Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Коя антивирусна?

Щото аз съм с AVG

Същата.Ама тя, понеже е много "умна" я е спирала всеки път.Нищо, сега тя ще си преинсталира бозата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Преди един час ме издрусаха 65 кинта за изследвания. Неприятно е да даваш пари рано сутрин. Трябва да планирам плащанията за следобедите :D Навън е ебати студа, но пък движението поне не беше натоварено. А най-лошото е, че трябва да се завлача до нова сграда на ПУ, за да оставя едни пари. Довечера ще пия 2-3 водки с тоник за награда

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава ...

Work it harder make it better do it faster makes us stronger more than ever hour after our work is never over .

и след това пак същото .

:tongue

Link to comment
Share on other sites

4-ти държавен служител за 3 месеца вече не е на работното си място. заради мен.

някои хора така и не разбират защо им се усмихвам, когато почват да говорят глупости и да стават прекалено нахални.

кой да бъде следващия? онче-бонче...... :devil

 

 

Едит:

Хаха, ти някакъв direttore ли си? :D

съвсем не! нали знаеш приказките за малките камъчета, дето обръщат големите коли? всичко е въпрос на желание, време и нерви, а мен понякога не ме е срам да похарча малко за добра кауза. не исках да звучи като хвалба, защото ще е за друга тема.

Link to comment
Share on other sites

Тези които си играя да правят вируси, троянски коне и тем подобни , ако набарам някой от тях и ще го разфасовам на едросмляна наденица в магазина на Васко,

Довечера като се прибера трябва да си правя преинстал ,че вече Вина ми е пълна боза един тон троянски коне махах, но сега един ме е довършил много яко преди да го махна.

Поне ще имам повод за седене и пиене :lol: , снощи пак подобаващо си пийнах, след това се Мармаладосах и се наспах като бебе :P

Link to comment
Share on other sites

КОга ще сложат светофар на кръговото до пожарната в Тракия. Писнами през ден да гледам катастрофи там, и като минавам всеки път да си мисля кога и мен ще ме отнесат.

Link to comment
Share on other sites

да на това кръгово , но не само на него ами на всички в Тракия трябва да сложат, кръгови и квадратни , щото толкова се млатат че няма накъде,

колкото до това на пожарната знам няколко много ужасни случая и определено трябва да се направи нещо :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам липсата на среднощния форум. В което може би и аз имам пръст, и въобще не се срамувам от това.

 

Чудно ми е колко дълго може да продължи един каръшки период? Тоест период, през който всяко нещо, което може да се прецака - се прецаква и почти чувам истеричен смях и на ръба на възприятията ми стои една дребна фигурка, сочеща ме с пръст.

Лекувам душата си с Agalloch - Not Unlike the Waves и се опитвам да погледна себе си отстрани и да се постарая да оценя хумора :) Да, готино е да се смееш на себе си... Дълбоко вдишване и... крачка напред...

 

Трябва да ходя на рожден ден, за който нямам нито желание, нито настроение, нито сили... Но и не мога да не отида.

Link to comment
Share on other sites

Знаех си, че не съм непоправимо лош човек...вече съм сигурна :) Въпреки всички мизерии покрай мен, аз не съм лош човек!!! И съм щастлива :)

Link to comment
Share on other sites

Amorphis - Black Winter Day...

От главата ми не излизат думите на един приятел, на когото също надувах главата с "каръщината" си. (странно за мен, уж твърдя, че няма такова нещо като късмет). Човека ми каза "тегли му една усмивка"...

Пожелавам на всеки от вас да има поне по един такъв приятел...

Link to comment
Share on other sites

За нищо на света не давам съботна и неделна сутрин. Ммм топло кафенце и закуска :rolleyes: :P

...пък като се замисля и съботна вечер за нищо на света не разменям :punk

Link to comment
Share on other sites

Незнам на теб какво ти става , ама аз немога да се отпусна като човек .

Изнервен съм постоянно и като ми кажат ми спри да пиеш кафе , еми не мога да спра , защото точно от кафето се успокоявам , но като ми задават глупави въпроси как да се успокоя .

То вече не се издържа ... искам да разпусна и веднага се намери някой да ти дига нервите или по-точно не ти позволяват да се насладиш на хубавият ден .

Link to comment
Share on other sites

Незнам на теб какво ти става , ама аз немога да се отпусна като човек .

Изнервен съм постоянно и като ми кажат ми спри да пиеш кафе , еми не мога да спра , защото точно от кафето се успокоявам , но като ми задават глупави въпроси как да се успокоя .

То вече не се издържа ... искам да разпусна и веднага се намери някой да ти дига нервите или по-точно не ти позволяват да се насладиш на хубавият ден .

 

Секс, алкохола също помага, но без да се прекалява. Хубава приятна музика + приятна компания. Балкан. Тея работи ме разпускат мене много добре. Какво правиш при хора, дето ти задават тъпи въпроси ? Аз отбягвам такива хора.

Link to comment
Share on other sites

Е , браво бе човек ... накара ме да се усмихна .

Какво да правя , като са навсякъде около мен и немога да ги избягвам .

Просто са някакви уникати и живея с тях и хубавото е , че поне брата и сестрата не са от тях .

Link to comment
Share on other sites

Тотално удоволствие...Няма жена, няма семейство, никой!Сам-самичък цял ден...Въргалям се като шопар по леглата и мързелувам.Идеално ми е....Само да не ме мързеше да си отворя една бутилка за вечрта...

Link to comment
Share on other sites

Кое му е хубавото пък да си сам в събота вечер. Аз предпочитам събота вечер да съм някъде на веселко :) Даже след малко изчезвам :) Минава ми през камбанарията, че от понеделник мисля да правя някои промени в начина ми на живот. Предполагам няма да е лесно дееба ама няма начин. Както обича един приятел да казва - No pain - No gain. И е прав да го еВа :)

Link to comment
Share on other sites

Кое му е хубавото пък да си сам в събота вечер.

Ами след като почти два месеца не си бил сам в събота вечер, се отразява много добре на нервната с-ма.

White Stripes и червено вино, размазан на едно кресло - блаженство.

Link to comment
Share on other sites

Точно така, разреждай го с лимонадка и влиза още по-добре , аз си го пия натурално де :)

лежа , пия кафенце , че поне днес да си направя почивка щото е Събота :lol:

 

Кафенцето със сладките неща добре ми се отразяват по това време на денонощието , само не мога да разбера защо като легна и откъртвам веднага след това :unsure: , но както и да , важното е купон да става и 16 часа сън да има :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...