Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Минава ми през главата, че след като си прекараме нет вкъщи, няма да има повече пиене на капучино в интернет кафе, докато се сваля последният епизод на Декстър. Но това не е чак толкова трагично като се има предвид алтернативата - гушане под топли завивки и сваляне на последния епизод на Декстър с хиляда и осемстотим мегабайта в секунда :D

уооооу това много :woot 1,8 ГБ в секунда, на кой нет си бре :lol: :lol: ти сигурно ще си на такса 500 лв на седмица

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
сваляне на последния епизод на Декстър с хиляда и осемстотим мегабайта в секунда :D

Интересно с каква връзка и каква машина :Д. За такава скорост ти трябва оборудване което да поддържа 10Гбит-а. Да не говорим за машината.

Link to comment
Share on other sites

Току-що осъзнах неприятния факт, че съм забравил да сложа есенция на новата ракия. :(

Link to comment
Share on other sites

Коя от всичките есенции? :)

 

 

Тайна на майстора. ;) Съжалявам, но това не се казва. Можете да питате Пиромана или Сиренето, те са пили.Ъ, мисля че и Гудо я е пробвал.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата ... wolf's rain .

Защо мога да си свалям обновленията с нелегален виндоус .

Цигарите пак взеха да свършват .

Поскъпване на цигарите от следващата година .

Кафето ми свърши .

Какво да ви напиша .

Какво да гледам след малко .

Наистина ли ме мързи да си направя ново кафе .

Колко е студено вън .

Вълци .

Балкан .

Малки вълци .

Кога ще ходя на балкан да си открадна вълчета от една позната храупа .

Какво ще помисли майка им .

Дали ще бъда изяден от баща им .

Какво ще правите без мен .

Какво ще си помислите след онзи ден .

Избивам го на стихотворение .

Без капка съмнение .

Чуствам удолетворение .

Долу има наденички .

Дали съм толкова огладнял за да слезна да хапна .

Вас интересува ли ви какво ще напиша .

Гледайте анимацията за която споменах и вие ще се объркате малко .

Link to comment
Share on other sites

днес подадох молба за напускане :bgrin:

другата събота взимам диплома и трябва да се търси сериозно по специалността нещо :confused

цял ден мисля за това.дали беше правилното решение?

май да, защото ако си стоях на тази работа нямам време да хода по интервюта и да си чета материала за изпита по правоспособност и правото да практикувам щеше да се отложи най вероятно

Link to comment
Share on other sites

Петък вечер а аз съм вкъщи :sick . И защо, защото съм изостанал с курсовите работи. Егати "сладките" студенски години :( . Но трябва пот :punk , ще жертвам 5665 петъка ако трябва.

едит: много е гот да чертаеш на ориенталска музика. A sound from the far east... :music

Link to comment
Share on other sites

За свалнето - докарвам ги до 2 MB/s от замундата и арената - тарифата ми е 35 лева на месец, с дребната подробност, че чрез рутер делим нета на пет човека, двама от които са стабилни свалячи (не ма мацки)...

 

Чудя се... Толкова време съм прекарал покрай кучета и пак не ги разбирам, може би защото съм човек, със всичките кусури на този вид... Днес, седя си, след едно екстремно каране из мъгливата и тъмна Борисова Градина (видимост - 2/3 метра), пийвам си последните капки чай от термоса,наслаждавам се на призрачните талази на мъглата, светлините, носещи се бог знае от къде и... изведнъж, от мъгливите сенки изплуват четири силуета, два бързо движещи се и два - по-бавно. Двата бързи се превръщат в един лабрадор и един ритрийвър. Наблюдавах играта им и им се радвах. Минавайки покрай мен накрая ме забелязаха, казах им няколко думи (от сорта на "к'во правите бе, сладурчета"), при което и двете скочиха и без предупреждение ми се нахвърлиха, както си държах термоса. И започна една радост, ритрийвъра завихри мъглата с бясното въртене на опашката си, покатери се на краката ми и от удобната позиция загриза ръката (на игра). Другия сладур, се въртеше наоколо, опитвайки се да се вреди да ми се порадва и той... Ритрийвъра в един момент, както си играеше с мен, захапа раницата ми и се опита да побегне с нея, лудетината му с лудетина (е, умея да придвиждам тези ходове и си я хванах).

Чудя се, тези кучета нито ги храня, нито се грижа за тях, нито ме познават... просто им се зарадвах и ме бомбардираха с огромни потоци чиста обич.

В този момент стопаните им ги извикаха, даже ми се извиниха. А реално аз трябваше да им благодаря.

Много често, когато се разхождам из парковете и мрачните гръмотевичните облаци са се събрали около главата ми - все ще се намери от някъде да изскочи някой пес и да ми обясни какво мисли за мен и да ми оправи, при това трайно, настроението... Защо ли обичам кучетата?! Кога една котка би направила нещо подобно за който и да е било човек, било то напълно непознат...

Link to comment
Share on other sites

Ама вие наистина ли сериозно приехте тези 1800 мб :) Изразих се образно :P Реалната скорост ще е около 2мб, което в сравнение със стоtе кб, с които точех в Пловдив, си е баш 1800 :D

Link to comment
Share on other sites

В тоя студ...да отивам за едно физическо в студения салон...бах мааму и живот :sick

 

Сега си малко закъснял ама за втори курс бягай да си намериш познат лекар или познати такива да ти оредят протоколче. Как ме фана яд, че не направих така и в първи курс ;). Само губене на време е тва физическо и заплахи на ония физкултурници, а мен тва ме вбесява. Да е Физика, да кажеш ами то.........

Link to comment
Share on other sites

физическото е най-хубавият предмет! това, че има хора като вас, които не го оценявате е друг въпрос!

Да бе, отиди ти при тези условия. И пак ела да си говорим.

Много добре си го оценяваме физическото, но когато няма база и преподавате не става работата. По хубаво е човек за това време, което ще изгубя в салона да отида на фитнес ;)

Link to comment
Share on other sites

Похарчих две минимални работни заплати в периода 23:30 - 05:00. След това си хванах такси и след като ме остави пред нас (на 10-тина километра от Пловдив) установих, че съм си забравил ключа.

Дано снимките са добри...

Link to comment
Share on other sites

Късмета на томахавката отново му обърна гръб...

Link to comment
Share on other sites

Мисля си,че новите два раздела са напълно безсмислени :lol: .В единия има една тема с 15-20 отговора,а в другия още никой не са е усмелил да отвори тема :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сетих се откъде Каризма са откраднали първите акорди на "Минаваш през мен".

How Insensitive - по Том Жобим... :love

Хах, и аз много съм се чудил. Тя по принцип цялата песен е крадена, но явно от различни места. В същност така като се замисля всички песни са им крадени. :)
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...