Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Олигофрени колкото искаш.... :ninja:

то беше тъмно като в кучи гъз и виждам аз двата фара и си викам....тая ситуация е леко нестандартна :D. Секунда по-късно стоплих кво се случва :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

бира с пяна пия само ако друг ми я налее или почерпи(за да не го обидя). Много ясно, че БЕЗ пяна я искам.

Теб пък изобщо трябва да те гонят от заведенията и да ти дават в най-добрия случай само боза. :laughing1:

Наливането на бира без пяна е КОЩУНСТВО и това трябва да бъде забранено със закон. Бирата без пяна е като конска пикоч. Казах!

Link to comment
Share on other sites

Теб пък изобщо трябва да те гонят от заведенията и да ти дават в най-добрия случай само боза. :laughing1:

Наливането на бира без пяна е КОЩУНСТВО и това трябва да бъде забранено със закон. Бирата без пяна е като конска пикоч. Казах!

няма да ти давам да ми наливаш бира...проблема е решен. Казах :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Не е до предпочитанията. Пяната е с цел да се запазят разни работи по бирата. Които аз НЕ харесвам. Ама той Годфадъра битер Виден е станал с разбиранията "аз щот на мен ми е кеф, на всички така тряа да им е кеф".

Link to comment
Share on other sites

Я разяснете малко тези предпочитания за пяната, че аз я пия всякаква както дойде стига мезе да има. Каква е разликата?

 

няма разлика бе мен...така ми е кеф - така я пия. Мога и на куц крак да я пия или докато си въртя сапове. Щом ми е сладко - нищо друго няма значени ;)

Link to comment
Share on other sites

Не е до предпочитанията. Пяната е с цел да се запазят разни работи по бирата. Които аз НЕ харесвам. Ама той Годфадъра битер Виден е станал с разбиранията "аз щот на мен ми е кеф, на всички така тряа да им е кеф".

Пич, това е хилядолетна традиция бе, стига се излагай. Аматьори.

 

Я разяснете малко тези предпочитания за пяната, че аз я пия всякаква както дойде стига мезе да има. Каква е разликата?

Дедо, истинския вкус на бирата се получава, когато течността се филтрира през т.нар. шапка на Kräusen или пяната. Дълго е да се обяснява за всички подробности на магията, която се случва, защото както вече казах, това е много стара традиция. Другият популярен идиотизъм сред аматьорите е пиенето на бира директно от бутилката.

Link to comment
Share on other sites

...Ама той Годфадъра битер Виден е станал ...

 

След като "битероса" Кръстника, трябваше пак да наречеш Виден - "Видин" и веднага взимах пуканките... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Вагиналния секс - също. Ама по ми е кеф да го нижа отзад. Ко прайм ся?

Минаваш само на ножки... с по-стегната шепа. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Минаваш само на ножки... с по-стегната шепа. :bgrin:

То и в тази сфера си личи, че е абсолютно аматьорче, щом не знае колко стари са нетрадиционните техники в Кама Сутра да речем. Сравнението му беше мега-ултра-фейл. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ти не знаеш май какво каза... И ще е нужно да си препрочетеш отново целия чат лог? Ама нищо. То е от възрастта. Няма какво да ти обяснявам, че и битер Ангел си станал освен Виден.

Link to comment
Share on other sites

Ти не знаеш май какво каза...

Млади момко, по-добре се скрий някъде, че направи наистина мегафейл с опита ти да сравниш аматьорското пиене на бира без пяна с уменията за анален секс. Нещо повече, щом с такава лекота допускаш аматьорщината в пиенето на бира, то пренасянето на подобна аматьорщина и в секса е повече от сигурно. Дори и съвета на Гадин за ножките май не е подходящ в твоя случай. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

KILL IT WITH FIRE, BEFORE IT LAYS EGGS!

 

Това "чудо" докато го скролвах на айфонЯ и помислих че е надупена мадама заклевам се :wacko:

 

 

 

Дедо, истинския вкус на бирата се получава, когато течността се филтрира през т.нар. шапка на Kräusen или пяната. Дълго е да се обяснява за всички подробности на магията, която се случва, защото както вече казах, това е много стара традиция. Другият популярен идиотизъм сред аматьорите е пиенето на бира директно от бутилката.

 

 

Има прекалено много различни начини да се пие бирата и чесно казано не мога да кажа че има някой който смятам за глупав.

Все си пиеш бира , аз примерно умирам за ледено студен хайнекен 330мл в същото време се кефя и на наливна и на пяна и без пяна ..... все тая тва е бира не е 64 годишен коняк..... щом е ледено студена в повечето случаи става.

 

На мен в пожарната ми е по-уютно отколкото в Ейл Хаус-а.

 

На мен и там не ми харесва. Всъщност още в 10ти клас като отидох подмамен от приятели осъзнах че е прекалено голяма дупка и си обещах да не ходя повече.

Но е разбираемо .... в Пловдив поне аз не помня да е имало качествена бирария а тва е нещо което всеки град трябва да си има , един обикновен пъб ако щеш да отидеш и да пийнеш 5-6 наливни бири , в тая до младоженският дом също не ми е приятно , вярно има много бира но мезетата като за бирария пак са неоправдано скъпи и имам чувството че съм в ресторант.

Сигурен съм че ако някой отвори нещо нормално ще сцепи мрака , обиквен бар който не мирише на пикано с 20 вида мезета сухи и месни примерно и 20 вида наливна бира..... и ако трябва да мечтая симпатични сервитьорки :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Баси...3078 страници е темата тук :wacko:

Чудя се дали някой някога ще се заинтересува какво се е дискутирало през есента на 2005. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Баси...3078 страници е темата тук :wacko:

Чудя се дали някой някога ще се заинтересува какво се е дискутирало през есента на 2005. :blink:

 

Естествено че не.

Никой луд не би скролнал ей така за кеф една тема от 3К страници.... :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Я, вихри се сериозно мъжко съревнование... Пия бира с пяна,пия и без пяна. Пия от бутилка, пия и от чаша. Всичко си има иширет и дамар. Ай в джендема....

 

 

Link to comment
Share on other sites

:f1:
Лек автомобил БМВ с пловдивска регистрация, управляван от жена, е бил засечен да се движи с 247 км/ч тази събота около 13.40 часа, съобщиха от КАТ в Пазарджик. В същия ден, но 30 минути по-рано, камерата е заснела и друга кола, преминала по магистралата със скорост от 237 км/ч.
:f1:
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...