Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ми..това е в метрото. Нормално е. Съдейки по другите снимки...не ми се вярва...

 

На мен на монтаж ми мяса тва в метрото.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

По последното има и друга алтернатива...:laughing1:

 

Първият път като го видях по телевизията бях пийнал 5-6 уискита и се заклевам че изгледах цялата реклама до края.... не мога да повярвам че има толкова глупави хора.... тва изобретението , тва обясненията как действа , тва научните обосновки и негърките с удължени шии.... само зъл гений може да го роди :bowdown: :bowdown:

 

Забравили са да напишат и още един невероятен ефект , ако не ти стане можеш да го вкараш на носилка в плодоносната пещера..... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тая "хидравлика" трябваше да е подвижна и да разпъва чучура като ластикА...laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

ЕДИТ: Ако някой ден някой разбере, че има подобно нещо на чевермето ми, имате пълното право да ме застреляте в главата, ако Наско и/или Галин не са ви изпреварили.

Link to comment
Share on other sites

Седнахме с малката да гледаме анимации...Аз си налях ракия, сипах туршийка....Пратих малката при майка й, аз си гледам анимацията. laughing.gif

 

А Дагин всите анадоли да го онодят...Цени щеше да ми пуска...

 

Ред. А за снимките ---> http://economymagazine.bg/news/12456/1/1/Falshivite-snimki-na-uragana-Sandi.html

Link to comment
Share on other sites

Седнахме с малката да гледаме анимации...Аз си налях ракия, сипах туршийка....Пратих малката при майка й, аз си гледам анимацията. laughing.gif

 

А Дагин всите анадоли да го онодят...Цени щеше да ми пуска...

 

Ред. А за снимките ---> http://economymagazine.bg/news/12456/1/1/Falshivite-snimki-na-uragana-Sandi.html

Как си с духането? :beer:

 

Пичове..., ей така се прави дълга пишка (кофти само, че не намерих пълния клип) :laughing1: :laughing1: :laughing1:

 

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=1y026ZbXiBY&NR=1

 

П.п. Ааа.., да, иска и профил в тубата :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Тая "хидравлика" трябваше да е подвижна и да разпъва чучура като ластикА...laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

ЕДИТ: Ако някой ден някой разбере, че има подобно нещо на чевермето ми, имате пълното право да ме застреляте в главата, ако Наско и/или Галин не са ви изпреварили.

 

може пък да помага за шар пея...и скубането :laughing1: :laughing1: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

може пък да помага за шар пея...и скубането :laughing1: :laughing1: :laughing1:

 

Тоя разговор ще го продължим на Закриването, той е САМО за хората от масата. laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Снимката определно е монтаж, но не е било това целта на автора. С други думи в момента метрото е под вода, и то не малко.

 

New York's subway system as tunnels are flooded and network shuts down for up to 4 days

Link to comment
Share on other sites

Баси...за пръв път ми се случва авария в метрото...Забавих се почти с час...Иначеее...Минава днеска и отивам да варя ракийца biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Лабаво е, че българина като върши работа си мисли, че ти върши услуга независимо, че му заплащаш.

Лабаво е, че се знае, че Дядо Кирчо от Киргьозово има най-хубавото вино на планетата, само защото преди 84589 години е успял да улучи веднъж, но вече се знае - На Кирчо виното е най-доброто!

Лабаво е, че като се върши нещо хубаво за града - кмета го върши, но като е тотална издънка - той няма вина.

Лабаво е, че всеки български мъж разбира от всичко, а реално не знае нищо.

Лабави работи като цяло...

Link to comment
Share on other sites

Лабаво е, че българина като върши работа си мисли, че ти върши услуга независимо, че му заплащаш.

Лабаво е, че се знае, че Дядо Кирчо от Киргьозово има най-хубавото вино на планетата, само защото преди 84589 години е успял да улучи веднъж, но вече се знае - На Кирчо виното е най-доброто!

Лабаво е, че като се върши нещо хубаво за града - кмета го върши, но като е тотална издънка - той няма вина.

Лабаво е, че всеки български мъж разбира от всичко, а реално не знае нищо.

Лабави работи като цяло...

