Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Някой ще ми обясни ли горе-долу колко е това 60 децибела, защото на мен да ви кажа бая ми се струва и като музикант силно се съмнявам, че и фортефортисисимо да съм свирила съм ги докарвала. Това естествено не пречеше на съседката ми да се подава през терасата и да ме псува, да ми звъни на вратата и да крещи обезумяла, да среща майка ми на улицата и да я кълне, че ще ми счупи ръцете като ме види следващия път (това когато бях малка)... ей такива хубави нещица. Интересното в случая е, че от всички останали съседи, включително и тези с малки деца, никой никога не се е оплакал.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
R_a_p_t_o_R според мен освен всичко са длъжни да ти платят и ремонта на колата

 

Морално си прав, легално не стоят така нещата

 

Глупости, закво да му плащат за невниманието...

 

Принципно си каун, няма нужда да изпъкваш и в тоя разговор

 

---------------

 

Като цяло просто нека настъпи тъмнината и ще видите как се разправям аз със самоуправци

Link to comment
Share on other sites

Глупости, закво да му плащат за невниманието...

Защото не са си свършили докрай работата. А и за какво невнимание може да става въпрост в тоя случай. Примерно аз всяка вечер от години си паркирам колата на едно и също място на заден ход и не гледам много като я паркирам, защото вече толкоз пъти съм го правил, че е станало машинално действие. Ако някой глупак примерно си изхвърли струителните материали и не ми отчете парктроника може и на мен да ми се случи същото както на R_a_p_t_o_R на баща му. А ти в кола не си се качвал през живота си да караш пък акъли даваш. Разбирам поне 1 месец шофиорски стаж да имаш.

Link to comment
Share on other sites

Форумния герой пак ще раздава правосъдие, незнам как не ти омръзна да се правиш на супер герой и богаташ във форума...

err0r^ ти като се натресеш на някоя дупка по улиците и си потрошиш колата някой плаща ли ти ремонта?

Link to comment
Share on other sites

err0r^ ти като се натресеш на някоя дупка по улиците и си потрошиш колата някой плаща ли ти ремонта?

Аве младеж ти тъп ли си или на такъв се правиш ? Не можа да ме разбереш какво ти казвам или не искаш да ме разбереш. Искам да ти кажа, че както аз , на R_a_p_t_o_R баща му и милиони хора по света си паркират коли на едни и същи места като се прибират. Това паркиране става всеки ден и то не е нещо при което се замисляш и се оглеждаш, просто защото си паркирал милиони пъти на това място и вече действието се е превърнало в машинално действие. И като 10 години примерно си минавал секи ден по едно и също място няколо пъти и си свикнал, че минаваш от там и няма проблеми , а изведнъж са дошли някакви самозванци и са ти направили мизерията, ти си свикнал че минаваш от там но в последния момент се получава фал , за който изобщо не си помислял че може да се случи след като 10 години не се е случвало. В случая каква вина имаш ти. Все едно аз да дойда увас да ти преместа леглото и ти вечерта като се прибираш по тъмно без да светкаш лампата ще го уцелиш ли ?

Link to comment
Share on other sites

Защото не са си свършили докрай работата. А и за какво невнимание може да става въпрост в тоя случай. Примерно аз всяка вечер от години си паркирам колата на едно и също място на заден ход и не гледам много като я паркирам, защото вече толкоз пъти съм го правил, че е станало машинално действие. Ако някой глупак примерно си изхвърли струителните материали и не ми отчете парктроника може и на мен да ми се случи същото както на R_a_p_t_o_R на баща му. А ти в кола не си се качвал през живота си да караш пък акъли даваш. Разбирам поне 1 месец шофиорски стаж да имаш.

и все пак опазването на собствената ти кола от произшествия си е ... твое собствено задължение, нали?

весо, донякъде е прав за невниманието.

в случая на раптор си мълча, защото купчината не е обозначена по никакъв начин и има някакъв резон да е сърдит. но пък тя е неподвижна и забелязана преди удара.....

 

абе май да зема да млъкна, че много народ ше решат да ме бият и нема да им смогна на всичките. един по един, моля.

