Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

добрЮ Ютро на всички , успах се като дърт козел , но нещо не ми и пука много , чакам си кафенцето с мезенцето :lol:

така като гледам днес ще бъдее тееежък ден ,просто няма да мога да се събудя както трябва и ще съм много нервен , трябва с Grimjaur да измислим нещо по въпроса със събуждането :wacko:

 

Лек и ориентиран ден на всички

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

баси злия човек съм станал.

 

минава ми през главата че никой не обича да се подписва и това е скъпоструваща услуга.

 

edit: баси, получих подписа. не мога да повярвам. колко ли да реша че ми е струвал?!

Link to comment
Share on other sites

Мисля си как, след като си бил с някой почти 5 години, после ти е невъзможно да го мразиш, каквото и да направи. Просто си безкрайно отвратен и разочарован... Определено ми се промени личността този път...

Link to comment
Share on other sites

Аз напоследък не пиша много по форума, ама май ще спра и да го чета, защото където и да се поврътна, където и да цъкна и да се обърна, виждам едно от 20-те мнения за деня от Джаура, който или се пени, или пуска снимки на танковe или нещо, свързано със Спецназ, или се опитва да убеди всички, че не е расист и краен националист. Ако има някакъв начин за индивидуален ignore, идеално, ама не виждам копче за това.

Link to comment
Share on other sites

Пък и тука винаги има някой кретен, да те позабавлява рано сутрин :lol:

 

 

виждам едно от 20-те мнения за деня от Джаура

 

 

Мда! :lol: А снимки на танкове тука май не съм пускал :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Требе да ходя към Кичуко... Задръстването почва от нас! :( (Живея на България...)
Ела Понеделник сутрин или Петък вечер на Цариградско и тогава се оплаквай... Колона от 10-на километра, която едвам пъпли...
Link to comment
Share on other sites

Аз напоследък не пиша много по форума, ама май ще спра и да го чета, защото където и да се поврътна, където и да цъкна и да се обърна, виждам едно от 20-те мнения за деня от Джаура, който или се пени, или пуска снимки на танковe или нещо, свързано със Спецназ, или се опитва да убеди всички, че не е расист и краен националист. Ако има някакъв начин за индивидуален ignore, идеално, ама не виждам копче за това.

 

 

и аз, и аз!!!

искам някои мод, админ или просто обикновен член с необикновени познания да измисли нещо! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Хмммм, днес може и да се окаже хубав ден, май няма да вали , кафенцето си го пия навреме и е с хубав вкус, не е слънчево , но виждам Родопите , значи денят се очаква да е хубав (малко сняг май се забелязва по върховете :rolleyes:

 

:D Усмихвайте се и нека денят е Лек и Приятен за всички и тук и където и да е другаде по Европа,Азия,Африка,северна и южна Америка (надявам се няма никой на Антарктика)

Sun.gif

Link to comment
Share on other sites

стряскащо спокойно движение по улиците!

аз така не съм свикнал. ако не ме напсуват поне 10тина пъти по кръстовищата, че искам да минавам на зелено, денят ми не може да бъде ползотворен......

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на цялата кочина, барабар с тия дето не ме харесват(шанс).Смених кафето - чувствам се супер, все едно имам реактивен двигател в задника.Приятен ден на всички.

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur пак се опитва да се прави на хинтилигентен с подпис на морзова азбука. Ако вземе и постовете така да ги пише :bgrin:

 

 

бибиби бибииибиииби биби/ бииибиии биби/ бибиби би :zzz

Link to comment
Share on other sites

Мисля си как, след като си бил с някой почти 5 години, после ти е невъзможно да го мразиш, каквото и да направи. Просто си безкрайно отвратен и разочарован... Определено ми се промени личността този път...

 

Добре дошъл в клуба, приятелю :) Свиквай, както беше написал някой в подписа си - "Всички жени са к**ви!"

 

Иначе, денят засега е особено скапан: Закъснях за лекции, оказа се че съм имал изпит, изкарах 4-ка която не ме устройва в мойто положение, пих кафе за 1.70 (гадове!!!) поне сервитьорката беше сладурана, сега трябваше да се прибера в нас за 1 час, защото след малко съм на работа, а нямаше какво да правя тоя час, увиснах. Дотук зле, по-нататъка очаквайте включване за продължението от работата :)

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur пак се опитва да се прави на хинтилигентен

 

Ето ти един хентелегентен радиотелеграфистки израз - ЩЩД.Ти си го декодирай... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ето ти един хентелегентен радиотелеграфистки израз - ЩЩД.Ти си го декодирай... :bgrin:

 

Всъщност това е код с който се иска от насрещната страна да смени радиста с друг... Но ако някой некадърник го чука на апарата може да се получи "Мама ти", от където е тръгнала славата на този код, че всъщност бил псувня на Морз... Еми не е. Освен ако не го предава некадърник.

Link to comment
Share on other sites

...

 

Все ще се намери някой дзвер да ти развали удоволствието...

Овърмене - 333.Знаеш ли го?

 

Иначе по темата - по дяволите, по-евтино ми излиза аз да си направя длета за дърворезба, отколкото да си ги купувам :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Добре дошъл в клуба, приятелю :) Свиквай, както беше написал някой в подписа си - "Всички жени са к**ви!"

 

Ха-ха... Ами, всъщност, аз го бях написал. Затова една седмица не можех да отворя форума... :D

Както и да е, хората, като са от много време заедно, успяват да намерят път един към друг. Странно, но факт. Днес и времето е хубавко, абе друго си е...

Link to comment
Share on other sites

А, Питбула имал РД днеска!Да ти е честито :) И все веселяшки и цветни постове да пускаш :)

Добрем, няма да ходя на очен.А за главата - по-голяма бутилка :)

Link to comment
Share on other sites

Днес е Grimjaur-е , само годинките малко са се увеличили :lol:

яд ме е за едно , че ужасно ме цепииии тикватаааа, направо ми идва да се гръмна , сега ще се натъпча с аналгин и дано стигна довечера до някъде или ще съм завит с висока температура :(

ще видим може да не е само една бутилка :lol: :lol: :lol: , като ще боли да е както трябва :woot

Благодаря за пожеланията :beerchug

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...