Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И аз жулнах едно кафенце, жулнах си и телефона в един ръб.. Хубавото поне е, че си взех готино яке, пък и холовата гарнитура сменихме..

Денят наистина е мрачен, но с общи усмихнати усилия можем да променим нещата! Поздрави! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

ц ц ц... тая тема я обърнахте на война, поредната провалена. Интелектуални битки... айде стига вече! Аман от teamwork тука в тоя форум. Познатия филм: някой си изказва мнението, друг не е съгласен и се почва - "ти си тъп, че не си на мойто мнение"; "не, ти си тъп, че не си на мойто, оня е умен, щото го познавам"... и т.н.

В крайна сметка се оказва едно много голямо разделение по интереси тука, всеки се държи за джоба на друг, а по този начин не може да се проведе един свястен разговор.

 

По темата (ако може въобще да има тема :) ) - защо винаги някой като поства снимки, ги слага във формат над 2000х1500, та се отварят 5мин?! Доста е дразнещо...

Link to comment
Share on other sites

Yorkie не винаги , аз се старая когато поствам сними да са горе нормален размер ;)

Минава ми през главата ТЕЗИ работници където поправят покрива защо са без обезопасителни въжета, вчера ги снимах с телефона :unsure: (това е на джумаята ) стояха на едно малко парапедче

 

 

колкото до по-горните конфликти , просто те са плод на заяждането на някой потребители , който се заяждат с почти всеки тук , в което лично аз не намирам смисъл !!!!

 

И аз жулнах едно кафенце, жулнах си и телефона в един ръб.. Хубавото поне е, че си взех готино яке, пък и холовата гарнитура сменихме..

 

якето да си го скъсаш с кеф и да си купиш по хубаво , а иначе за жулването на телефона , много яко си го написал :lol: ............. а и подписа ти направо ме развесели супер много :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

 

Аз не споменах ли някъде, че няма да се занимавам с твоята диагноза повече? Ти обаче веднага реши, че не може да не става дума за теб, а? Ебати самочувствието, бравос... Ти си най-по-най и всички тука с теб се занимават... Ами не е така. Спри, понатисни малко надолу егото си и стига си се излагал. А, и още нещо - не ме наричай "приятелю" - колкото и да ти се иска никога няма да ти се отдаде възможност да използваш тази дума по мой адрес. Па ако ще и педесет лични съобщения да ми изпратиш...

 

Стига си парадирал с познанства - няма ефект позата. Някои от познатите ти, с които тоолкова се гордееш, биха ти сложили банана за една трета от думите ти, изговорени по мой адрес, ако ги беше казал за тях. Всеки един от тях си има железни принципи и нито един от тях не би ги прекрачил, за да те покрие или да замаже простотиите ти, ако на това разчиташ. Така че не се надувай много... Очевидно не знаеш какво говориш и не познаваш хората. На твое място бих си взел бележка за начина по който се държиш и бих коригирал малко поведението си в необходимата посока. Ако не го направиш - съвсем сериозно ще омръзнеш на всички и ще трябва да face the music.

 

Спести си и "заплахите" - сигурен съм, че има какво да покажеш - демонстрираш прекрасно какъв непресъхващ и неизчерпаем източник си на... това което аз имам, а на теб ти липсва, ме възпира да продължа. Но понеже на теб ти липсва, това което мен ме спира, то сигурен съм, че разбираш какво е то.

Link to comment
Share on other sites

Току що облегалката на стола ми падна, а след нея и аз :angry1 Дееба, сигурно и 1000 лева да дам за един нормален стол и пак ще е шибан.

Link to comment
Share on other sites

Моля ви, престанете с обидите и словесните войни! Наистина няма смисъл в това! Аз се научих как става номера и ако някой реши да преглътне егото си може да пробва - спестява много нерви! Пиниза е секунда преди да натиснеш копчето за ново мнение в отговор на някоя нападка, да си кажеш - "няма смисъл" и да подминеш.

Ето, аз, примерно, бях на косъм да дам отговор по темата "има ли барабанисти" на човека, който се опитва да ни "отваря очите", че барабанистът и китаристът на Dream Theater са най-великите инструменталисти на всички времена, но се отказах, защото няма смисъл - нито ще успея да го убедя в моето мнение, нито той ще успее да ме убеди в неговото, а само ще се случи поредния скандал в този форум. Наистина няма абсолютно никакъв смисъл в това, освен ако не си любител дървен философ и обичаш да спориш за спорта.

