Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата, че има хора дето акъла си го използват само за да могат успешо да уцелят тоалетната чиния докато пикаят. Не е ясно все още, колко трябва да ти е IQ-то, за да пуснеш 11 нови теми и 23 мнения в рамките на 10 минути, като всичките теми и мнения са едно от друго по-малоумни. И това след като си на модерейтед и са те предупредили на два пъти, че не си в час с правилата на форума. Само да каже някой, че модерирането е лесна работа.

 

От друга страна днеска съм на кеф и му се размина само с 4 месеца бан и още няколко след това, без право да пуска мнения. Ако не бях на кеф щях да помоля админ да му изтрие акаунта направо. И въпреки че съм на кеф все още не съм се отказал от идеята ама айде от мене да мине.

 

Минава ми освен това, че сагата по изкарването на шоферска книжка приключи успешно най-накрая. Дедо ви е шофер вече, така че пазете се :) Минава ми още, че срещнах хубаво момиче днес, което има достатъчно акъл в главата, хубаво е, но не си показва задника, предника, циците и каквото има там още за показване и най-важното - мрази чалга!!! Мдаа не е съвсем безнадеждно положението. Минава ми още, че бат Адриано Челентано е пич. Минава ми също така, че Файърфокс с българско меню е даже по-осмукан и от Джам на български. Минава ми, че трябва да организираме едно бясно парти в на Виден местенцето ама той пък след рожденния денс е покри та не знам. Минава ми че утре съм на концерт на Форинър у София. С новия вокалист ама все пак са Форинър. И още работи ми минават през главата. Много работи ми минават през главата ама тя и главата ми е голяма та имат място откъде да минат. Ако не стигне едната, другата ще помага, предполагам :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че като видя последен пост на Килеринчо в темата вече си я представям като затворена... :D :D Освен тая де.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми също така, че Файърфокс с българско меню е даже по-осмукан и от Джам на български.
Пише се FireCOCKS и се чете файъркокс...

По-осмукано е Sony Ericsson T100 с меню на български :)

Няма да забравя, играя си на телефона (SE T100), и играта беше запечена и в края на крайщата стана ясно, че нито аз, нито комп... телефона ще победи и играя си на доизиграване играта и в един момент на екрана ми изскача прозорче, на което пише "Рисуване"...

Седя две-три секунди като пукал, след което изтървах телефона от смях....

Link to comment
Share on other sites

Е аз никога не съм си ползвал телефоните с меню на БГ. Не че са нямали просто си свикнах от най-ранна детска възраст с английските наименования и ми е по-лесно.

 

 

Минава ми през главата, че Раптор, жена му, Пит бул и Киллеринчо ми дължат по 1 водка! (ВСЕКИ!) xmas.gif

 

Това пък защо ?? Не че е проблем. Просто не знам що :) Или поне не се сещам :)

Link to comment
Share on other sites

Запознах се с Дони и Нети днес. Първите известни личности, с които се запознавам. Бяха ми в магазина. Дони е пич, макар че явно му е писнало от хорско внимание. Нети... стоят и добре шапки... (Всъщност и с Ъпсурт се запознах навремето, но беше по работа и едва ли биха се сетили кой съм...)

Изпихме две бутилки розе Gato negro. Много добро вино - препоръчвам го на ценителите.

 

Сега като се замисля, ефекта беше по-скоро обратен. Много хора, виждайки Дони и Нети в магазина и чашите с вино, просто не влизаха. А идеята беше и на тях да се предложи, имаше ядки, бонбони. Не се получи нещо...

Много ми се иска хората в Пловдив, а и в страната въобще, да се отърсят от комплексите си и да имат самочувствие. Това ще помогне неимоверно много на нацията като цяло!

Link to comment
Share on other sites

Къде е на AssassiN магазина, какво се продава в този магазин....днес се усетих, че всъщност видях sandman в Пъзела. Май настивам в момента, чакам си коледното настроение, ще ми се да натрупа сняг из планините, за да покарам ски, айде поне 8-ми да идва, за да мръдна за няколко дни от Пловдив....

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че съм започнал да ставам потенциално опасен за хората около мене, когато пия само чай.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм раздразнителен. Утре от компютърен асемблатор ставам шибан мърчандайзер в фосканото Метро... И ме правят на две маймуни.

Чудя се кога Дебилов ще пише, че му се пие бира, че му се ядат фъстъци или друга мъдра мисъл...

