Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

То пък все едно са голяааамата работа тия реклами ебахти. Сякаш се намирам в ерата на dial-up модемите. Видене, другата седмица трябва да се организира едно събиране in the club, че аз пропуснах едно и имам да си наваксвам !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през тиквата,че хърватите са изключително железни балкански корави копелета :punk

 

Ето така се унижава и изхвърля Англия от европейското насред митичния Уембли :devil

 

Защо ли не сме балкански лъвове като тях :(

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през тиквата,че хърватите са изключително железни балкански корави копелета :punk

 

Ето така се унижава и изхвърля Англия от европейското насред митичния Уембли :devil

 

Защо ли не сме балкански лъвове като тях :(

 

Жалко за Англия ;). Сега ще гледаш Дядо Пршо :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Мисля си , че сега се прибирам от някЪв умрял бар на име "Exit" в превод изход, демек бегай да си легаш, бях се зарекък да не стъпвам в такива селски места, но май вече окончателно си минавам на наистина купонджийските запои , а не селските Дискотячници !!!

по-добре да си резервираме някое заведение от колкото да се занимаваме с тъпи ,комплексарски сборища , с кеФ го казах на всички, СЕЛЯНИИИИИИИИ , пуснаха няква гнусна чалга почнах да викам като ненормален че всички са селяни , все пак на хорАта не се кефят толкова , колкото на гнусните гюбеците, всичките са за .................

и все пак Наздраве и Все пак хубавият живот продължава, какво да кажа освен лека нощ сега и пак ще се срещнем на кафенце на по някой пост :zzz

 

Българин съм и не ме е срам да слушам и пея по улиците Петкоольооо Капитанинееее

 

ЕДИТ: пил съм но не съм пиян , хората с който съм пил от тук знаят че не се уливам като пеленаче,

просто се дразня на тъпото потурчване на българина, тихо и мирно :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мисля си , че сега се прибирам от някЪв умрял бар на име "Exit" в превод изход, демек бегай да си легаш, бях се зарекък да не стъпвам в такива селски места, но май вече окончателно си минавам на наистина купонджийските запои , а не селските Дискотячници !!!

по-добре да си резервираме някое заведение от колкото да се занимаваме с тъпи ,комплексарски сборища , с кеФ го казах на всики, СЕЛЯНИИИИИИИИ , пуснаха няква гнусна чалга почнах да викам като ненормален че всички са селяни , все пак на хората не се кефят толкова на хората , колкото на гнусните гюбеците, всичките са за .................

и все пак Наздраве и Все пак хубавият живот продължава, какво да кажа освен лека нощ сега и пак ще се срещнем на кафенце на по някой пост :zzz

 

Българин съм и не ме е срам да слушам и пея по улиците Петкоольооо Капитанинееее

Оф пич и аз съм пил ма не се словолизлеявам във форума... Иначе мисля че утре ще е забавен ден. :P

Link to comment
Share on other sites

Питбула снощи се е нарязал :beerchug

Бахти кефа, от 100 години не бях пил кафе вкъщи, на спокойствие.Седя, дзяпам изгрева над гетото и се радвам на живота.Е, все пак трябва да отида на работа....

Link to comment
Share on other sites

На кой кучи син му трябваше в 9 и 30 да пуска бормашина не знам, а как блъсках по стълбите с един чук не е истина. Отивам да им го кажа в очите. Топките да им се свият.

 

И ние сме правили ремонти и ние сме къртили, но никога преди 11 сутринта не сме започавли, винаги е било лятно време, когато хората могат и спокойно да не са в тях...........много боклуци има във входа ей.

Link to comment
Share on other sites

Само хубави неща да се чуват :)

А пък може да се видим на по чаша ____ (попълни по избор) тия дни.

Мерсим :) Ромът, който ще запълни празното пространство в цитираното по-горе изречение, ще бъде изпит със завидна доза кеф! Даже съм измислил и мястото - един бар до БНТ, остава да уточним времето :D

 

Псучосис - честито! biggrin.gif

Възхищавам се на хора, които могат да живеят в София повече от 2-3 дни без да се самоубият.

