Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

и един станиол завива мърмотите .....

айде стига глупости

тая съблечена ще покори фантазиите на 90% от мъжете , тука кусури чак се намират .....смях в залата

то е ясно че нашето си е най хубаво и т.н. заучени фрази с които да се залъжем че хората еб*т жени а ние ебем дяволи ма някой път не подхождат тия приказки...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Васко - млък! Нъл' зна'йш, че човек като одъртее вече се прехвърля в диапазона 20-30, а тая е над 40 => отпада от класацията. :bgrin:

Отделно, че съм алергичен към силикон и др. фалшименти, а и такъв тип лица просто не ми харесват. Хората са много различни и различни неща им се харесват - достатъчно е да хвърлиш един поглед на тази тема. :alien:

Link to comment
Share on other sites

Баси,ще рече човек,че имате връзки с някой топ модел нон-стоп та се мръщите на една МАЛКО по-възрастна красавица :laughing1: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Баси,ще рече човек,че имате връзки с някой топ модел нон-стоп та се мръщите на една МАЛКО по-възрастна красавица :laughing1: :wacko:

 

Красотата има много измерения и за да знам дали ми харесва някоя външно, изобщо не е задължително да имам нон-стоп връзка с топ модел...пък и никъде не съм казал, че е грозна, а само че такава красота не ми е по вкуса. :))

Link to comment
Share on other sites

Поздрав за батко Виден, Ангел и всички фенове на Музиката! :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=zpIoHIQ3YVs&feature=plcp&noredirect=1

 

-----------------

 

Интересно сега колко бързо ще се върнат хамериканците в нормалното си ежедневие след Санди..

 

404351_418961178169185_437977162_n.jpg?dl=1

Link to comment
Share on other sites

При кого?

 

Не, не. Аз го казах просто ей така заради изплънението на момчето от клипа.

Не че не бих тръгнал на уроци по пиано наистина, но най-вероятно ми е малко късно вече. Иначе ми се иска.

Link to comment
Share on other sites

Никога не е късно - вярно, няма да станеш концертиращ пианист, но ще добавиш един стабилен тласък и доза професионализъм към DJ-ството ти (а и ще влезеш в още финансови разходи :bgrin:).

Link to comment
Share on other sites

Никога не е късно - вярно, няма да станеш концертиращ пианист, но ще добавиш един стабилен тласък към DJ-ството ти (а и ще влезеш в още финансови разходи :bgrin:).

 

Колко време мислиш, че ще ми отнеме да науча нещо на такова ниво, че да ми е от полза при диджейство/продуциране на музика?

И колко струва курса при преподавател, който можеш да ми препоръчаш.

Пианото ми е ясно, че ще е към 600-700лв. :)

Link to comment
Share on other sites

Темата изисква доста писане и затова ще го направя на ЛС, но когато се прибера в Пловдив, че в момента, където съм, имам нет на магия (хващам го на 1 чертичка от километър сигурно и понякога дори чезне връзката). А иначе нивото, което всеки може да достигне е строго индивидуално и зависи от музикалните дадености, желанието за напредване, отделеното време за упражнения и т.н.

 

П.П. "Пианото" трудно ще е 6-700 лв, освен ако не говорим за втора употреба акустично или електронно пиано, а за тия пари ново - само клавиатура от ниския клас...нещо на М-Аудио и др. подобни, скоро не съм проверявал какво има на пазара.

Link to comment
Share on other sites

Темата изисква доста писане и затова ще го направя на ЛС, но когато се прибера в Пловдив, че в момента, където съм, имам нет на магия (хващам го на 1 чертичка от километър сигурно и понякога дори чезне връзката). А иначе нивото, което всеки може да достигне е строго индивидуално и зависи от музикалните дадености, желанието за напредване, отделеното време за упражнения и т.н.

 

П.П. "Пианото" трудно ще е 6-700 лв, освен ако не говорим за втора употреба акустично или електронно пиано, а за тия пари ново - само клавиатура от ниския клас...нещо на М-Аудио и др. подобни, скоро не съм проверявал какво има на пазара.

 

Добре. Благодаря. Ще чакам. :)

А за пианото, разбира се, че говоря за електронно от тези големите с по 80-88 клавиша, а не за истинско, акустично пиано.

Link to comment
Share on other sites

За диджействане съвсем не са необходими 88 клавиша, тъй като дори няма нужда да свириш с двете ръце едновременно. :P Едно, че нещата там са по-простички, второ, че дори и да се наложи - всяка клавиатура има функция транспониране, а и ако не си live...винаги може да запишеш партиите последователно.

Link to comment
Share on other sites

За диджействане съвсем не са необходими 88 клавиша, тъй като дори няма нужда да свириш с двете ръце едновременно. :P Едно, че нещата там са по-простички, второ, че дори и да се наложи - всяка клавиатура има функция транспониране, а и ако не си live...винаги може да запишеш партиите последователно.

 

Аз имам едно с 25 клавиша, но то далеч няма да е достатъчно, че да си правя "домашните" упражнения от уроците. Затова и казах 88, но мисля, че имаше и някакви по-малки с около 70 клавиша, които май ще са достатъчни за домашно ползване и "продуциране" на музика, ако се стигне до там.

Link to comment
Share on other sites

"Стандартът" е 61 клавиша (5 октави) - трудно се слагат 2 ръце на 5 октави, особено ако имаш да свириш по-интересни неща, но за запис или на живо за партии без някакви претенции...става. Тия с 3-4 октави стават само за солови партии (с 1 ръка), отделно са със суперлека клавиатура (което за тях се явява предимство) ; 5-октавна с добра (тежка) клавиатура практически не съм виждал никъде. Хамър механиката дори не се слага и на 76-клавишните (там е по-скоро подобие на пианистична клавиатура)...обаче както се разбрахме вече, на теб не ти трябват 88 клавиша, нито дори 76, нито пък клавишите трябва да бъдат тежки (за теб ще е неудобство, а не предимство), така че имаш достатъчно избор.

 

П.П. Хайде стига сме се разправяли в темата, че писнахме на всички - след 2 седмици ще ти пиша повече на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Наско и Галин са истински мъже! Те няма да ходят след нея! Нищо не разбираш!!!

Ваньо... "Ходи си заври главата в свинско шкембе"! Пиша ти го така, щот в оригинал едва ли ще го зацепиш*

 

* Да, исках да кажа, че си глупав :D

Link to comment
Share on other sites

Интересно сега колко бързо ще се върнат хамериканците в нормалното си ежедневие след Санди..

 

404351_418961178169185_437977162_n.jpg?dl=1

Вчера в Ню Йорк пристигна на посещение един от най - великите водолази и носител на няколко световни рекорда. Явно вътрешното му чувство го насочва...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Интересно сега колко бързо ще се върнат хамериканците в нормалното си ежедневие след Санди..

 

404351_418961178169185_437977162_n.jpg?dl=1

 

ъъъ ,т'ва след Санди ли е :confused

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...