Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата, че досега ми беше добре на топличко , но имам едно идиотско излизане а навън е някво такова, няма вино :lol: чакам пак да падне мрак и да се почвам , май и гости може да имам , дано приятеля на братчетка ми си пада по винцето че да прави компания :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз имам вино в нас .

Чакам празниците за да се почерпя малко .

Вече се чудя какво ви прави удоволствие да пиете алкохол всеки ден ама едва ли ще открия отговора тук .

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Вече се чудя какво ви прави удоволствие да пиете алкохол всеки ден ама едва ли ще открия отговора тук .

:tongue

Ако си зададеш въпроса на правилното място, ще получиш доста отговори ;)

Link to comment
Share on other sites

Удоволствието се нарича младежки алкохолизъм и е жалко като гледаш как едни от по-интелигнтните и свястни хора в държавата започват да се пропиват. :(

Link to comment
Share on other sites

Аз съм свестен и интелигентен младеж , който не пие алкохол (преди пих ама след като видях какво е последствието от не толкова качественият алкохол и от тогава не съм близвал) и само по празници си позволявам по чашка .

Предпочитам да дръпна трева на някой празник вместо да се напия като пън и да лъхам на алкохол от далече .

Въпрос на вкус е все пак , но е най-хубаво само цигари и кафе .

п.п. Та кажете каква е тайната ... защо пиете алкохол всеки ден ?

:tongue

Link to comment
Share on other sites

п.п. Та кажете каква е тайната ... защо пиете алкохол всеки ден ?

:tongue

Пак ти казвам - не питаш на правилното място. :lol:

И повечето от нас не пият всеки ден.Аз си почивам обикновено в сряда...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм свестен и интелигентен младеж , който не пие алкохол (преди пих ама след като видях какво е последствието от не толкова качественият алкохол и от тогава не съм близвал) и само по празници си позволявам по чашка .

Предпочитам да дръпна трева на някой празник вместо да се напия като пън и да лъхам на алкохол от далече .

Въпрос на вкус е все пак , но е най-хубаво само цигари и кафе .

п.п. Та кажете каква е тайната ... защо пиете алкохол всеки ден ?

:tongue

Скуката е враг! :)

Link to comment
Share on other sites

Хм много интересна тема наистина!!!:)Само 4е можели да се определи кое то4но би е неприложимо,кое е по-малко приложимо и кое те прави терминатор на улицата?Представете си следната ситуация:някав пи4 се пребира от диско и му излизат 3-4 маймуни с цел грабеж.Пи4а си е тренирал приличен период от време"ПРИМЕРНО казвам" някво би от тия по-контактните дето сега са намода и ре6ава да неси даде парите а даимсе налее на бургия,или след като парвия му посегне и центрира един от тях които пада!Втория ре6ава че в близак контакт 6тепатят,вади от джоба пистолет и гарми пича от 3 метра?И кел фаида от тренировки и умения тогава-в дадената ситуаций пи4а е най-малкото в болница :angry: В са6тото време няква строина мадамка се прибира и и изка4а някав навитак и ре6ава даисе натиска,доближава се и в тоя момент мадамата се оказва 4е тренира Тай-Бо :D и му прави топките на пунш!!! И ква е полуката?4е пи4а с силовото би дето наистина е бил добар в тва е загазил а мадамката с умрялото Тай-Бо(дето не е и би) го е помляла другия фен дето й е натискал!!!

 

 

Така 4е няма приложимо и неприложимо би!!Вси4ко е до това какав 6те е сценарий и как 6тесе развие ситуацията!ПОМНЕТЕ БЕЗСМАРТНИ НЯМА!!! :punk

 

 

 

е няма такъв правопис... a035.gif

Link to comment
Share on other sites

е няма такъв правопис... a035.gif

1 big roflmaocopter for this dude :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahahahahahahhaahahhaahhahahahahahaha! ОМГ не просто не мога! Ще се разцепя. Пича е максимум на 13 и е гледал много филми с Чък Норис!! Ако можех цялото да ми е на цитат в подписа простоо...