И на теб мерсим, колега :)

Софията не е толкова зле - засега единственият проблем, който ме тормози, е движението. То си е бая сериозен проблем, особено за хора, които са свикнали за 5 мин пеша да си стигат до офиса :) А сега не ми мърда 1 час в претъпканите рейсове. Здраве да е, не се оплаквам :) Всичко друго засега е не на 6, а на 16 :rolleyes:

 

PSYCHOSIS, къде сте? В коя част? Да не сме станали съседи... и ние сме в "юютен" двустаен xmas.gif

Намираме се в квартал Витоша, на 5 мин от мястото в студентски град, в което бяхме досега :) Кооперацията е нова, апартаментчето клони към луксозно ( :P ), махалата още не сме я огледали, но със сигурност на 30 секунди от нас има хранителен магазин :D.

 

В общи линии - доволен съм - това ми минава през главата :)

 

Лек ден на всички!

Link to comment
Share on other sites

кафеее , прекрасно кафееее, прекрасно е да пиеш кафенце с нещо сладко

 

Лек и усмихнат ден на всички хора, животни , командоси , машинисти , пилоти , и всички за които не съм се сетил :D

 

Едит: спецялно за TAZ , нека се наслади и днес на вкуса на тази ободряваща напитка It`s coffe time

Link to comment
Share on other sites

И кое е толкова голям кеф, че Англия отпадна. Русия - кои бяха тия

Братушките бяха тия,които за две минути обърнаха прехвалените англичани на Лужники със състав,който въобще не може да се мери с мултимилионния английски такъв-Въобще руснаците се представиха доста прилично,и с малка късмет т.е. с малко братска славянска помощ,се класираха и справедливостта е налице.

 

Та дори ние имаме повече точки като трети отбор от англичаните :lol: ..малка утеха,като гледаме първенството по ТВ-то заедно ;)

 

едит: и в работните дни ли пиете до сабалян бре :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Еврика!

Разбрах още една причина да съм толкова зъл в София! Нямам куче!

 

През последните 17 години съм свикнал покрай мен винаги да има нещо рошаво, космато... да има куче. В ръцете ми са се родили 12 палета, отгледал съм три кучета... И винаги през тези години, в тежки и във весели моменти до мен е имало куче. Едно топло и безрезервно обичащо те същество, което със самото си присъствие ти показва, че не е нужно много, за да си щастлив. Ако човек се замисли колко малко му трябва на едно куче за да е щастливо и колко много ти дава в отплата за "причиненото" щастие... Май много съм научил от тези животни и в момента адски ми липсва топлото космато присъствие на псето ми...

Robi01.jpg

Link to comment
Share on other sites

...манджата изгоря...

...вдигна се скандал...

...изядох изгорялото...

,,,ядох и още нещо...

...от депресия само ям...

...разни неща които...

...цигарата е сладка...

...цветята раждат мухи...

Link to comment
Share on other sites

Добро Утро на всички ранобудници :punk

It`s time for work

гледам мъглата леко се е вдигнала от снощи , виждам си ръцете :laughing: , кафенцето има приятен вкус :read:

Усмихнете се на деня за да ви се усмихне и той smile3558.gif

Подарете цвете ако имате възможност на любимата fiori.gif

Link to comment
Share on other sites

Я, нови раздели!

Да видим какво ще се сипе там?И един въпрос - в XXX може ли да се псува на воля?Нали е за големи :lol: :dry:

 

Mod. Edit:

 

И в този раздел важат Правилата на Форума, точките 1 и 2 отхвърлят възможността за такъв вид изразяване, което е против общоприетите порядки. Надявам се, че ти отговорих напълно на въпроса.

 

Остани със здраве!

 

 

Мда, достатъчно изчерпателен беше. :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че след като си прекараме нет вкъщи, няма да има повече пиене на капучино в интернет кафе, докато се сваля последният епизод на Декстър. Но това не е чак толкова трагично като се има предвид алтернативата - гушане под топли завивки и сваляне на последния епизод на Декстър с хиляда и осемстотим мегабайта в секунда :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...