Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Хъ..., току що ми казаха, че съм бил, абсолютен гъз... и съм бил по-голям задник, от колкото съм изглеждал...:woot Чудя се, дали да се засегна или да взема, да се възгордея :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако визираш онзи със 7.4 каратовия розов диамант вместо хоум бутон, май ще е по-подходящ за woox. :lol:

 

Не виждам как тая грозотия ще е по-подходяща за мен. Това, че нося тениски и ризи в розово, не означава, че стаята ми, телефона ми и всички аксесоари и предмети с цвят, които притежавам, са розови.

Link to comment
Share on other sites

Не виждам как тая грозотия ще е по-подходяща за мен. Това, че нося тениски и ризи в розово, не означава, че стаята ми, телефона ми и всички аксесоари и предмети с цвят, които притежавам, са розови.

Хайде сега, не можеш да отречеш, че този уникален розов диамант ще пасне индеално на розовата риза и розовите обувки. Все пак става въпрос за аксесоар, който трябва да е в хармония с облеклото.

Link to comment
Share on other sites

Хайде сега, не можеш да отречеш, че този уникален розов диамант ще пасне индеално на розовата риза и розовите обувки. Все пак става въпрос за аксесоар, който трябва да е в хармония с облеклото.

 

Интересен стил на съчетаване на цветовете имаш. Не съм чак такъв визионер. Можеби диаманта е подходящ за теб. Ти много добре си обрисувал картината в главата си. А мъжки розови обувки, аз лично не съм виждал. Не представляват и интерес.

Link to comment
Share on other sites

А мъжки розови обувки, аз лично не съм виждал. Не представляват и интерес.

Извини ме за невежеството, но нямах идея. Просто предположих, че щом има розови чорапи, би трябвало да съществуват и розови обувки. :)

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност могат да се направят по поръчка.

 

А съм 90% сигурен че жена ми се хилеше съботата в мола и ми посочи един тип с розови чепици. Освен да са били друг изчанчен цвят или модел но сега като се замислих май си бяха розови

 

 

 

PS: Има и още как:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/MENS-PUMPS-PLIMSOLLS-SNEAKERS-RETRO-UK-7-8-9-10-11-12-/370367299358?pt=UK_Men_s_Shoes&var=&hash=item95032a49d4#ht_1751wt_1163

 

 

http://www.ebay.co.uk/itm/7EVENTY9-BOAT-SHOE-PINK-MENS-UK-12-19-99-/150663315204?pt=UK_Men_s_Shoes&hash=item23143bbf04

 

 

Има и на Paul Smith официални: http://www.ebay.co.uk/itm/Paul-Smith-Handmade-Mens-Pink-Brogue-Shoes-UK-8-MINT-/290603762540?pt=UK_Men_s_Shoes&hash=item43a955836c#ht_666wt_1396

 

Ето и едни с бяло и розово - по-нежно такова : http://www.ebay.co.uk/itm/Redfire-Lindrick-Handmade-Italian-Leather-Golf-Shoes-/150580876392?pt=UK_SportsLeisure_Golf_GolfShoes_UK&var=&hash=item68c7630e73

 

Айде Ангеле налазвай :lol:

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дни ми се обажда по тел. човек за консултация (познат на познат). Искал човека да прави нещо като youtube. Обясних му че е добре да се вземе офис, да се отдели 1 стая за сървъри поне като за начало може и там да се хостнат ако се вземе по-добър интернет (или няколко) да се вземе системен администратор и поне 3ма програмисти. На ум сметнах грубо колко биха му били разходите за първите 2 години докато потръгнат нещата и почне да се изплаща от реклами и пича му потънаха гемиите. Мислел си че със 100-кратно по-нисък бюджет можел да започне, сървър (забележете в единствено число) имал...

