Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Някои кухи глави това така и нямада го проумеят. Пука ми на мене Тотев ли е, Карастанчов ли е, К%роглавов ли е, с коя партия е... Важното е да не е тотален кретен и да се работи в тоя град, който от 10 години заприличваше все повече на СЕЛО.

 

Мда. Тук ще го подкрепя. Нищо, че тоя Тотев вдигна голяма къща и има Тибурон и Q7 на паркинга. То е ясно, че всички крадат.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

не ме ебе кви ремонти се правят и кви са им мащабите...

аз си плащам всичко и изобщо не съм радостен че правели нЕкви ремонти които е трябвало да бъдат направени преди години , стига с тва малоумно мислене да се радваме че се прави нещо за което всички сме платили многократно..... без значение как се прави и без значение че градът ни който така или иначе е с куца инфраструктура в момента не прилича на нищо заради невъзможността на малоумните ни управници да разпределят ремонтите във времето , качеството на пътните настилки и кръпки е страшно ниско ниво . вижте всичките потънали кръпки в Тракия примерно - идеално потънали с вълна накрая ако евентуално не си счупиш бронята поне джанта да изкривиш та айде стига с митове и легенди щото карам всеки божи ден из града и дупките не са драстично намалели....

Link to comment
Share on other sites

То е ясно, че всички крадат.

 

Ъхъ. За пример кмета на Хасково - мисля, че за 7 мандат го избират...Всички знаят, че краде, фирмите-изпълнители са негови, ама който има път натам, да се огледа хубаво, особено по парковете, какво е направено. Та и не само по парковете - в момента на влизане в града си проличава - и настилка, и маркировка,. и знаци. Вярно, улиците са криви и тесни, ама това вече е друга тема. Нямам против да крадат. Ма нека вършат нещо.

Link to comment
Share on other sites

Последно, че вече хептен се олях - (ако може да се прехвърлят мненията в "какво ви минава през главата" примерно, моите и на w00x)

 

Моята е общо взето "подарък" - фат 60гб. Сам я хакнах и подкарва игрите стига да ги качи правилно човек - рацепих се да цъкам NFS: Unleashed 2. ОБАЧЕ! Ако не работи Bluray-а някои игри не може да се цъкат защото искат диск в конзолата оригинален - може и да не е на същата игра, но се лъже конзолата, че има.

Иначе оферти гледам бая има около 350-400лв за слимове, та ако аз давах парите не бих взел фат ама както решиш. В момента моята конзола е с 3.55 firmware, Multiman 4 - има и вграден плеър за филми всякакви формати каквито ти дойде на ум + поддръжка на събтитри на кирилица.

 

Супер. Аз смятах Xbox да взимам, защото мислех, че са по-евтини и се хакват по-лесно, но то се оказа, че са на същата цена, а PS3-то има FULL HD графика, докато Xbox-а пуска 720п и я ъпскейлва до 1080п. За което пък не можах да намеря доказателство, защото сравненията на графиките за двете конзоли на едни и същи заглавия са с еднакви резултати.

 

PlayStation 3 слим-овече са по-трудни за хакване до колкото знам, защото софтуера им е над версия 3.55, която е нужна за хакването. Пък свалянето на версията до 3.55 било 140лв.

 

Все още имам дилема де. Дали да е Xbox 360 или PlayStation 3.

Link to comment
Share on other sites

......Та и не само по парковете - в момента на влизане в града си проличава - и настилка, и маркировка,. и знаци.....Нямам против да крадат. Ма нека вършат нещо.

 

Така е. От 90-та досега всеки който беше на власт крадеше, ама яко - все едно, че утре света свършва. То няма лошо да се пооблажиш докато си горе, ама дай малко и на хората, че да са доволни. А сега като не остана почти нищо за крадене, вече е доста трудно да изкараш пари и за народа. Това ме подсеща за историята на един остров (който се е интересувал от история го знае) - половината от него е една държава, останалата половина - друга. И двете държави в близкото минало са ги управлявали диктатори (от най-жестоките такива) и двамата са били гадове от класа....да ама единият почти е бил приватизирал държавата, влагал е в нея като в своя собственост, забранил е изсичането на горите (повечето са си били негови) и т.н., и т.н. Другият също е бил приватизирал държавата, но основно е изнасял капиталите си в швейцарски банки и не го е било еня ни за народа, ни за нищо. И резултатът е налице - днес едната половина от острова процъфтява и развива туризъм, а другата половина е най-бедната страна в региона, в която вече почти не са останали гори, цари пълна анархия, корупция и бедност и никой чуждестранен инвеститор не иска да стъпи там. Та...като пускаш по малко гювеч и на народа, той вече не ти забелязва, че бъркаш в кацата с меда.

 

 

 

 

Ако някой още не се е усетил за кои страни и диктатори говоря - hint:

 

X847_727_CW1Gourde1.jpg

 

$T2eC16R,%21%29QE9s3HE23fBQ%21v5oIO7Q%7E%7E60_35.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

не ме ебе кви ремонти се правят и кви са им мащабите...

аз си плащам всичко и изобщо не съм радостен че правели нЕкви ремонти които е трябвало да бъдат направени преди години , стига с тва малоумно мислене да се радваме че се прави нещо за което всички сме платили многократно..... без значение как се прави и без значение че градът ни който така или иначе е с куца инфраструктура в момента не прилича на нищо заради невъзможността на малоумните ни управници да разпределят ремонтите във времето , качеството на пътните настилки и кръпки е страшно ниско ниво . вижте всичките потънали кръпки в Тракия примерно - идеално потънали с вълна накрая ако евентуално не си счупиш бронята поне джанта да изкривиш та айде стига с митове и легенди щото карам всеки божи ден из града и дупките не са драстично намалели....

