Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ша си ям салатата с квото си искам! Мое даже с крак да я ям! Пък!

Ако искаш си я яж и през аналният сфинктер (само да не си докараш някоя фистула)!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

На мен пък последните дни ми прави впечатление, че май е плъзнала нова мода сред женорята... От няколко дена засичам разни типки които са обути с патъци с помпони при вида на които спонтанно получавам цикличен оргазъм, придружен с лек световъртеж... Първо си помислих, че са нЕкви селски девойки студьеНки в ПУ-то, от ония, дето мама ги изпраща с думите - И дъ'н си забрайш, мама, чей'литьи! Ама много често взе да се случва, та си мисля, че следващата яко фьешън вълна ще е - посранки и патъци с помпони.... :unsure:

 

П.п. Баси! И само като си помисля, че тези трябва някой и да ги коландри, от време на време... направо се радвам, че отдавна вече не съм на осемнайсе...

Link to comment
Share on other sites

Нищо си не видел! Явно не си виждал лятната мода, която за щастие загива, бутуши над коляното, но дантелени, с къси гащи и блузи с дълъг ръкав. Т'ва - при 40 градуса со Целзию.

Link to comment
Share on other sites

Стига бе, Трити има начин на изразяване на 25 годишна фригидна... А за мода - не ми се коментира. Оф, засядам на ракия...beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Офффф... от хладилника на работата хищно ме гледат:

Tullamore Dew

J&B

Jameson

Bushmills

Sauza

 

.... и хем ми се ще да си сипя едно малко, хем трябва да ходя да спортувам после... дееаа...

Link to comment
Share on other sites

От гореизброените единствено Джеймисъна би ме съблазнил. И то ако няма друго - нали знаеш, че не пия уиски.

Link to comment
Share on other sites

Що !? Ти да не би, да си от по-буйните?

 

Аз съм кротък? Нещо не ме познаваш май. Аз верно давам вид на доста спокоен и уравновесен човек ама външния вид обикновено лъже нали знаеш.

 

Пармезана не се слага на салатата бе, профан!

 

Кажи го на жена ми. Аз на нищо не искам да се слага понеже ми мирише на крака но тя си го яде на салата, спагети и какво ли не

Link to comment
Share on other sites

От гореизброените единствено Джеймисъна би ме съблазнил. И то ако няма друго - нали знаеш, че не пия уиски.
Да си съдия на 24-часов маратон си има своите плюсове - един от състезателите докара бутилка великолепна кайсиева ракия. Понеже имаше и други неща за пиене, а и не ми се пиеше, а и не мога да пия, кайсиевия еликсир си го пазя за Пирин.
Link to comment
Share on other sites

Чета коментарите та...

tumblr_lma6781B5t1qeurcno1_500.gif

 

хахаха

 

Няа се ебавате с розовото ей!

3f5fddc88342ce5c.jpg

(ся като го споменах, имаше такова заведение до Яворов, няате срам)

 

Атанасе:

01e894f4d6860caa.jpg

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм кротък? Нещо не ме познаваш май. Аз верно давам вид на доста спокоен и уравновесен човек ама външния вид обикновено лъже нали знаеш.

 

 

 

Кажи го на жена ми. Аз на нищо не искам да се слага понеже ми мирише на крака но тя си го яде на салата, спагети и какво ли не

Ам'чи кротък си ами! Мрънкаш си кротичко и само си се лигавиш..., а когато се понапънеш да захапеш някого, го правиш толкова беззъбо, че човек да се чуди, да го хапеш ли искаш или да му направиш смучка... :unsure:

Иначе по въпросите за пармезана можеш да говориш с котките ми. Нямаш си на идея как се дрогират с работните ми обувки, ужас. Като бяха по-бебета, даже спяха в тях...

Link to comment
Share on other sites

Стенли, в Розовото, ако е същото, за което си мисля, пих кайвета с класа, като ходех там на практика.biggrin1.gif

 

 

Ред:

Тва, трезвите, са ебати наглата паплач...Не стига, че ще ти имаат таратора, ами и ще мрънкат, че бил с копър! Бой за таквиз!

Link to comment
Share on other sites

Ам'чи кротък си ами! Мрънкаш си кротичко и само си се лигавиш..., а когато се понапънеш да захапеш някого, го правиш толкова беззъбо, че човек да се чуди, да го хапеш ли искаш или да му направиш смучка... :unsure:
+1

 

Дядото е заядлив и хаплив, като едно морско свинче.

 

Иначе.... ЙЕЕССССС!!!! Първа тренировка от пролетта насам, чувствам се като нов!

Link to comment
Share on other sites

Верно ли бе?! Да не се е оженила Мима?!

 

Аха, аз за това ходих до Чешко. На 10-ти се бракуваха.

Link to comment
Share on other sites

Ха честито тогаз! Доста си приличате със сестра ти. beer.gif

 

Две неща:

1. Като гледам как държи букета ми харесва мощния захват. laughing.gif Което би могло да е притеснително за младоженеца. tounge.gif

 

2. Този младеж знае ли кой и най-вече какъв е брата на булката? Хубаво е да има едно наум. laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Като го гледам колко е весел явно още не са се срещали. :)

Иначе живи и здрави!

 

Розовото... едно малко... забито... че барем оставили едно дърво да пробие пода. :)

Link to comment
Share on other sites

Дядото е заядлив и хаплив, като едно морско свинче.

 

Вие 2мата правите ли разлика между не-кротък и заядлив?

 

Аз определено не обичам да се заяждам (освен когато се бъзикам), но не смятам че съм от кротките... ама изобщо...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...