Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз гледах версията HD2, Но ревютата са много негативни - относно интерфейса и работата с менютата. WD добре, но пък Ники казва, че му насичало. Освен да видя този DIVA как е. Такова нещо има ли някъде да си види как работи или се поръчва само по нета?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз гледах версията HD2, Но ревютата са много негативни - относно интерфейса и работата с менютата. WD добре, но пък Ники казва, че му насичало. Освен да видя този DIVA как е. Такова нещо има ли някъде да си види как работи или се поръчва само по нета?

 

HD2 не е като това, което показах аз по-горе. HD2 е малко по-ъпгрейдната версия на HD. Аз имам HD в къщи (Българския еквивалент).

Ако искаш мога да ти го демонстрирам, но то си е старо. На 2 години е. Надали ще вземеш такова, още повече, че е 250лв, а новото е 300.

 

Интерфейс - какъв интерфейс ти трябва за медиен плейър? Отиваш на филма и го пускаш.

Link to comment
Share on other sites

HD2 не е като това, което показах аз по-горе. HD2 е малко по-ъпгрейдната версия на HD. Аз имам HD в къщи (Българския еквивалент).

Ако искаш мога да ти го демонстрирам, но то си е старо. На 2 години е. Надали ще вземеш такова, още повече, че е 250лв, а новото е 300.

 

Интерфейс - какъв интерфейс ти трябва за медиен плейър? Отиваш на филма и го пускаш.

Еми това, което прочетох, примерно постоянно сканира диска за файлове, нещо самата навигация между менютата не била измислена и т.н

Но ако мога да му сложа един диск и няма проблеми с картина+субтитри по-добре да си взема това отколкото компютър.

Link to comment
Share on other sites

Еми това, което прочетох, примерно постоянно сканира диска за файлове, нещо самата навигация между менютата не била измислена и т.н

Но ако мога да му сложа един диск и няма проблеми с картина+субтитри по-добре да си взема това отколкото компютър.

 

Нямал съм такива проблеми аз с моя.

Link to comment
Share on other sites

1 година бракуван...баси постижението...laughing1.gif

Пффф..... :laughing:

 

И в тоя ред на мисли, представи си следната ситуация след петнадесет години.

 

Пребира се от работа мъжът, разфърля се, оправя се, вади бутилка Гленфидич и я слага на масата.

Жена му моментално вдига дваесе и един хиляди оборота и му обявява - Само да си близнал и капчица алкохол, тая вечер ник'ъв секс!

Нашия заема поза мислител и се омълчава за десетина минути. Оная по някое време не издържа и троснато го пита - Кво мъдриш, ве... фасони ли ми правиш?

Нашият - Ъм... не, ве, жена... Мисля си кое по-си струва, дали дванадесет годишното уиски или четиридесет и пет годишната п***а...

 

П.п. Преводът е от руски...

Link to comment
Share on other sites

Ти гледай вю каунта на гангнам стайл - за 10 дена + 100 милиона :wacko: , сега е 336. Предричам, че тази песен ще детронира

на джъстин пръдлето :unsure:

 

Току-що разбрах какво толкова го бъзикат.

 

ПС: За първи път чувам тази песен или поне обръщам внимание. Подобни като ми ги пуснат по радиото след 15 минути сменям на следващата станция и така. Отделно като го видях наистина недоумявам КАКВО му харесват на този бозайник малките пикли. Понеже е повече момиче отколкото момче...

 

Аз гледах версията HD2, Но ревютата са много негативни - относно интерфейса и работата с менютата. WD добре, но пък Ники казва, че му насичало. Освен да видя този DIVA как е. Такова нещо има ли някъде да си види как работи или се поръчва само по нета?

 

Неееее на мен ми насича модела отпреди 3 години. Новия може и да е ок. Или поне така пишат. Аз поръчах смело един от амазон та като го пробвам ако не ме кефи ще го върна и направо взимам MAC-a че ми трябва за едни build-ове пък XCode освен на МАС на друго не върви. А да държа лаптопа винаги включен и отворен не е работа.

 

......И в тоя ред на мисли, представи си следната ситуация след петнадесет години......... дванадесет годишното уиски или четиридесет и пет годишната п***а...

 

Хахахахаха... Галин ме разби направо :)

Link to comment
Share on other sites

По подобен повод, пак от руски:

Събужда се мъжа с махмурлук, едва се завлича до кухнята, жената начумерена и мълчи.

- Скандал ще има ли?

- Имаше снощи, като се прибра...

- И кво?...

- Кво, кво! Почнах да ти обяснявам за вредата от алкохола с по-силни изрази...

- И аз?

- И ти мълча, мълча, па изтърси - жена, женен съм за втори път и така като гледам, май няма да е за последен...

- И ти?

- И аз...Кво аз...Млъкнах.

Link to comment
Share on other sites

Неееее на мен ми насича модела отпреди 3 години. Новия може и да е ок. Или поне така пишат. Аз поръчах смело един от амазон та като го пробвам ако не ме кефи ще го върна и направо взимам MAC-a че ми трябва за едни build-ове пък XCode освен на МАС на друго не върви. А да държа лаптопа винаги включен и отворен не е работа.