 

Много си натегнал жилата бе Ваньо, я олаби малко :)

 

Ела някой ден да те черпя един купешки коняк ама убав :beer:

Link to comment
Share on other sites

Лабаво е, че българина като върши работа си мисли, че ти върши услуга независимо, че му заплащаш.

Лабаво е, че се знае, че Дядо Кирчо от Киргьозово има най-хубавото вино на планетата, само защото преди 84589 години е успял да улучи веднъж, но вече се знае - На Кирчо виното е най-доброто!

Лабаво е, че като се върши нещо хубаво за града - кмета го върши, но като е тотална издънка - той няма вина.

Лабаво е, че всеки български мъж разбира от всичко, а реално не знае нищо.

Лабави работи като цяло...

 

Нищо не разбираш, начи :D

 

Моето наздраве приближава с всяка минута :) Салатата е готова, ракията и той, чакаме последния мохикан да се прибере от работа и тогава да видиш, че няма лабаво :)

Link to comment
Share on other sites

Моето наздраве приближава с всяка минута :) Салатата е готова, ракията и той, чакаме последния мохикан да се прибере от работа и тогава да видиш, че няма лабаво :)

 

Точно и аз съм на тая гара... laughing1.gif

 

================================

 

Между другото извадих голям късмет, че познавамправилния автомонтьор... Месеци наред съм карал колата на ръба на блокаж, който можеше да ми коства целия двигател. Заблудата ми идваше това, че при навиване на волана (особено докрай) колата се мъчеше и гъргореше и мислех, че е хидравликата. Споделям това, за да го знаете всички и да го имате предвид в подобни ситуации. Оказа се, че шайбата на генератора ми е пред пълно блокиране, което ако се случи праща мотора в небитието. Една шайба за 100 лева (стигат и до 270 при някои коли, при други са 60) може да коства цял двигател. Така че да го занете това от човек с опит.

 

Да ви се похваля и какво прекарах на връщане от сервиза... Идвайки откъм Пещерско обикновено прескачам колоната до светофара на Руски с една лека чупка (верно леко неправилна, но се старая никому да не преча). Слизайки край Търговската обаче виждам, че целият Гладстон е една голяма колона. Реших да се прибера през Иван Вазов и СИЛНО сгреших. Още след левия към Партийния - колона. Викам си нещо е станало. Реших културно да си чакам, че за никъде не бързам. Оттам до Граф Игнатиев - малко над 30 мин... Колоната едва мърда, много коли взеха да обръат и да си отиват, ама аз си седя и си кютам напред по малко. Разбира се след 5 минути започнаха типичните селяндуристки номера - минаване отляво на цялата колона и забивка отпред на входа на Иван Асен. Потърпях двама-трима, то взе да им става навик... След още няколко такива избеснях и заех диагонална позиция през целия Вазов, седейки на моето място на опашката. Колегите се усетиха и ми помогнаха да гардираме реда. След още 15-на минути достигаме тържествено Иван Асен и аз разбирам какъв е проблема. Трасето Граф Игнатиев - Цанко Дюстабанов и надолу замества затворения булевард на Сточна. Респективно силно колегиалните и възпитани шофьори НЕ пускат никого без бой да завие наляво от Иван Асен по Дюстабанов и става тапа до Булгартабак.... Кой знае колко се е увеличила през тоя половин час дето висяхме. В този вълшебен момент, както си играя на смартфона, забелязвам отзад една бракма да прави Иван Асен трилентова улица и да се опитва да ме изпревари... WTF? Заех аз хубава централна позиция и си карам по реда на опашката. Отзад почва да ми се присветва!!! Никакво внимание от моя страна. За миг реших да не би някой да се прибира горе към Общинска полиция, но бракмата ясно не бе служебна, та си продължих да си чакам реда спокойно. Наближавайки обаче Г.М. Димитров виждам отзад как това уродливо говедо се качва на бордюра (!?!?!) и се завира в насрещното в еднопосочната Г.М. Димитров... На всичкото отгоре виждам, че бракмата се кара от руса п*тка! В тоя момент осъзнах идеята й да мине двете улици в насрещното покрай Тримона и да се вреже чак долу на светофара! Е, от години такава наглост не бЕх виждАл.... Теглих няколко псувни за разпускане и си шибнах един фейспалм...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...