Пак ставам зъл! Сега ще ида малко да се позаям с народа в IRC. Чудя се кой ли ден ще ме причакат 4-5 човека да поиграем хоро, че наистина много ми знае устата :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че Раптор, жена му, Пит бул и Киллеринчо ми дължат по 1 водка! (ВСЕКИ!) :)

Спокойно, пак ще се напием , аз да си кажа правичката , не съм бил трезвен от тогава и преди това даже :lol:

Просто нещо ми има ,и аз незнам какво , май всички покрай мен са прави , че не съм си пил хапчааата

много брутален съм станал , или трябва да спра алкохола или да пия само в домашно без да ходя на публични места :wacko:

 

През главата ми минава една много тъжна мисъл , че живота на човек както може да се промени за 1 година , така може и за 2 секунди :( май заради това се озверих толкова и съм винаги пил болен мозък :tongue

и в крайна сметка , НАЗДРАВЕ на всички който си пият пиенето и се радват и на малкото което имат а не мислят за това което нямат , и малките неща в живота са важни , да не кажа най-важни

 

Лека и Доходна на всички пили и непили :beer:

Link to comment
Share on other sites

Къде отидоха всички забавни и приятни хора от форума, които пишеха мнения, провокиращи отговори различни от Оо, ко става! и Кога ша пийм?

Link to comment
Share on other sites

....днес се усетих, че всъщност видях sandman в Пъзела....
:) Кога е било това? Озвучавал ли съм или просто съм се наливал? Или и двете? :bgrin:
Къде отидоха всички забавни и приятни хора от форума, които пишеха мнения, провокиращи отговори различни от Оо, ко става! и Кога ша пийм?
Станаха алкохолици! :D
Link to comment
Share on other sites

Къде отидоха всички забавни и приятни хора от форума, които пишеха мнения, провокиращи отговори различни от Оо, ко става! и Кога ша пийм?

Или са ти в игнор-листата :lol:

Добро утро, народе.Весел, свестен и малко по-топъл ден! :) Аз за съжаление тряя си оставя жинътъ/без която няма рай/ в леглото и да заминавам.Аре, приятно кафенце, аперитивче или там каквото пиете ;)

Link to comment
Share on other sites

Къде е на AssassiN магазина, какво се продава в този магазин....

 

Дано не ме таксуват за реклама...

Първия магазин от дясната страна на "Железарска". CapONE се казва. Продават се най-вече шапки, но има и други работи - шалове, ръкавици, бижута, малко дрешки... Може да пуснем Коледна промоцийка за съфорумци :D

Link to comment
Share on other sites

Дано не ме таксуват за реклама...

Първия магазин от дясната страна на "Железарска". CapONE се казва. Продават се най-вече шапки, но има и други работи - шалове, ръкавици, бижута, малко дрешки... Може да пуснем Коледна промоцийка за съфорумци :D

Та то ти си цяла реклама , с тоя аватар .

Пускай промоцията и идвам веднага , че сутрин в 6 като тръгна да изкарвам колата и ръцете ми остават по металните врати .

Да се замаскирам като един астронафт и после студ няма да ме улови , но то и в колата е лед ... няма много смисъл в цялата работа . :tongue

Link to comment
Share on other sites

Оправям правописни грешки и си мисля:Килеринчо вчера бая е повилнял...Интересно, защо, когато кажа на някой, че има правописни грешки и той се сърди...Не виждам нищо за сърдене в това...

Link to comment
Share on other sites

Свалянето на музика, когато ти е преебан флашгета, е ебахти и скучната работа и времеотнемаща работа. Нямаше какво друго да правя и модерирах :) Пък ме домързя да оправям скапания флашгет.

Link to comment
Share on other sites

Нямаше какво друго да правя и модерирах :)

Изпълнявал си си задълженията, какво толкова :lol: При мен става гати и галерията от образи...Ей сега мина "нещо", което при по-невзискателен поглед, може да мине и за жена...Ама тя горката, явно е разбрала неправилно указанията за ползване на самобръсначката...Жени, не си бръснете лицата!!! :lol: Иначе педалите ще станат още повече... :sick

Link to comment
Share on other sites

Та то ти си цяла реклама , с тоя аватар .

Пускай промоцията и идвам веднага , че сутрин в 6 като тръгна да изкарвам колата и ръцете ми остават по металните врати .

Да се замаскирам като един астронафт и после студ няма да ме улови , но то и в колата е лед ... няма много смисъл в цялата работа . :tongue

 

За 25 лева си взимаш най-добрите ръкавици на пазара. Вълнени, а отвътре с Thinsulate материя от 3M (повече за материята). Ще забравиш за студ - гарантирам! А за шапките - има над 100 модела, все ще си харесаш нещо... :D

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо не мога да се ориентирам, извинявай. Ще дадеш ли 1 имидж къде по - точно е? Искам да дойда да разгледам, че си търся шапка и ръкавици от доста време! И ти ли работиш в магазина? :) Да знам, като влизам.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...