Link to comment
Share on other sites

ми не няма да го уцеля... тва де не ти е нещо малко, че да не го видиш, виж ква голяма дупка е, ся кво майсторите да не си вършат работата само щото на раптор баща му всеки ден си паркира колата там и може да я удари... да не говорим, че по на раптор думите тази купчина стои там от една седмица не е от вчера или днес, да е гледал къде кара, никой не му е виновен, че не е видял дупката

Link to comment
Share on other sites

в случая на раптор си мълча, защото купчината не е обозначена по никакъв начин и има някакъв резон да е сърдит. но пък тя е неподвижна и забелязана преди удара.....

 

Абсолютно прав си приятелю! Баща ми 2 месеца не е идвал на гости и въобще като цяло е излишно да коментираме тия щуротии. Реално погледнато аз с пълно каско винаги мога да поправя щетите, НО - време, нерви, ако нямам други коли на разположение?

 

Просто изчакайте да се стъмни...

 

-----------------

 

Вече имам чувството че некои индивиди си въображават, че ази ще да се ядосам или изпугая от тъпотиите им - НИКЪВ ШАНС!

 

--------------------

 

За справка - не организирам вътрешнофорумна подривна дейност, не се стряскам и притеснявам от комплексари.

 

Всички, които ме познават могат да говорят за мен - останалите - ..........................................

Link to comment
Share on other sites

R_a_p_t_o_R , довечера ако не ти е проблем разкажи какво е станало, даже ако можеш и някав снимков или видео материал да направиш ще ми е интересно.

 

VeSo , да споря с теб е като да споря с радио. Исках да ти обясня нещо но ти като гледам не искаш и не можеш да ме разбереш, така че повече няма да се занимавам с теб. Като пораснеш малко и покараш няколко години кола може и да ме разбереш но се съмнявам.

Link to comment
Share on other sites

Raptor "лопата" е shovel :lol:

Иначе се чудя как да си запълня времето, в 12 съм чрд... :devil

ако искаш да те хвана на някоя онлайн игра :laughing: (лопатата е много здрава, с тези звездички )

 

иначе ми минава през главата дали сега или след като хапна да ударя една чаша винце :rolleyes:

 

а след 12 може и за твое здраве 'Eleutherios' :punk

Link to comment
Share on other sites

Момци преди малко настана време разделно! Както обикновено Стоян бе човекът, който дойде и ми помогна, снима и дори покопа! Защото е ПИЧ на място :punk

 

Снимки както обещах:

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3,

на какво прилича колата - ТУК и аз все така бясен - СНИМКА 4, СНИМКА 5, СНИМКА 6 - вижте как ми помага до последно уникалният пич!!!

 

ХОП!

Link to comment
Share on other sites

Пит Бул, не не...виж изпуснах 1 дума "на"

В 12 отивам да празнувам, за здравето на приятел bye.gif

Aз съм другата Неделя, тогава права 20така и ще става найстина.......................

Link to comment
Share on other sites

незнам как не ти омръзна да се правиш на супер герой и богаташ във форума...

Само можеш да си мечтаеш да станеш като него,с наличния ти потенциал е меко казано невъзможно ;)

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3,

на какво прилича колата - ТУК и аз все така бясен - СНИМКА 4, СНИМКА 5, СНИМКА 6 - вижте как ми помага до последно уникалният пич!!!

хахаха-какви сте убавци :) ...поне увенча ли се с успех начинанието :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Понеже забелязвам, че тук някои хора си позволяват някои неща, които са в разрез с доброто възпитание, културата на поведение в публичното пространство, цивилзованото държане и общоприетите морално-етични норми в общуването и бла-бла-бла... В разрез освен всичко това и с това:

 

1. Добрият тон е абсолютно задължителен! Уважавайте останалите участници във форума, дори когато не сте съгласни с тях. Отнасяйте се с другите така, както искате те да се отнасят с Вас.

 

2. Не е разрешено използването на псувни, обидни думи, преки характеристики или самоцелни саркастични забележки, особено когато целят разпалване или подклаждане на конфликт.

 

3. Отправянето на заплахи (вкл. и чрез системата за лични съобщения) е недопустимо.

 

Погазването на т. 2. или 3. се счита за грубо нарушение. Пост с такова съдържание се редактира или трие, а авторът му се наказва с предупреждение (warn). При упорито и системно незачитане на тези правила участникът се лишава от права за даване на мнения в този сайт.

 

Та... На въпросните индивиди това далеч не им е първия път в който си позволяват да прегазват като малка гара горните три точки. Нека бъдат така добри да си вземат бележка и да имат на ум, че това е последното приятелско, така да се каже, предупреждение към тях. След него ще последват нормалните санкции, предвидени за този род нарушения.

