Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

На теб жената и децата ли ти се разреваха да се махнеш, че ми поставяш такива ситуации и казуси... :confused

Ситуациите и казусите са за да се замисли човек, но виждам, че май в случая беше излишно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

djadomraz, ЧРД с малко закъснение.

Да си жив и здрав, късметлив, щастлив и да си заобиколен с приятели.

Интересно ми стана, че си зодия Дева. Те Девиците-мъже са перфекционисти, а по твоите постове не мога да позная, че си Дева. Мжд. за мъжа-Дева мога да напиша сериозен катахизис, една от любимите мъжки зодии, веднага след Телец.

Хубаво ли си изкара празника? :)

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми стана, че си зодия Дева. Те Девиците-мъже са перфекционисти, а по твоите постове не мога да позная, че си Дева.

 

Т.е. не мрънкам достатъчно, че нещо е можело да бъде и по-добре? Май не четеш където трябва

 

ПС: Стереотипите са кофти нещо. И доста често подвеждат. Особено пък зодиите... в училище по едно време припечелвах леко като правех хороскопи. Един път не бях особено сигурен дали не ги разбърках преди да ги дам и после като проверих верно ги бях разбъркал. Същите хора дойдоха да ми благодарят че по-верен хороскоп никой не им бил правел :lol:

 

 

 

Grimjaur - гледам това не го забеляза от предната страница та да те питам пак (има и още - ако искаш допрочети го):

 

И няма да карам скапан еснафски живот от типа от работа - вкъщи пред телевизора.

 

Това как зависи от географското положение на задника ти?

Link to comment
Share on other sites

А, вярно не съм го видял - манталитет, дедо. Някак си не ми се побира в представите да живея в зайчарник 2х2, да си гледам градинаката и даже едно здрасти да не казвам на комшията. Цитирам зетя, като беше дошъл тука и комшийката на село ги поканила на гости:"Ма как така ще ме кани непознат човек?!" А те живеят точно така. 5 дена се пържих в тоя ад. Да, има си хора дето обикалят, занимават се със спорт и прочие. Но пак са си рядкост. А братът на зетя няма брак, защото майката и бащата на жена му отказват да дойдат до тяхното село, което се намира на 3 км...blink.gif Бабата и дядото на зетя също не дойдоха на сватбата, по същата причина. А не е като да нямаше кой да ги вземе...Абе идиотска му работа... И наистина, те като се приберат, засядат пред телевизора. По-точно - залягат.

Link to comment
Share on other sites

А, вярно не съм го видял - манталитет, дедо. Някак си не ми се побира в представите да живея в зайчарник 2х2, да си гледам градинаката и даже едно здрасти да не казвам на комшията. Цитирам зетя, като беше дошъл тука и комшийката на село ги поканила на гости:"Ма как така ще ме кани непознат човек?!" А те живеят точно така. 5 дена се пържих в тоя ад. Да, има си хора дето обикалят, занимават се със спорт и прочие. Но пак са си рядкост. А братът на зетя няма брак, защото майката и бащата на жена му отказват да дойдат до тяхното село, което се намира на 3 км...blink.gif Бабата и дядото на зетя също не дойдоха на сватбата, по същата причина. А не е като да нямаше кой да ги вземе...Абе идиотска му работа... И наистина, те като се приберат, засядат пред телевизора. По-точно - залягат.

На базата на един зет да се правят обобщения за човечеството - priceless. :)

Link to comment
Share on other sites

Я си отвори очите. Казах, че 5 дни съм гледал това с очите си. А сестра ми живее там от 2007. А в това отношение/спрямо хората/ ние въобще не се различаваме.

 

Ред. По-скоро трябваше да кажа - извади си главата от дупката/ не, не на задника ;) / за голф.

Link to comment
Share on other sites

Абе също си мисля, че чужди впечатления и само 5 дни не са достатъчни за преценянето на цялата планета. По тази причина вече се опитвам и аз да не правя подобни обобщения. На мен тук зас'я ми отърва и толкоз. Обичам си кочинката и обичам доста прасенца, населяващи я. Това е причината да не съм побягнал. След като все още намирам местенца, които да ме карат да замълча в благоговение и хора, които да ценя, уважавам и обичам, а от чист битовизъм - живот и работа ме кефят - не виждам причина да търся щастието навън.