Същата е и причината, поради която прекъснах спора си с mobo.

Стига сме си мерили **** ами дайте да си помагаме и да си споделяме мнения като цивилизовани хора, защото според мен, това е и смисълът на този форум!

Link to comment
Share on other sites

Стига сме си мерили **** ами дайте да си помагаме и да си споделяме мнения като цивилизовани хора, защото според мен, това е и смисълът на този форум!

 

 

Ами да го правим, тогава.

Link to comment
Share on other sites

Току що облегалката на стола ми падна, а след нея и аз :angry1 Дееба, сигурно и 1000 лева да дам за един нормален стол и пак ще е шибан.

 

:laughing: :laughing: :laughing: извинявай че се смея , но все пак си е смешно , мога само да ти препоръчам ако намериш от някъде, от старите кожени офис столове, наистина са кучета, аз съм с такъв и само едно жило се скъса и трябва да се оправи иначе амортисьора не е мръднал , а и пантата на облегалката е многооо здрава ;) ако паднеш падаш до нормалното положение на облегалката ;)

 

Чудя се какъв беше този дъжд в 5 часа сутринта, станах да погледна и като видях какъв потоп е ..... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Вечерта така биеше дъжда по стъклата,че помислих,че някой ме замеря с камъни. :O

Link to comment
Share on other sites

А, аз за първи път в живота си виждам гръмотевична буря в средата на Ноември!

 

В интерес на истината, бурята започна снощи, около 2 през нощта/тогава излязохме от кръчмата/.И наистина е някак си стряскащо - гръмотевици и светкавици през ноември...Вместо сняг.Идва дъждовния сезон :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хах... Ти, верно, си бил тъп. :)

Винаги съм се радвал на твоите интелигентни мнения... от сорта на "ти си тъп", "много съм умен и много знам" и накрая "отказвам да споря с тъпаци :lol:

Link to comment
Share on other sites

Снощи изпих 700 грама уиски , днес сутринта мислех, че съм в няква 3д анимация, ама като отидох да изям 2 шкембе чорби с 2 айряна и като пуснах пияното г*мно сичко си дойде на мястото, ся пиивам кротко биричка с цигарка на тиха музика и на пуснати щори и ми е много айляк.

Link to comment
Share on other sites

Снощи изпих 700 грама уиски , днес сутринта мислех, че съм в няква 3д анимация, ама като отидох да изям 2 шкембе чорби с 2 айряна и като пуснах пияното г*мно сичко си дойде на мястото, ся пиивам кротко биричка с цигарка на тиха музика и на пуснати щори и ми е много айляк.

 

Мен ме мързи да ида до магазина, иначе и на мен ми се пуши кат на кон...

Link to comment
Share on other sites

Вечерта така биеше дъжда по стъклата,че помислих,че някой ме замеря с камъни. :O

Аз на няколко пъти се събуждах.Понеже имам такъв климатик(само от 1 част е и стърчи от прозореца тялото му) и понеже тялото е ламаринено представете си къф ад беше :wacko:

Link to comment
Share on other sites

видях някаква оранжева светлина да се появява са секунда от лявата страна на терасата... 2 секунди след това компютъра изгасна... сега всичко е спокойно, но незайно защо се стреснах нещо :unsure:

Link to comment
Share on other sites

видях някаква оранжева светлина да се появява са секунда от лявата страна на терасата... 2 секунди след това компютъра изгасна... сега всичко е спокойно, но незайно защо се стреснах нещо :unsure:

 

 

има нещо гнило в тока в близкия час, лампата ми мига, нета ми изчезва след като мигне лампата, някой май си играе с шалтера .....

Link to comment
Share on other sites

видях някаква оранжева светлина да се появява са секунда от лявата страна на терасата... 2 секунди след това компютъра изгасна... сега всичко е спокойно, но незайно защо се стреснах нещо :unsure:

lol, little green man are here, Sculy!!! -Says Mulder

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

EDIT:Grimjaur и той като мене рано отваря форума... :D

 

 

Ами убивам скуката, докато дойдат колегите.Пък и тука винаги има някой кретен, да те позабавлява рано сутрин :lol: Трябва да си сменя кафето....Т'ва е много гадно...4 чаша и не мога да си отлепя очите...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...