Link to comment
Share on other sites

Само да каже някой, че модерирането е лесна работа.

 

Никой с акъл в главата не би казал такова нещо :bgrin:

 

Минава ми, че трябва да организираме едно бясно парти в на Виден местенцето ама той пък след рожденния денс е покри та не знам.

 

Дъ'н съм чул такива приказки! Ако помниш изминалия уикенд щяхме да го правим, но ти направи рожден ден парти :devil Този уикенд няма да стане, но другия е свободен засега. Ще свирна през седмицата за евентуални подробности. Да не говоря некои лица колко са задлъжняли на компанията :pirate - тва отсъствия, скатавки - да си се сещат кои са.

 

 

Минава ми през главата, че Раптор, жена му, Пит бул и Киллеринчо ми дължат по 1 водка! (ВСЕКИ!) :)

 

На мен ми минава през главата, че някой ми одра маската маската в бордюра... и баш на финала :devil Но при все тва ще ти сипнем по 1-2-3 водки - СПОКО

 

Еми да ама го няма Виден да уговорим следващия път, тва е проблема според мене.

 

Тва ся приказка ли е :) Естествено че съм тука. Нека видим седмицата как ще се развие...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че оттук-оттам се запознавам с някои от форума, други познавам отпреди, но ще е добре да направим някаква сбирка на червено вино и да обсъдим темата за махмурлука, подкрепяйки тезите си обилно с практически занятия... :D

 

Да не изляза несериозен, но за следващата сбирка ме бройте и мен!

Link to comment
Share on other sites

Никой с акъл в главата не би казал такова нещо :bgrin:

Дъ'н съм чул такива приказки! Ако помниш изминалия уикенд щяхме да го правим, но ти направи рожден ден парти :devil Този уикенд няма да стане, но другия е свободен засега. Ще свирна през седмицата за евентуални подробности. Да не говоря некои лица колко са задлъжняли на компанията :pirate - тва отсъствия, скатавки - да си се сещат кои са.

На мен ми минава през главата, че някой ми одра маската маската в бордюра... и баш на финала :devil Но при все тва ще ти сипнем по 1-2-3 водки - СПОКО

Тва ся приказка ли е :) Естествено че съм тука. Нека видим седмицата как ще се развие...

 

 

Еми тя така се разви седмицата че чак свърши даже :) Утре е петък колкото и да не ти се вярва :)

Link to comment
Share on other sites

Шш, пичове, направете я по някво свестно време, щот аз вече тотал издавам багажа...Тоя път ако не се осерат нещата...

Link to comment
Share on other sites

Ами днес ми тряснаха 15 формуляра за кръвопреливния център, да се направят 1 към 1. Много трудно ми вървеше работата и се заглеждах доста по форума. :D

 

Това май е 28-ия пост, а? :wir

 

P.S. А ти това за мен откъде го изкара?

Link to comment
Share on other sites

907 вируса....Глупава сестра...907 вируса...С антивирусна...907 ви....Абе ко ми пука, да се оправя,аз съм с линукс.Време е да се научи как се инсталира боза.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че днес временцето е доста приятно, кафенцето изненадващо добро (май са правили нещо по машината), Killerincho модерейтва рано-рано, а аз имам да изрязвам 7 голи каки и да правя с тях глави за календари... Живота е хубав... :D

Link to comment
Share on other sites

907 вируса....Глупава сестра...907 вируса...С антивирусна...907 ви....Абе ко ми пука, да се оправя,аз съм с линукс.Време е да се научи как се инсталира боза.

 

Коя антивирусна?

Щото аз съм с AVG и всичките му производни ( за Spyware например ). Бозата ми е на почти 2 години и си върви кат пушка =D.

 

Преди бях с няква супер измислена антивирусна и Ф прот под ДОС xD.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...