Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Снощи някво педерастче е минало и е нашарило колите, които са спряни зад блока. Няма такова нагло манафче. Добре, че спирта чисти от фулмастери и тем подобни!

А днеска сутринта ни изгоря телевизора. ;( Обречени сме. ;(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Много добре рекламирам България на чужденците B) Трябва да ми се плаща B)

Хаха, Вчера вечерта на работата. Разговор с един индиец:

-Вие, от къде сте?

-България(майка ми)

-Ааа, и как е там, сигурно е хубаво?

-Не,(аз)

-?!??!(индиеца)

 

 

И да добавя. Като баща ви каже "от тва боли глава недей го пи" е доbра идея да го слушате. Хеле па ко е барман,,,

Link to comment
Share on other sites

Трябва да задължат всяко едно заведение да събира разделно отпадъците си и да ги изхвърля в съответните контейнери. Туй то.

за да ги натоварят после различните контейнери в един и същ камион който да смеси боклуците и да ги изсипе на обща камара на сметището, където семейство цигани да ги прерови наново.

Link to comment
Share on other sites

физическото е най-хубавият предмет! това, че има хора като вас, които не го оценявате е друг въпрос!

 

Ще ме извиняваш, ама на фона на протоколите дето съм си писал сам, а не на КСЕРОКСА - физическото е поселедното нещо, с което искам да си губя времето. И да слушам ОЩЕ едни надути пуяци как ми се дървят. Или мръсния боклук да гледа часовника и да каже "колега закъсня с една минута, ела да отработиш". Е да ама всеки батко си има батко ;). Та си ги цакнах като пич ;)

Link to comment
Share on other sites

Трябва да задължат всяко едно заведение да събира разделно отпадъците си и да ги изхвърля в съответните контейнери. Туй то.

 

да то щото в момента скапаните ни политици не мислят достатъчно нови закони и разпоредби с цел да ти шибнат възможно най-голям акт като дойдат на проверка ами и още глупости и то мобо ти каза какво става след като се изхвърлят отделно :sick

Link to comment
Share on other sites

Много добре рекламирам България на чужденците B) Трябва да ми се плаща B)
Къде?
...Като баща ви каже "от тва боли глава недей го пи" е доbра идея да го слушате. Хеле па ко е барман,,,
Какво си пил?

 

 

Кога ли ще изляза от алкохолишкия си период?

Link to comment
Share on other sites

Май на всички им е тръгнало на алкохолизъм..../Що пропи заплатата, бре, Танасееее?!/

Сега лоча кафе направо с кофи и дъвча 5-то пакетче с дъвки...А главата сигурно ми е порастнала с поне10-15 сантима...

Link to comment
Share on other sites

преди да стана си мислех как може почти всеки ден да пия като за световно , но така като чета май не съм само аз,

кааафееееее :woot и както се пее в една песен , " Lets Twist Again"

айййй колеги , дай да направим нещо , че така скоро ще съм банкрутирал :( , примерно Фонд за закъсали алкохолици :lol:

 

и така както е тръгнало ,Прекрасен ден , Лека и доходна на всички ........................... :P

 

Едит: умолявам всички доктори който четат това да препоръчат нещо за глава и уши , щото кръста ме боли , ръката се обажда , колято редовно , ако може поне едното да млъкне :music

 

ЕДИТ 2 : Докато се бръснах се заклах на 10-тина места NO COMMENT

Link to comment
Share on other sites

минавам на режим 3+ дълги кафета на ден, като от 3-тото нататък за няколко часа ме хваща хиперактивност, след която преминавам в състояние тип "изстискан парцал"... :D

Link to comment
Share on other sites

Тъпо ми е някво...WTF?!?... :blowup: Трябва да има едно човече дет да си тегли патрон тука... За такива случаи е :D :P

Link to comment
Share on other sites

Зазимих си колата пред нас от 2 седмици, все едно ми отрязаха краката! Нещо по стартера... абе пари ше се дават. Поне не пия сокчета вечер като излезна, бях на път да откажа алкохола нацяло.

 

Може ли на връх Мусала да е -3'С, а в Пловдив да е -1;С....?!

Link to comment
Share on other sites

Как може да няма един хубав филм , игра , песен , програма и нещо ново за чоплене по тоя компютър или интернет ве ?

Все откриват нови технологий и начини за комуникация ама се скайп си използвам .

"Къде са ми детските книжки ... "

Пийте кафе като мен и както аз го правя , после се чудете от кога не сте спали и защо не можете да спите изобщо .

Като цяло гугъл пак не показа резултати за нещо ново .

От когато спряха локалните не се намира нищо свястно и интересно .

Някой да каже нещо за мислене и ободряващо (пробвах да седя с кафето и цигарата на тоя студ и да гледам луната) ама нищо не помага вече .

Link to comment
Share on other sites

Как може да няма един хубав филм , игра , песен , програма и нещо ново за чоплене по тоя компютър или интернет ве ?

Все откриват нови технологий и начини за комуникация ама се скайп си използвам .

"Къде са ми детските книжки ... "

Пийте кафе като мен и както аз го правя , после се чудете от кога не сте спали и защо не можете да спите изобщо .

Като цяло гугъл пак не показа резултати за нещо ново .

От когато спряха локалните не се намира нищо свястно и интересно .

Някой да каже нещо за мислене и ободряващо (пробвах да седя с кафето и цигарата на тоя студ и да гледам луната) ама нищо не помага вече .

 

При мен Maya помага в последно време.

Link to comment
Share on other sites

Някой да каже нещо за мислене и ободряващо (пробвах да седя с кафето и цигарата на тоя студ и да гледам луната) ама нищо не помага вече .

 

 

Добро утро, кочинка.За мисленето - makingfriends.com :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че вече идва края на скучните уикенди - ски сезона започва с пълна сила. Тази година пускат в експлоатация още 9 нови писти и суперекспресен четириместен лифт. Баси кефа. :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че вече идва края на скучните уикенди - ски сезона започва с пълна сила. Тази година пускат в експлоатация още 9 нови писти и суперекспресен четириместен лифт. Баси кефа. :)

 

 

За кой курорт става дума ???

Link to comment
Share on other sites

Godfather е в Ванкувър,Канада до колкото знам....

 

кво ми минава през главата...мии Умирам от яд че немога да бия краля на НФС Про Стрийт ! :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...