 

Мисля си сега, дали тази седмица няма да се отпраши следващия ентусиаст решил да ме спонсорира да направя за 5-6 часа (има-няма по негова преценка толкова и заплащане 3 бутилки домашнярка) конкуренция на гугъл :lol:

 

Той tedy има подобни клиенти, но ми е чудно как хората си мислят подобни неща изобщо? Пазарна ниша на която има играчи, които дори не могат да си преброят парите с които разполагат, държат офиси в цял свят и т.н. а те си мислят че могат да наемат някой студент за жълти стотинки да им направи нещо такова за дипломна работа.

 

Да беше някой програмист да ми изтърси "мисля да се позанимая - имам идея да направя нещо като ****** " да помисля че има шанс и някаква нова брилянтна идея - нещо, за което още никой не се е сетил, защото момъка е умен и т.н. ... обаче човек дето хал-хабер си няма от тези неща........

Link to comment
Share on other sites

Тва за розовите патъци - и аз видях наскоро един педерастичен такъв. По въпроса за розовите чорапи - и аз имам такива. Е, вярно, преобладаващо сиви са, ма на тях има розови човечета дет се ръгат в пози разни. А телефона вярно си е циганийка tounge.gif То и златен айфон се подмотваше по едно време. А ква е тая истерия баси...ми хубу, излиза айфон, дай ся да не спя, докат не си го купя...Тъпанарско.

 

Добрутру.

 

Поздрав за всички дет се кефят на масови истерии като айфон, Хари Потния, Джена Джеймисън и ....Барби. А, да и Бамби. И Кондьо. И Ферари. Ииии....Путин. И Осама.

 

http://www.youtube.com/watch?v=c-pkQohuX4E

 

 

 

П.П. Вече с тая мелодия ше ми звъни шефа.

 

П.П. 2. кор! Да минава тая сватба, че да спрат да ме занимават с идиотщини.

Link to comment
Share on other sites

Поне за бърсане на грес не си ли ги ползвал? Опс, извинявай, забравих, че не си цапаш ръчичките...biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Не виждам как тая грозотия ще е по-подходяща за мен. Това, че нося тениски и ризи в розово, не означава, че стаята ми, телефона ми и всички аксесоари и предмети с цвят, които притежавам, са розови.

Охоо... и тениски значи, а?! Както си тръгнал... ще си признаеш и за прашките... и за потниците на маргаритки..., че и за плюшеното мече...

 

П.п. Ангеле, кажи си!

Link to comment
Share on other sites

Минах на профилактични прегледи при кардиолог, ендокринолог, УНГ, очен, невролог, лаборатория. Пушка съм. Както казах и преди - нося много на бой, *****, само със сръбската музика имам малко проблеми :laughing:

Пак ме питаха дали тренирам нещо. Този слаб пулс на ЕКГ-то ме издава, че съм шампион по каране на колело в градски условия свободен стил.

Link to comment
Share on other sites

Гадине, ко за плюшеното мече? Аз имам. Имам и плюшено прасе. Тва прави ли ме гействащ гей?Е, нямам розови тениски и ризи....

Link to comment
Share on other sites

Както казах и преди - нося много на бой, *****, само със сръбската музика имам малко проблеми :laughing:

Простете, но това със звездичките не го разбрах! Всичко друго ми е ясно, само тази скрита дума ми убягва! :rolleyes:

 

Иначе не е истина как се ебавате с вукса, чак на ме ми става неудобно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

чак на ме ми става неудобно :laughing:

 

Искаш ли кремче? Че да ти е по-удобно tounge.gif Ако не щеш, само с плюнка ше минеш :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе, хора. Горкото момче. Вие го направихте сандър.

На какво попаднах в нета... Мали, мали...

http://maitapi.com/lyubopitno/1207-rakovodstvo-na-savremennata-kifla#.TnLzaOHGwRk.facebook

Link to comment
Share on other sites

Искаш ли кремче? Че да ти е по-удобно tounge.gif Ако не щеш, само с плюнка ше минеш :)

Последното :laughing:

 

На какво попаднах в нета... Мали, мали...

http://maitapi.com/lyubopitno/1207-rakovodstvo-na-savremennata-kifla#.TnLzaOHGwRk.facebook

Има много добри попадения, фаворит ми е тази с кравата на заден фон :laughing:

http://vbox7.com/play:b56b1080df - горд съм, че това момиче е представителка на Пловдив и като гледам какви изроди се явяват в това предаване, май ще започна да го гледам! :)

Link to comment
Share on other sites

П.П. Вече с тая мелодия ше ми звъни шефа.