 

Защо просто не отиде до Технополис да си купиш един?

Link to comment
Share on other sites

Квартирата ми е едностаен апартамент (огромен хол, кухня с достатъчно място за ядене в нея) с пералня, печка, хладилник, почти необзаведен като мебели - 350 лева месечно в сравнително скъп район.

За ток, вода и парно не мога да кажа, щото на старата квартира се бяха просрочили всичките сметки и дадох пари наведнъж. За сегашната - трябва да минат няколко месеца.

За справка - хубав апартамент до р. Марица, обзаведен - 3 спални, хол с бокс (със скромните 130кв) е около 500 евро на месец.

Аз в последните месеци съм ударил джкапот-а. В момента за цяла къща на 2 етажа(около 110кв. м., с три спални) плащам 400 лева. В цената ми влизат и 2 гаража. Единият обаче е само за склад. Кола не може да влезе вътре. Поне нормална не може. Вариант е както прави комшията. Излиза от колата и я бута вътре в гаража. Сложил е едни дъски на пода които да я ограничават до къде да стига. Сутрин я дърпа с въже навън.... Аз моята по подобен начин мога да я вкарам, но не мога да отворя вратите дори и малко. Затова и договорих втори нормален гараж в цената.

 

edit:

Плащам обаче и парно което е 120 лева на месец. Плаща се целогодишно. Въпреки това си е отлична цена.

Link to comment
Share on other sites

Защо просто не отиде до Технополис да си купиш един?

Нещо се объркахме. Аз AC Ryan не съм купувал а WD TV тук не мога да намеря или поне не на сносна цена. А го поръчвам от амазон защото мога да го върна. Пък WDто е на няма и половината от цената на Diva-та. Ще видя дали ще го връщам или не, ако има желаещи мога да го демонстрирам след като дойде утре-другиден.

 

Аз в последните месеци съм ударил джкапот-а. В момента за цяла къща на 2 етажа(около 110кв. м., с три спални) плащам 400 лева. В цената ми влизат и 2 гаража. Единият обаче е само за склад. Кола не може да влезе вътре. Поне нормална не може. Вариант е както прави комшията. Излиза от колата и я бута вътре в гаража. Сложил е едни дъски на пода които да я ограничават до къде да стига. Сутрин я дърпа с въже навън.... Аз моята по подобен начин мога да я вкарам, но не мога да отворя вратите дори и малко. Затова и договорих втори нормален гараж в цената.

 

edit:

Плащам обаче и парно което е 120 лева на месец. Плаща се целогодишно. Въпреки това си е отлична цена.

 

Ако винаги е по толкова, това не е чак толкова много. Аз зимата съм имал сметки над 350лв. Само за парно. Отделно над 200 за ток.

Link to comment
Share on other sites

Ако винаги е по толкова, това не е чак толкова много. Аз зимата съм имал сметки над 350лв. Само за парно. Отделно над 200 за ток.

По толкова е всеки месец. Просто цената за сезон е разбита на 12 равни вноски. От години е една и съща цената и няма промяна. Плаща се на площ. Иначе преди години съм бил в квартири в които съм плащал по 500лв на месец за газ само.

Link to comment
Share on other sites

http://www.svobodata.com/page.php?pid=9978&rid=29&archive

 

за златките, столиците и тортичките :)

 

Много хубава статия, обаче тъкмо тези, към които е насочена и които трябва да се чукнат по главата, няма да я прочетат заради изброените в нея причини. Получава се нещо като омагьосан кръг. :)

Link to comment
Share on other sites

Ванка, това за Сараево става въпрос, нали?

 

Иначе аз днес бях приятно изненадан. Пуснах си "сървъра" и видях "last login - 3.03.2011 from 192...". Кучето не е мръднало - всичко си му работи. Днес ще ми пускат нет и играчките ще продължат. Мисиите са работещо със symlink-ове и share-нати nfs ftpd, един апач и може би ще си регна някакъв "pest" домейн, да си качвам карикатурите. И може и някакъв октопод да сложа за оптимизиране на трафика... абе ще си имам доволно поле за играчки :D

Link to comment
Share on other sites

Много хубава статия, обаче тъкмо тези, към които е насочена и които трябва да се чукнат по главата, няма да я прочетат заради изброените в нея причини. Получава се нещо като омагьосан кръг. :)

 

И защо? В днескашната ситуация като идеш в магазина или като идеш да си плащаш сметките(ток, вода и т.н неща, без които и да искаш - не можеш) не те питат коя е столицата на Белгия ами ти казват: дай пари. Като купуваш учебници на детето ти не те питат колко дипломи имаш и кога точно се слагат запетайки. Правилно...искат пари. Предпочитам да съм тъп като нея, но да имам нейната банкова сметка, от колкото да съм с 2 виШи и да съм начален учител за 400 лв.

