки, нар и т.н. и после да разкаже каква тухла е изкарал!

 

Ако успее да я изкара изобщо. Да не се налага да го приемат по спешност с разкъсвания в областта на ауспуха, после ходи обяснявай, че нямаш сестра.

Link to comment
Share on other sites

В момента не мога да ям никакво мазно, нито месо, нито кой знае какво друго, освен сухари, изкиснато сирене и евентуално ориз. Надявах се ориза да е по-вкусен запечен, но не би. Гаден е! Май препечените филии са най-вкусни. Мамка му и вирус!!!

Не ти завиждам. На мен такива коремни мамбо-джамбота рядко ми се лепват, но няма да забравя преди 12 години какъв вирус бях хванал. 3-4 дена буквално си пикаех през гъза. Отделно - по цял ден все едно със шишове ме мушеха в корема. И препечени филии за закуска, обяд и вечеря. Бях ги намразил след това за 5-6 години.

Ех, спомени. :D

Link to comment
Share on other sites

Викам да му спретнем една диета с преобладаващо присъствие на сушени сливи, картофи, оцет, банани,дренки, нар и т.н. и после да разкаже каква тухла е изкарал!

 

За сушените сливи ми се стори че се обърка.

Link to comment
Share on other sites

Видене не се излагай. Сливите действат разхлабващо. Както и всякакви фибри, целулозни истории и т.н.

 

ПС: Нямам претенции, че разбирам от пиене, а че си изградих вкус за някои питиета (примерно уиски). Никога не ми е било приятно да пия алкохол, още по-малко да се напивам. С изненада установих че всъщност ми харесва, но трябва питието да е хубаво (по средно-снобската скала - такива от 120лв нагоре). Харесват ми питиета в които спирта почти не се усеща - Martell XO примерно. И някои 18+ годишни уискита, но в сладко-цветната гама, тези опушените не мога да ги понасям.

 

Което ми напомня че имам един уговорен бартер с Галин и се мотам от няколко седмици насам

Link to comment
Share on other sites

Видене не се излагай. Сливите действат разхлабващо. Както и всякакви фибри, целулозни истории и т.н.

 

Facepalm14.gif

 

My bad... Тотално грешно интерпретирах разправия относно тях наскоро biggrin1.gif

 

Между другото на мен не ми действат така, не знам защо...

Link to comment
Share on other sites

Как да ти действат? Разхлабващо? Имам 2ма приятели дето и те твърдяха така и на една бригада се намуаха с 5 буркана компот от сливи (усладиха им се)... после каква веселба беше :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...