 

П.П. 2. кор! Да минава тая сватба, че да спрат да ме занимават с идиотщини.

 

Много весело парче!

Каква сватба бе?!? Какви са ти я глупости?!?!

 

Тва за розовите патъци - и аз видях наскоро един педерастичен такъв. По въпроса за розовите чорапи - и аз имам такива. Е, вярно, преобладаващо сиви са, ма на тях има розови човечета дет се ръгат в пози разни.

 

Абе то и аз имах едни розови чорапи, които бяха светли някакви всъщност, но попаднаха между някакви червени блузи а после и в коша :)

 

В крайна сметка ще се окаже, че всички имате розови дрехи!!! Така, така, признайте си да ви олекне! tounge.gif

 

Иначе не е истина как се ебавате с вукса, чак на ме ми става неудобно :laughing:

Ние вече го пречупихме, не изпитва гняв и обида, само досада и пренебрежение! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

@Godfather: ти си обсебен от мисълта за розови чорапи и розовото като цвят. Не мога да преценя дали ти е скучно, мислиш, че е забавно, реално си обсебен от цвета или кръгозора ти не позволява да го прибавиш към палитрата си от черно, бяло, сиво, тъмно зелено и khaki.

 

Тоя розов диамант дори не го бях забелязал, докато не ме набеди, че щял да ми отива. Като видях степента на лъскавост на тия устройства, просто въртях скрола докато свърши страницата и я затворих. Ти обаче си се загледал в розовкото, че си се и зачел дори. Привлякло ти е окото...

 

Май крадеца е викал "дръжте крадеца".

 

 

 

Със сигурност могат да се направят по поръчка.

 

А съм 90% сигурен че жена ми се хилеше съботата в мола и ми посочи един тип с розови чепици. Освен да са били друг изчанчен цвят или модел но сега като се замислих май си бяха розови

 

Имаш мноооого интересна представа за розово. Хубаво, че не ти зависи заплатата от използването на цветове. Това е бебешко розово и трябва някой да е супер отворен откъм стил, за да сложи такива обувки и да не изглеждат зле.

 

 

Охоо... и тениски значи, а?! Както си тръгнал... ще си признаеш и за прашките... и за потниците на маргаритки..., че и за плюшеното мече...

 

П.п. Ангеле, кажи си!

 

 

Ти май не си излизал скоро по улиците. Хората си носят розови тениски цяло лято. Май само ти не си видял. Чак не е интересно вече.

Това за плюшеното мече не го разбрах. Какво да си кажа? И на хората подаръците ли да започна да връщам?

 

Да бе, хора. Горкото момче. Вие го направихте сандър.

 

Ба. Изобретателност им липсва.

Link to comment
Share on other sites

Кои хора визираш? Щото аз не съм видял нормален човек да иска да носи розово :lol:

 

Викаш ти ще ни дадеш на нас простите дефиниция за "нормален човек"... tounge.gif

 

------------------------------

 

http://www.youtube.com/watch?v=B1FTLdVew_k

 

За пореден път се убеждавам, че тоя румънец е гений! bowdown.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Кои хора визираш? Щото аз не съм видял нормален човек да иска да носи розово :lol:

 

Не съм се запознавал с тях. Нормални хора, вървящи по улицата. Можеш да влезеш в някой магазин и да се огледаш за розови тениски и ризи с розов мотив по тях. Щом някой ги зарежда, значи има кой да ги купува. Не мислиш ли?

Link to comment
Share on other sites

Като заговорихме за розовото и нормалните - я питай всяко 5 годишно момиченце, какъв цвят предпочита laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...