 

Айде аз не съм добър пример защото в моята глава са единствено и само парите и готиния живот(аз съм меркантилно келешче, което ако може ще е цялото в диаманти :D), но ако направите една анкета смятам, че няма да съм единсвения, който ще избере кинтите пред дипломите и остроумията в някой си блог, изтъквайки се колко много знам на гърба на някой друг.

 

С горното нито защитавам Златка, нито ВИП Брадър. Аз също я смятам за леко глуповатичка, но жената е решила...голотата за сметка на 10 часовия шибан работен ден.

Link to comment
Share on other sites

Предпочитам да съм тъп като нея, но да имам нейната банкова сметка...

 

От все сърце ти пожелавам да имаш нейната банкова сметка и без да си толкова тъп, но откъде си сигурен, че сметката й е чак толкова достойна за завиждане? :)

Link to comment
Share on other sites

Това, че имаш дипломи означава, че си взел някакви изпити, по някакъв начин :) Какво е останало в главичката е съвсем друга тема.

Дори и да е останало нещо, то трябва да се напънеш за да ги капитализираш тези знания.

Хайде да не отричаме знанията, образованието и т.н. с тъпи примери за хора фейлнали в живота ;).

Диплома не е еднозначно на добра кариера/заплата.

Link to comment
Share on other sites

Изключително "мъдро" решение в типичен за ВиК стил - да оставим целия град без вода по високите етажи за цял ден! Малоумници кретеноидни....

Link to comment
Share on other sites

От все сърце ти пожелавам да имаш нейната банкова сметка и без да си толкова тъп, но откъде си сигурен, че сметката й е чак толкова достойна за завиждане? :)

 

Аз не съм получил 5, 6 цифрена сума, за да съм в оная къща. Също така като се снимам...обикновено са пиянски снимки, а нейните струват...да речем достатъчно. :D :D. Толкова, че аз лично да откажа почти каквато и да е работа и да седя пред обектива ;). НО...това си е МОЕ мнение. Колкото по-малко(работа), толкова повече(пари). Мечо Пух не беше ли казал нещо такова :D :D.

 

Иначе мерси за пожеланието :).

 

Това, че имаш дипломи означава, че си взел някакви изпити, по някакъв начин :) Какво е останало в главичката е съвсем друга тема.

Дори и да е останало нещо, то трябва да се напънеш за да ги капитализираш тези знания.

Хайде да не отричаме знанията, образованието и т.н. с тъпи примери за хора фейлнали в живота ;).

Диплома не е еднозначно на добра кариера/заплата.

 

"Фейлнали" в живота...така да е. Ти какво предпочиташ. За 10 снимки да вземеш 15 бона или да вземеш 30 бона за изпълнението на няколко месечен сложен проект. Е*ал съм го и проекта разбираш ли :D :D

Link to comment
Share on other sites

30-те бона :)

Защото след тях ще има още 30 и още 30. Знанията си остават и като си на 60 ;)

А със снимки ще вади пари още няколко години. Не е и Адриана Лима, че да получава лудите комисионни :)

Link to comment
Share on other sites

30-те бона :)

Защото след тях ще има още 30 и още 30. Знанията си остават и като си на 60 ;)

А със снимки ще вади пари още няколко години. Не е и Адриана Лима, че да получава лудите комисионни :)

 

А дали Адриана Лима знае коя е столицата на Швейцария? Или кой е Нютон?

 

Намерили са начин и смучат кинти, колко са умни - не ми пука.

 

Как пък нацели Адриана Лима...чай да видя пак поне една снимка на това АНГЕЛЧЕ :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

И защо? В днескашната ситуация като идеш в магазина или като идеш да си плащаш сметките(ток, вода и т.н неща, без които и да искаш - не можеш) не те питат коя е столицата на Белгия ами ти казват: дай пари. Като купуваш учебници на детето ти не те питат колко дипломи имаш и кога точно се слагат запетайки. Правилно...искат пари. Предпочитам да съм тъп като нея, но да имам нейната банкова сметка, от колкото да съм с 2 виШи и да съм начален учител за 400 лв.

 

Айде аз не съм добър пример защото в моята глава са единствено и само парите и готиния живот(аз съм меркантилно келешче, което ако може ще е цялото в диаманти :D), но ако направите една анкета смятам, че няма да съм единсвения, който ще избере кинтите пред дипломите и остроумията в някой си блог, изтъквайки се колко много знам на гърба на някой друг.

 

С горното нито защитавам Златка, нито ВИП Брадър. Аз също я смятам за леко глуповатичка, но жената е решила...голотата за сметка на 10 часовия шибан работен ден.

 

Стефчо не те разбирам. Ти си лесен бе брат. Просто успеха в живота е пред тебе, но ти не искаш да го грабнеш. Като искаш да си тъп и богат, от това по-лесно няма. Отиваш, режеш малкия Стефчо, правиш си е една вагина, силиконче за цици и в джуките, може и на задника малко и си там. Изрусена брадичка, анален секс , снимки по разни жълти парцали и си богат. Ще си известен и богат, не виждам какъв ти е проблема. Схемата работи, примери бол. Действай.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...