Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мобсън, не се хабѝ, нЕма смисъл.Всичко тук е толкова извратено и изопачено, че няма накъде повече.... :wacko:

А и Виден е прав....Особено журналята са супер злета....платени, недоклатени некадърници.

Link to comment
Share on other sites

интересен видео-блог спор водят в Москва. тук що не са се сетили да направят подобни експерименти. резултатите дали ще са същите?

за неразбиращите руски: в първия клип мома в секси рокля обикаля улиците със скрита камера и снима опитите на московските стефчовци да й се вмъкнат под гащите.

 

 

във втория клип чичко-блогър го возят във ферари и снима опитите на московските момиченца (там си имат истински момиченца и не им се налага да ползват woox-ове) да му седнат на коленцето.

 

 

 

п.п. стефчо и вуукса да не го взимат навътре. просто са удобни за метафорите. макар че по-вероятно стефчо би попаднал във втория клип в опит да седне на коленцето на чичкото с ферарито, както неведнъж е заявявал.

Link to comment
Share on other sites

Той нашичкия кмет е доста "креативна" във финансово отношение личност :bowdown: Да ми е жив и здрав, и още дъъъълги, дъъъълги мандати. Когато си пуснах детето на ясли нямаше никакви такси, сега си плащам като поп по 50 лева на месец. Дои ни като кравички мисира :laughing:

Че таксата се увеличи нямам нищо против, но тогава ни обеща по добра храна и консумативи като т.х. мокри кърпи и т.н. Пък сега пак си нося тея неща защото нямало. И кво лапето да се бърше в блузата и гащите ли. И реално какво стана от 35 лв такса +10консумативи= 45 а сега 50+10 = 60.

Махни това ами и е спрял всякакви странични дейности. Детето толкова беше навито на народни танци, но не небила правилната фирма. Сега трябва да чакаме да се избере ПРАВИЛНАТА фирма и тогава. Няма нищо че ще се сменят учителите с който децата са свикнали.

Link to comment
Share on other sites

Не ти ли е рано бря, въргозуняк?

Ха-ха, не.С щерката си легнахме да си бъбрим...Че ставаме рано за училище...Пък и на мен ми беше няк'во смотано такова...дремливо...

Link to comment
Share on other sites

Грубо, mobo. Не го очаквах.

то затова е забавно, щото е неочаквано. пък и друг отявлен метросексуалист, който да се връзва толко лесно немаше наблизо.

 

нищо лично, просто сарказъм.

 

 

Link to comment
Share on other sites

то затова е забавно, щото е неочаквано. пък и друг отявлен метросексуалист, който да се връзва толко лесно немаше наблизо.

 

Е аз не съм метросексуален бе. Тоя пък.

Link to comment
Share on other sites

Видене, мислех си за ремонтите по улиците. Кажи ми кое налагаше точно сега разкопаването и толкова ли не можеше да се предвиди че ще отнеме повече време та поне 6ти септември да го затворят по-рано и да бяха го асфалтирали преди да затворят и Цар Борис? Технологично време, климатични условия - айде ясно. Въпреки че както го изкара трябваше арабите да нямат никакви пътища или поне не от асфалт а това не е така. Значи може, не е и топлото време проблема. Кофти планиране си е както и да го гледаш. Верно, сега са получили пари, имат срок да гонят за харченето им, но факта че после ще е ок не омаловажава факта, че работят толкова бавно, колкото да не заспят. Същия номер бяха свършили миналия път с бул. България и ремонта на Победа.

Link to comment
Share on other sites

Обясненията бяха, че този асфалт не може да се полага при високи температури. Аз също се чудя защо работят сега, а не кога беше празен градът, но това се налагало заради жегите... Въпреки неразбориите, за мен е по-добре да направят всичко сега и да ни се маха от главите. По-добре месец-два хаос, отколкото 15 пъти да се повтарят тия глупости...

Link to comment
Share on other sites

Видене, мислех си за ремонтите по улиците. Кажи ми кое налагаше точно сега разкопаването и толкова ли не можеше да се предвиди че ще отнеме повече време та поне 6ти септември да го затворят по-рано и да бяха го асфалтирали преди да затворят и Цар Борис? Технологично време, климатични условия - айде ясно. Въпреки че както го изкара трябваше арабите да нямат никакви пътища или поне не от асфалт а това не е така. Значи може, не е и топлото време проблема. Кофти планиране си е както и да го гледаш. Верно, сега са получили пари, имат срок да гонят за харченето им, но факта че после ще е ок не омаловажава факта, че работят толкова бавно, колкото да не заспят. Същия номер бяха свършили миналия път с бул. България и ремонта на Победа.