Споко, от догодина, ще си плащаме повече...

Увеличават данъка за МПС в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Я, Midex respawn-ал :) :)

 

Само за 2 дена и после пак изчезвам за известно време (затова не съм махнал и анонса за липсата ми в търговския раздел). Ама понеже не мога без вас, та дори и за малко да съм, задължително наминавам да ви видя какво си правите. :))

 

П.П. Успях да прегледам набързо някои от темите и искам да благодаря за поздравленията, които сте ми отправили в края на миналия месец! thanks.gif

Link to comment
Share on other sites

Наско, пак четеш на грешно място, майна! Няма да има война. Ем си интелигентен човек, ем използваш думи, които носят със себе си тежко значение. Вземи прочети малко повече по проблема.

 

И за да не ме разбереш погрешно:

 

Ще има турско присъствие в Сирия! Война няма да има.

 

Вицепремиерът на Турция Бесир Аталай заяви, че приетият документ позволява въздушни удари срещу Сирия, но не означава, че Анкара обявява война.

Link to comment
Share on other sites

Какво е Gangnam style, btw ???

 

Аз показах преди време, но разни хора ме изкараха едва ли не малоумен, че не съм знаел, та по-добре не питай...

Link to comment
Share on other sites

Един кореец подскача насам натам.

 

Completely retarded...

 

Аз показах преди време, но разни хора ме изкараха едва ли не малоумен, че не съм знаел, та по-добре не питай...

 

Ако това е малоумието, искам и аз да съм малоумен. Не искам и да знам повече подробности :) Отивам да си подреждам инструментите :)

Link to comment
Share on other sites

Споко, от догодина, ще си плащаме повече...

Увеличават данъка за МПС в Пловдив.

така и не разбрах защо тъпия ни кмет ми се прави на финансист и ще определя данъчната политика. по закон това го прави общинския съвет!

и някой от тези тъпоглавци да вземе вече да публикува някой отчет. искам като онези на Колю Фичето - с отчет до последния грош, включително за боза за кмета!

 

в конкретния случай силно ме интересува защо са само 9млн приходите от данък МПС и защо се събират отделно пари чрез "Синя зона" за същата дейност: подобряване на инфраструктурата и субсидии за градската транспортната система. първото да се чете: "асфалтиране на улиците около новата къща на кмета", а второто: "да дадем на наще ора от частния адски транспорт още кинти, за да има кво да върнат в партийната каса"

Link to comment
Share on other sites

Той нашичкия кмет е доста "креативна" във финансово отношение личност :bowdown: Да ми е жив и здрав, и още дъъъълги, дъъъълги мандати. Когато си пуснах детето на ясли нямаше никакви такси, сега си плащам като поп по 50 лева на месец. Дои ни като кравички мисира :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз също нямам обяснение...Да не говорим пък за едни милиони бюджет, които не виждам къде потъват.....А това за градския транспорт..пффф дори не ми се коментира ..единствения град с напълно частен такъв....И не можем да вземем нито стотинка от париците на Европа за нови автобусчета....А Варна, Бургас...Стара Загора...тая година 10 рейса, другата 15...

Link to comment
Share on other sites

Скоро май ще имам взимане даване с "комисията за защита на потребителя". Тея Близу искат да им плащам месечни такси от преди 3 години и то за периода, в който съм изключен. Как така съм спрян от 01.06-ти и имам бележка за това пък съм дължал после за месец 06 и 07 такса? На смотания им кол център пък оная прехвърля 6 месеца напред. Да не говорим, че договора при тях е на едно име, агенция за финансови вземания търси мен по някакви си съображения.....

Link to comment
Share on other sites

Скоро май ще имам взимане даване с "комисията за защита на потребителя". Тея Близу искат да им плащам месечни такси от преди 3 години и то за периода, в който съм изключен. Как така съм спрян от 01.06-ти и имам бележка за това пък съм дължал после за месец 06 и 07 такса? На смотания им кол център пък оная прехвърля 6 месеца напред. Да не говорим, че договора при тях е на едно име, агенция за финансови вземания търси мен по някакви си съображения.....

 

Ако мине... И аз имах подобен случай :) В моя случай не мина. Последно преди 2 години ме търсиха. Тогава ми цитираха че по договор от 1.1.1980-та година фирмата ми била дължала не знам си какво за не знам си кога. Като взех да се хиля като идиот че на 1.1.1980та година съм бил непълнолетен, а фирмата е регистрирана едно 15тина години по-късно онази се взе да заеква, каза че ще провери и от 2 години проверяват...

Link to comment
Share on other sites

митинг-шествие за освобождаване на Опиц.

фейсбук група за подрепата му с над 6000 последователи.

добре ве, а на тъпия журналист който пусна сълзливите статийки за горкичкия беден и болен пенсионер, дали ще му е хубаво ако някой друг болен и нещастен пенсионер, който в свободното си време преработва газови оръжия в бойни и стреля по котки и наркоманчета, помежду другото без да иска съвсем случайно например застреля сина на журналиста, щото го объркал с природозащитник, т.е. наркоманче?! какви ли биха били статиите тогава? и кво ли да обсъждаме гаджето на наркоманчето, която се самоубила месеци след инцидента. нема нужда, то и тя е била зависима, та не ни засяга.

 

а в крайна сметка фактите говорят: метална сачма от газов пистолет. даже стоманена. входната рана е в гърба - горната част между плешките, защото като скокнал и бил приклекнал. изходна рана нямало, затова и нямате право да си мислите, че се е опитвал да избяга от стрелеца, т.е. е бил отгърмян в гръб.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...