Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

За пореден път се убеждавам, че тоя румънец е гений! bowdown.gif

 

Музика правена на компютър не е музика, не разбра ли? Всеки я може на FL Studio. DON_CHEFO на конвейр ги вади. Уж. Само дето ако наистина ги вадеше и беше толкова лесно, Фераритата нямаше да ги гледа само на снимки.

 

 

Като заговорихме за розовото и нормалните - я питай всяко 5 годишно момиченце, какъв цвят предпочита laughing.gif

 

Чудя се..

Безсмислено.

 

Ти го питай коя му е любимата изпълнителка и каква музика харесва. Щом е меродавно мнението на деца в пред-училищна възраст..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Музика правена на компютър не е музика, не разбра ли? Всеки я може на FL Studio. DON_CHEFO на конвейр ги вади. Уж. Само дето ако наистина ги вадеше и беше толкова лесно, Фераритата нямаше да ги гледа само на снимки.

 

 

 

 

Чудя се..

Безсмислено.

 

Ти го питай коя му е любимата изпълнителка и каква музика харесва. Щом е меродавно мнението на деца в пред-училищна възраст..

 

За музиката съм съгласен. А истината е в устата на децата...

 

Ред. Скоро ще започна да водя лекционен курс по Гадология или "Възлюби съседа своево" в блога на форума.ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Гадине, ко за плюшеното мече? Аз имам. Имам и плюшено прасе. Тва прави ли ме гействащ гей?Е, нямам розови тениски и ризи....

Не точно. Това, че ги имаш (и са си лично твои) тези работи те прави не, гействащ, а неосъзнат гей. Естествено предното не се отнася до случая, когато прасето и мечето са розови... тогава си най-обикновен, зле прикрит педераЗ!

 

 

Ти май не си излизал скоро по улиците. Хората си носят розови тениски цяло лято. Май само ти не си видял. Чак не е интересно вече.

Е, и?! На мене косми по езика ми поникнаха да повтарям, че от както премахнаха казармата (като институция) и народа масово изпедерастя. Като гледам колко шльоковци се моткат по улиците и направо се чудя дали е само от това или е плъзнала някаква нова епидемия... Та, от това което и сам казваш, излиза, че просто педьо..., скюзми, метросексуалните са се навъдили в повече, а не, че е нормално носенето на розовко от пичовете...

 

Ред. Скоро ще започна да водя лекционен курс по Гадология или "Възлюби съседа своево" в блога на форума.ph34r.gif

WTF? Кво пак за мене, бе... :confused

Link to comment
Share on other sites

Мечока е жълт, щот е бледо копие на Мечо Сдух. А прасето е розово...Начи съм неосъзнат педерунгел с наклонности към надебеляване и маане на сладко...Хъм...Замислих се.

 

И науката Гадология няма нищо общо с теб. Просто е наука за пакостите и гадостите, които можеш да направиш на ближния. Започвайки с валериан под прозореца и свършвайки с бомба в колата...

Link to comment
Share on other sites

модни розови блузки и други допълващи ги аксесоари раздават безплатно оттатък голямата вода.

pics_019.jpg

 

 

 

 

 

ние както винаги изоставаме.

Link to comment
Share on other sites

Е, и?! На мене косми по езика ми поникнаха да повтарям, че от както премахнаха казармата (като институция) и народа масово изпедерастя. Като гледам колко шльоковци се моткат по улиците и направо се чудя дали е само от това или е плъзнала някаква нова епидемия... Та, от това което и сам казваш, излиза, че просто педьо..., скюзми, метросексуалните са се навъдили в повече, а не, че е нормално носенето на розовко от пичовете...

 

Е не може да има толкова обратни, колкото се опитваш да ги изкараш. На мен по-обратни ми изглеждат ония с мазните коси и супер-гига-OMGPWNAGE лъскавите тениски по чалга заведенията. Дето го кършат ли кършат тоя ханш, без никаква координация.

Link to comment
Share on other sites

Ми на мен и двата вида ми изглеждат педерастични. Вуксе, педераси бол по тия улици. Или поне педерастично изглеждащи...то вярно, че от изглед до налапване на първата пишка е само една крачка. Абе бая пеераси се веят по улиците. Дано да въведат наистина военното обучение в училищата. Ама за обучаващи да пратят строеви сержанти от старите "черни полкове" biggrin1.gif

 

Ще ги питам тогава пеерасчетата. Всъщност - не, няма да ги питам.

