Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
стряскащо спокойно движение по улиците!

аз така не съм свикнал. ако не ме напсуват поне 10тина пъти по кръстовищата, че искам да минавам на зелено, денят ми не може да бъде ползотворен......

И мен ме учуди наложи ми се да въртя геврека из града между 12:00 и 13:30 и се учудих колко е спокойно в сравнение с други дни по-същото време .

PiTT BuLL жив , здрав по-усмихнат и със все по-здрав черен дроб :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за пожеланията

малко кофти се получи с "лекото" главоболие и гаденето , но се надявам че утре ще наваксам , днес беше само аперативче, утре здраве и живот може би повече.

Като се замисля сега как бързо си минава времето , и ако не се усетиш навреме, късно ще стане за някой неща, лафа "Има време" май е доста подвеждащ и по скоро за хората който за айляк ,

требе да се прави нещо , иначе живота си минава и то без полза от него

Добре че още съм млад :D

Link to comment
Share on other sites

Дубрютру :D

Весел,приятен и усмихнат ден на всички, моят започва страхотно,от това кафе направо косми ми порастват по езика.

Link to comment
Share on other sites

Псучосис - честито! :D

Възхищавам се на хора, които могат да живеят в София повече от 2-3 дни без да се самоубият.

 

Аз поначало дойдох тука да покрещя за новия банер на форума. Първата цвъкня горе беше поносима, ама нещата започват да излизат извън контрол. Не е хубаво така!

Link to comment
Share on other sites

Псучосис - честито! :D

Възхищавам се на хора, които могат да живеят в София повече от 2-3 дни без да се самоубият.

 

Аз поначало дойдох тука да покрещя за новия банер на форума. Първата цвъкня горе беше поносима, ама нещата започват да излизат извън контрол. Не е хубаво така!

 

 

Сещаш ли се, че този сайт вече е на "самоиздръжка"... така че - харесва ти, не ти харесва - това е. Свиквай.

 

PSYCHOSIS, къде сте? В коя част? Да не сме станали съседи... и ние сме в "юютен" двустаен :)

Link to comment
Share on other sites

Сещаш ли се, че този сайт вече е на "самоиздръжка".

...което не означава,че рекламите не могат да бъдат естетически наредени и да не бъркат в очите на незаинтересованите от продуктите,които се рекламират нали ;)

Link to comment
Share on other sites

Да, може би един скромен текстови линк наааай-отдолу на началната страница (и само на нея!), който да води до отделна страница, на която да се публикуват всички реклами... едно "За да видите рекламите, цъкнете ТУК", нали? Най-най-отдолу... Да не бърка в очите на хората... Какво ще кажеш?

Link to comment
Share on other sites

...което не означава,че рекламите не могат да бъдат естетически наредени и да не бъркат в очите на незаинтересованите от продуктите,които се рекламират нали ;)

 

Може ли скрийн шот. Аз не виждам нищо. Ни реклами, ни дявол ;).

Link to comment
Share on other sites

Защо изобщо спорим с Овърман всъщност? Всеки знае, че той винаги е прав и разбира повече от отсрещната страна?

 

Поне виждам, че новия банер вече е текстов, което е далеч по-малко дразнещо от шарената анимирана помия отпреди час.

 

[Edit] Хаха, извинявам се, анимираната помия е отишла отдолу, там пък изобщо не бях видял, че има.

 

Момчета, ще ме извинявате, но това е прекалено. Форума ви има 200-300 активни потребители на кръст. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Защо изобщо спорим с Овърман всъщност? Всеки знае, че той винаги е прав и разбира повече от отсрещната страна?

Че него брои ли го някой за жив :lol: Аз не му чета мненията от поне една година, камо ли да отговарям на дълбоко комплексираната му душица :)

Link to comment
Share on other sites

Момчета, ще ме извинявате, но това е прекалено. Форума ви има 200-300 активни потребители на кръст. [/Edit]

 

 

Ако не се чувстваш част от този форум, какво правиш тук тогава? Защо изобщо трябва някой да се съобразява пък с теб и какво ти харесвало и какво не? За да има форум се плаща хостинг, хардуер... някой длъжен ли е да вади пари от джоба си, за да могат лигльовци като теб и каменчо да си продават номерата тук? Ми не е. Щом не даваш пари, за да си изсипваш тук интелигентните мнения, ще търпиш реклами... ако не искаш да търпиш - моля, никой не те държи на сила.