 

То планирането зависи кога ще има пари, пък кога ще има пари само Господ знае, та... малко няма угодия ако ще и свирки да ви правят :) Даже и пари да ви раздават докато копат, пак ще има някой да мрънка че са му малко ;)

Link to comment
Share on other sites

Нека имаме предвид, че тогава (когато беше празен града) течаха сроковете за евентуално обжалване на обществените поръчки, които бяха пуснати в началото на лятото, защото тогава се появиха кинтинте...

Т.е. по никакъв начин нямаше как да работят юли и август.Поне не и законов...

Тази година, бюджета на Пловдив, ще бъде приет по-рано (т.е. навреме) и ще може да се работи още от месец май...даже и по-рано ако времето го позволява...

Link to comment
Share on other sites

Скоро май ще имам взимане даване с "комисията за защита на потребителя". Тея Близу искат да им плащам месечни такси от преди 3 години и то за периода, в който съм изключен...

Тези Близу имат ужасно тромава и малоумна система за отчитане на таксите. Скъсаха ми нервите последните, след като 15 месеца (!) отказват да ми пратят пълната сметка, а аз на месец им се обаждах по едно 10-20 пъти, за да благоволят да ми пратят сметката, аз да си платя и най-после да мога да си ползвам телевизорите. Всеки месец, в продължение на година и 3 месеца, Близу ми пращаше уставно 4лв. сметка и по никакъв начин не можех да си платя пълната сума от 30лв. След като си плащах тези 4лв, Близу ми спираха сигнала към рутера и дори след като се обаждах и ми го пускаха пак, след 24 часа системата им пак ме изхвърляше, като некоректен потребител.

И след като 15 месеца се разправях с всякакви там оператори, техници, мениджъри и т.н. (докато нямах обслужване от тях почти непрекъснато), накрая ми се обадиха за да ми поискат сумата от 390лв. (15месеца по 26лв) назад! Като и щедро ми обещаха, че лихви нямали да искат. :laughing:

Когато ги попитах какво ще получа или съм получила за тези пари, които имат претенциите да им дължа, изглежда ги сварих неподготвени, защото започнаха да повтарят като папагали едно и също: "Заповядайте в най-близкия клон, за да си платите дължимата сума."

Отказах се от услугите им и занимах просторно КЗП по темата. За жалост от прословутата комисия вече 5-и месец нямам отговор, което ме подсеща отново да им пиша, да им се обадя и т.н. Интересно ми е колко време още ще се проточи този малоумен казус и смятам да се разправям с Близу до дупка. Искам да ми се извинят и по някакъв начин да обезщетят тези ми 15 месеца късане на нервите и разиграване напред-назад.

Link to comment
Share on other sites

Обясненията бяха, че този асфалт не може да се полага при високи температури. Аз също се чудя защо работят сега, а не кога беше празен градът, но това се налагало заради жегите... Въпреки неразбориите, за мен е по-добре да направят всичко сега и да ни се маха от главите. По-добре месец-два хаос, отколкото 15 пъти да се повтарят тия глупости...

 

 

То планирането зависи кога ще има пари, пък кога ще има пари само Господ знае, та... малко няма угодия ако ще и свирки да ви правят :) Даже и пари да ви раздават докато копат, пак ще има някой да мрънка че са му малко ;)

 

Съгласен съм и с 2ма ви, но като мина оттам и видя как поне 10 човека от общо 20 (МАКСИМУМ) си държат ръцете в джобовете ме хваща яд. Хайде да не се лъжем - изобщо зор не си дават. Може и да се е препотил някой от работниците там, но ще е от жегата и е по-вероятно докато се е напъвал в кенефа отколкото от работа. Разкопава се, полагат се тръби, кабели, каквото трябва още, закопава се, асфалтира се и това на участък от 1 километър НЕ МОЖЕ ДА ТРАЕ над 1 седмица. До тук мина над месец в работа еваж-еваж. Това ако не е лошо планиране или изпълнение не знам по какъв друг начин да го нарека.