 

Има хора, които очевидно живеят с мисълта, че познанството с хора от екипа, деленето на маса с тях и прочие неща им дава по-голяма свобода на поведение от колкото на останалите участници тук. Държа да натъртя - не е така. Правилата се отнасят за всички в равна сила. Без значение дали познавате арменския поп или си пиете ракията с господа. Аванси на база връзки не вървят. По-добре ще е да го разберете и да се съобразявате с това, за да няма обидени после...

Link to comment
Share on other sites

Понеже забелязвам, че тук някои хора си позволяват някои неща, които са в разрез с доброто възпитание, културата на поведение в публичното пространство, цивилзованото държане и общоприетите морално-етични норми в общуването и бла-бла-бла... В разрез освен всичко това и с това:

Та... На въпросните индивиди това далеч не им е първия път в който си позволяват да прегазват като малка гара горните три точки. Нека бъдат така добри да си вземат бележка и да имат на ум, че това е последното приятелско, така да се каже, предупреждение към тях. След него ще последват нормалните санкции, предвидени за този род нарушения.

 

Има хора, които очевидно живеят с мисълта, че познанството с хора от екипа, деленето на маса с тях и прочие неща им дава по-голяма свобода на поведение от колкото на останалите участници тук. Държа да натъртя - не е така. Правилата се отнасят за всички в равна сила. Без значение дали познавате арменския поп или си пиете ракията с господа. Аванси на база връзки не вървят. По-добре ще е да го разберете и да се съобразявате с това, за да няма обидени после...

 

ДА - признавам откровено, че нарушавам некои правила.... Ти обаче си последния от екипа, който може да ми го намеква приятелю. Защото ако ти направя сега една извадка на постовете, в които цяла група нарече ЛАЙНАРИ, в които нарушаваш не 3 , ами всички правила, и т.н.

 

Но нищо повече няма да кажа - само знай че има какво да покажа. И моля те - не ме плаши, няма с какво да ме уплашиш.

 

Чудесните няколко вечери, които съм прекарал с прекрасните хора, които са присъствали - винаги ще си останат в нашите спомени. Ти и бан да ми туриш , не можеш ги отне! Ако така ще се почувстваш по-добре -стреляй! НО - Любо, Весо, Иван, другите дето не са модератори - всички тези момчета се радвам че ги познавам, че имам честта да ги познавам и да сме били и да бъдем и за в бъдеще на една маса.....

 

Не не - стреляй и заравяй - сега ти се пада - но нека всички четат нали..........

 

.......Само моля те не позволявай твоята малка свита душа да разваля всичко това и не слагай думи и/или действия в моята уста, свързани с факта, че имам честта след 5 години да се запозная с тези хора.......

 

 

ЕДИТ: "Та... На въпросните индивиди това далеч не им е първия път в който си позволяват да прегазват като малка гара горните три точки"

 

МНОГО МНОГО държа да ми покажеш с цитати кога и как съм обидил някого неправомерно, кога съм псувал, кога не съм спазвал добрия тон и т.н. Абе зщо приятелю не постъпиш като смърфа - кажи ми че съм и педофил и да се приключва с тая схема (още го чакам тоя сладур да ми докаже как аз съм се хвалил в този Форум че имам приятелка под 18) - сега се е паднало

 

ЕДИТ 2: Йордане, да ти е живо здраво името - моля те - стреляй сега - или никога

Link to comment
Share on other sites

Само можеш да си мечтаеш да станеш като него,с наличния ти потенциал е меко казано невъзможно ;)

Сашо ти ако не си сложиш г*за на някой не може ли? Сигурно и ти си от тези 14-15 годишни лапета, за които спомена LPFC в една друга тема...

Link to comment
Share on other sites

No Comment !!!

 

 

Сашо ти ако не си сложиш г*за на някой не може ли? Сигурно и ти си от тези 14-15 годишни лапета, за които спомена LPFC в една друга тема...

 

 

да продължа по темата, пия едно хубаво кафенце , наслаждавам се на хубавото време навън и си нагласям задачите за днес от къде да почна ,

 

Пожелавам на всички колеги от Форума прекрасен ден (нищо че е мрачно) и да се усмихвате повече ;)

 

Едит: Eleutherios гледам че си на линия, май е минал добре рождения ден , другата седмица и твоя така :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...