Link to comment
Share on other sites

Уу, то се оправяло като се мине на по-стария скин на форума бе, долу вляво! :P

 

Е явно аз съм с него. Щото няколко пъти съм чел за тези реклами пък викам: бре къде могат да са :):)

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n, не забравяй какво пише в подписа ти! Просто подмини и не се занимавай с глупости! От опит ти казвам - няма смисъл да се занимаваш с хора, които не искат, а и не могат да поемат повече информация от нормалната за тях.

И сега, преди да сте нападнали мен, искам да уточня, че не визирам никой конкретно! Ако все пак някой реши да ми отговори с някакъв остроумно-хаплив пост, да има предвид, че нито ще си направя труда да му отговарям, нито нищо!

Съжалявам, ама просто не се сдържах. Човека 100 пъти ви каза, че без реклама - няма пари, без пари - няма форум, вие пак продължавате. И аз мразя, докато гледам бТВ да пускат реклами през 20 минути, ама не мога да си намеря копчето Ignore на дистанционното.

Curunir, нищо лично, но ако искаш и мен можеш да сложиш в игнор листа си. Така ще може след 2 седмици грижливо попълване на този лист, да можеш да четеш само собствените си мнения.

И за да не съм съвсем офф-топик от темата ще кажа, че ми минава през главата: Хората са станали абсолютни егоисти!

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n, не забравяй какво пише в подписа ти! Просто подмини и не се занимавай с глупости! От опит ти казвам - няма смисъл да се занимаваш с хора, които не искат, а и не могат да поемат повече информация от нормалната за тях.

И сега, преди да сте нападнали мен, искам да уточня, че не визирам никой конкретно! Ако все пак някой реши да ми отговори с някакъв остроумно-хаплив пост, да има предвид, че нито ще си направя труда да му отговарям, нито нищо!

Съжалявам, ама просто не се сдържах. Човека 100 пъти ви каза, че без реклама - няма пари, без пари - няма форум, вие пак продължавате. И аз мразя, докато гледам бТВ да пускат реклами през 20 минути, ама не мога да си намеря копчето Ignore на дистанционното.

Curunir, нищо лично, но ако искаш и мен можеш да сложиш в игнор листа си. Така ще може след 2 седмици грижливо попълване на този лист, да можеш да четеш само собствените си мнения.

И за да не съм съвсем офф-топик от темата ще кажа, че ми минава през главата: Хората са станали абсолютни егоисти!

 

тва е нещо нормално ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз не споменах ли някъде, че няма да се занимавам с твоята диагноза повече?

 

Излишно е да коментирам... Написано под мой пост, формулирано по този начин... за кой ли друг да си помисля се отнася? Между другото още 6-7 човека така си помислиха, но както и да е... Нима си смятал че в думата "приятел" влагам нещо приятелско? Просто запазвам добър тон. В единственото ЛС до теб казах че нямам нищо против лично теб ако не се лъжа. Второ няма да има спокойно.

 

Не парадирам с нищо, не те плаша с нищо, ти си този с "пауъра" в случая. И все пак си задай някога въпроса защо тези хора с принципите дето слагат банани не съм им казал нищо, което да ги предизвика толкоз време или пък те да предизвикат неприятни емоции у мен... Къде ли е проблема? Мисля че си достатъчно умен сам да се сетиш какво искам да кажа....

 

За да прекратим излишните панаири във Форума ще си позволя да се възползвам от функцията, която Камен ни припомни, за което съм му много благодарен. Просто ще добавя името ти и така вече няма да се занимаваме с "диагнозите си". И няма да занимаваме и аудиторията...

 

-------------------------

 

Момчета ако ви притесняват рекламите, просто сложете дифолт скина и няма да ги виждате.

 

Иначе Овърмен е прав, този форум за да бъде тук си има своите разноски и те трябва да идват отнякъде. Преди време имаше идея юзърите да помагат, имаше и готовност от някои хора, но май така си и останаха нещата. Разходите обаче са налице и трябва да се покриват. Администраторите не са длъжни да ги дават от джоба си и имат право да ги набавят както намерят за добре, също както имат право и да затворят целия Форум ако решат. Така че юзърите нямат право да вдигат шум по този въпрос. Сменете скина и толкова.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...