Link to comment
Share on other sites

А кой реши, че говоря за цялата планета?confused.gif Просто сравнявам Изтока, Запада и нашето си. Много ми харесва как изопачавате думи beer.gif направо кефите, ще ви пръдна.

Link to comment
Share on other sites

А кой реши, че говоря за цялата планета?confused.gif Просто сравнявам Изтока, Запада и нашето си. Много ми харесва как изопачавате думи beer.gif направо кефите, ще ви пръдна.

Като махнем Запада, Изтока и "нашето си", какво остава? Африка, Латинска Америка и Антарктида? Може и да си прав, че обобщението не е толкоз голямо. :lol:

Link to comment
Share on other sites

И според теб там не живеят хора? Да си отскачал случайно до Саудитска Арабия? Или до Южна Африка? Хонг-Конг? А? А относно впечатленията, Пешо, едно е да си 5 дни на екскурзия, друго е 5 дни да живееш сред тия хора.

Link to comment
Share on other sites

Доколкото не ме лъже паметта Саудитска Арабия и Хонг Конг все трябва да се причисляват към Изтока, освен ако не са сменили географията наскоро. :lol:

Link to comment
Share on other sites

"Когато спорят мъже - е дискурс, когато са жени - диспут, а когато са мъж и жена - дебати....А когато спориш със себе си - дистурбация."

Link to comment
Share on other sites

"Когато спорят мъже - е дискурс, когато са жени - диспут, а когато са мъж и жена - дебати....А когато спориш със себе си - дистурбация."

WOW

N1 :D

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли от горното клипче, коя е крепостта на ръба на скалата от 3-та секунда и къде се намира тоя тунел на 12-та секунда?

Също и водопада на 32 секунда.

 

Много готино.

Link to comment
Share on other sites

blink.gif Бабата и дядото на зетя също не дойдоха на сватбата, по същата причина. А не е като да нямаше кой да ги вземе...Абе идиотска му работа... И наистина, те като се приберат, засядат пред телевизора. По-точно - залягат.

 

Те - да. За сметка на това моите приятели в LA се скъсват да обикалят по каньоните наоколо с колите и моторите и то през ден. Не се спират.

 

Та както казах - зависи от човека.

 

На мен тук зас'я ми отърва и толкоз.

 

+1. Мен освен това ме и мързи да се местя

Link to comment
Share on other sites

Може би се лъжа, но има вероятност крепостта от клипа да е тази над Мадарския конник.

едит

След съпоставка с Гугъл Ърт - това е крепостта над мадарския конник.

Link to comment
Share on other sites

Не се лъжеш, точно тя е. А тунелът е от Казанлъшката гробница.

Дедо, казах - манталитет.

 

post-2-12321066103884.jpg

 

 

Прилича си във филма, нали? Сега издирвам книгата му, все ще е по-интересна от филма/който дори не е по нея/.

Link to comment
Share on other sites

И това е България ...

Не това не е Б-я. Такива иронизиращи клипове с хора би намерил за всяка една държава по света. Простотията е има навсякъде, е верно, че някъде е в повече :)

 

В случая неповторимото в Б-я е историята и природата, които правилно за поднесени в рекламния клип.

Link to comment
Share on other sites

А тунелът е от Казанлъшката гробница.

 

Тъкмо се чудех тунела дали е от Малката косматка или от Казанлък. Понеже след това дават тавана от там. Но понеже още не съм ходил там и не съм я виждал, нямаше как да дам точен отговор. Което пък ми напомня, че трябва да взема да ида да я видим. От доста време се каня, ама след като останах без кола, не обикаляме много :(

Link to comment
Share on other sites

Дедо, казах - манталитет.

 

Toва и аз имах предвид - манталитет на конкретен човек обаче, а не на целия народ. То и тука много хора обичат да друсат кючеци, това не значи че всички са такива, нали?

Link to comment
Share on other sites

А тунелът е от Казанлъшката гробница.

 

Тунелът е от гробницата до Мезек. Не е казанлъшката.

http://v1.cache4.c.bigcache.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/17464552.jpg?redirect_counter=1

 

Крепостта е на платото над Мадрския Конник.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...