 

Ще си мрънкам докато не отворят 2та основни булеварда отново или поне ПОЧНАТ да работят сериозно, а не колкото да се симулира дейност.

 

Вие минавали ли сте оттам да погледнете КАК се работи? Някакво смислено обяснение по въпроса да може да се получи от някого?

 

Отказах се от услугите им и занимах просторно КЗП по темата. За жалост от прословутата комисия вече 5-и месец нямам отговор, което ме подсеща отново да им пиша, да им се обадя и т.н. Интересно ми е колко време още ще се проточи този малоумен казус и смятам да се разправям с Близу до дупка. Искам да ми се извинят и по някакъв начин да обезщетят тези ми 15 месеца късане на нервите и разиграване напред-назад.

 

A ако си плащала през epay.bg така хубаво ще можеш да им натриеш носовете, че вината изцяло е в тях. Ще се радвам да споделиш какво е развитието по случая

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм и с 2ма ви, но като мина оттам и видя как поне 10 човека от общо 20 (МАКСИМУМ) си държат ръцете в джобовете ме хваща яд. Хайде да не се лъжем - изобщо зор не си дават. Може и да се е препотил някой от работниците там, но ще е от жегата и е по-вероятно докато се е напъвал в кенефа отколкото от работа. Разкопава се, полагат се тръби, кабели, каквото трябва още, закопава се, асфалтира се и това на участък от 1 километър НЕ МОЖЕ ДА ТРАЕ над 1 седмица. До тук мина над месец в работа еваж-еваж. Това ако не е лошо планиране или изпълнение не знам по какъв друг начин да го нарека.

 

Ще си мрънкам докато не отворят 2та основни булеварда отново или поне ПОЧНАТ да работят сериозно, а не колкото да се симулира дейност.

 

Вие минавали ли сте оттам да погледнете КАК се работи? Някакво смислено обяснение по въпроса да може да се получи от някого?

 

 

 

A ако си плащала през epay.bg така хубаво ще можеш да им натриеш носовете, че вината изцяло е в тях. Ще се радвам да споделиш какво е развитието по случая

дядка - 032/625660 - Пловдивски общински инспекторат.

 

 

некъде из сайта на общината имаха и мейл, та ако искаш можеш и снимки да им пращаш.

 

 

 

обаче - в момента са по график, съгласуван и одобрен от общината, т.е. от общинските съветници, които си си избрал. оставям те сам да си ги издириш и впрегнеш в действие.

 

иначе не съм подстрекател, но се намираш в район Централен (онези до сградата на EVN на ул. Хр Г. Данов): няколко снимки на спящи работници, прикрепени към открито писмо до районната администрация И до местен вестник, който да не е "Марица" с въпроси за сроковете, спазването им и т.н. биха предизвикали доста бурна реакция. бонус точки ще имаш ако ги питаш къде са им информационните табели (които трябва да седят там вечно или поне 5 години, щом са финансирани по европейска програма); дали е изпълнена точно маркировката по временната организация на движението и налични ли са всички предвидени пътни знаци и табели обозначаващи обходните маршрути, защо общината допуска явни нарушение от страна на изпълнителя на ЗБУТ ( не ползват ЛПС, няма осигурени безопасни проходи за преминаващите, неукрепени изкопи и др.)

 

ама ако просто ти се е мрънкало - мрънкай по-сериозно де. и продължавай да не правиш нищо друго.

 

п.п. за едната седмица за 1 км булевард ще се направя, че не съм те видял.

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.economy.bg/bulgaria/view/5161/Zaplata-spored-grada-predlaga-Dyankov

 

Разбирам съвсем малко от икономика, така че - я ми разяснете. Ама обосновано!

 

Така както го разбирам, излиза, че колкото по-малък е градът, толкова по-ниско ще е минималното заплащане. Реално погледнато, отиваме натам, че хората да работят за без пари...Или бъркам. Питам сериозно и искам разумно обосновани отговори, а не поредната тъпня. За тъпотии - имам вагон и малка каручка.

Link to comment
Share on other sites

"Тъпата жена се радва на големия кор. Умната не бърза да се радва, защото знае, че рано или късно идва редът на аналния секс"

 

Източник - дебрите на родното интернет пространство :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...