Link to comment
Share on other sites

Тука сте изперкали от агресия егати! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Не, тука сме изагрескали от перкане, Видене. Баси, колко ми е скучно...И се чудя каква глупост да направя...huh.gif

Link to comment
Share on other sites

За розовото и мъжете, не е толкова страшно ако е елемент и както отбеляза Мобо, наистина има затвори, където цветът е част от униформата. Имаше една статия преди време за това как са въвели този цвят като наказателна мярка с/у рецидивисти.

 

Също и аз си мисля, че мъжете в Европа много изпедерастяха. Не знам дали е заради липсата на казарма... твърди се, че хомо наклонностите са вродени у човек. Според мен няма само 3 типажа към половата ориентация, би трябвало да са доста повече. Ако приемем, че бисексуалните могат да варират в своята би-насоченост, като нищо да има и градация дори. Мисля си, че преди 80 години педерастията е била описвана в учебниците по психиатрия като душевна аномалия, заедно с педофилия, воайорство, содомия, геронтофилия, ексхибиционизъм, мазохизъм, некрофилия, нимфомания, садизъм, садомазохизъм, сатириазис, трансвестизъм, фетишизъм. После отнякъде са се пръкнали много силни лобисти за идеята педерастията да се извади от въпросния списък и вече да не се разглежда като полово извращение; и ето днес официално не подлежи човек на лечение ако е педераст или травестит. Обществото ни смята по-голямата част от изброените по-горе полови влечения за нормални. Към момента полови извращения се водят: содомията, геронтофилията и некрофилията. Всичко останало се смята за нормално полово влечение.

 

Дядомраз, нямах предвид дали мрънкаш в поста си, имах предвид само прословутата педантичност на Девите. Стремежът им всичко създадено от тях да е без забележка. :)

Link to comment
Share on other sites

Сърби ме кура...Пичи въшки не са...Обриви и прочие поганки нямам...Ебах снощи...Я кажете причина?

Link to comment
Share on other sites

... Мисля си, че преди 80 години педерастията е била описвана в учебниците по психиатрия като душевна аномалия..... После отнякъде са се пръкнали много силни лобисти за идеята ..... и ето днес ... Обществото ни смята по-голямата част от изброените по-горе полови влечения за нормални.

 

Ъхъ ъхъ... дайте да се махаме преди да е станала задължителна :lol:

 

Дядомраз, нямах предвид дали мрънкаш в поста си, имах предвид само прословутата педантичност на Девите. Стремежът им всичко създадено от тях да е без забележка. :)

 

Чудно ми е как стигна до извода, че в работата си не съм точно такъв? Аз във форума си драща глупости на таркалета за да ми е забавно (или като искам да се заям с някой, който ми е направил впечатление че пише глупости... или просто за кеф така от любов към спорта)

 

 

ПС: Нарочно не сложих запетайките да му е гадно на Ваньо :P

 

Сърби ме кура...Пичи въшки не са...Обриви и прочие поганки нямам...Ебах снощи...Я кажете причина?

 

Измий си го бе!

Link to comment
Share on other sites

Вчера и днес съм отделил толкова газове, че съвестта вече ме гризе...

 

Поемам отговорността за разширяването на озоновата дупка. Извинявайте!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Измий си го бе!

 

Ще помогне ли?unsure.gif

 

Вчера и днес съм отделил толкова газове, че съвестта вече ме гризе...

 

Поемам отговорността за разширяването на озоновата дупка. Извинявайте!

 

Извинен си, и аз помагах с пръдните и пукането на дезодоранти.

Link to comment
Share on other sites

Ти пък къде се обаждаш? Ти си от кротките :P

Що !? Ти да не би, да си от по-буйните?

 

Ми да. За кво, кат мое да си мирише на риба? Хем има отде и сирене за салата да стържа.

 

Пармезана не се слага на салатата бе, профан!

Link to comment
Share on other sites

Аз затова я направих призьорка на игнор листа ми....Мое да се каже, че ми е отнела девствеността...biggrin1.gif А тя верно ли е дебела? Ибаси якото - а аз си я представях кльощава, рахитична, пъпчива феминистка, размахала костелив пръст и развяла като бойно знаме космите по краката си...

 

Пешо -> pirate.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...