Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

-вие друга работа нямате ли си, та си трепете по 3-4 минути да четете подобни неща?!

Аз, лично си имам..., но упорито се опитвам да отлагам започването и, а то (започването), никак не се дава.... Единственото което ми остава е да чета подобни неща или да се пробвам, да се самомотивирам с крилатата сентенция - Това,което можеш да свършиш днес, не го отлагай за утре, или по-просто казано - Како, вър' да сляваме, оти тоз кор назе чека!

 

П.п. Аа.., да. Добър ден!

http://www.youtube.com/watch?v=f4K6ZxDwi34

Link to comment
Share on other sites

Аре някой да иде да ми пусне отпуската бееее...Мноо ме мързи, а офиса е на другия край на София...Аре беееееее!

Link to comment
Share on other sites

Само в България може да дойдат от общината и да ти отрежат люлака, в градината зад блока, който хората от блока са посадили!

Link to comment
Share on other sites

Аз, лично си имам..., но упорито се опитвам да отлагам започването и, а то (започването), никак не се дава.... Единственото което ми остава е да чета подобни неща или да се пробвам, да се самомотивирам с крилатата сентенция - Това,което можеш да свършиш днес, не го отлагай за утре, или по-просто казано - Како, вър' да сляваме, оти тоз кор назе чека!

 

Кофти мотивация. Има по-айляшка: " Никога не оставяй днешната работа за утре, ако можеш да я оставиш за другиден! " :)

Link to comment
Share on other sites

Само в България може да дойдат от общината и да ти отрежат люлака, в градината зад блока, който хората от блока са посадили!

 

Верно??? И това при положение, че може да те глобят 500 лева ако отрежеш дръвче в СОБСТВЕНИЯ си двор.... confused.gif

Link to comment
Share on other sites

blink.gif

 

Да бе!? Имаше някаква наредба за дърветата в междублоковите пространства и тротоарите, ама за в собствения двор...

Link to comment
Share on other sites

Да днес сутринта към 9 дойдоха мургавелковци с резачки и почнаха да режат. Аз реших, че подрязват дърветата и не им обърнах внимание. След това излезнах на терасата и за моя най-голяма изненада храстите липсваха. А си бяха здрави прави 12-15 годишни люлякови храсти, които на пролет просто меришеха невероятно :angry1

Link to comment
Share on other sites

huh.gif

 

Някой тъпанар от районната администрация е решил да отчете дейност.

 

 

Наредба № 1 от 10.03.1993 г. за опазване на озеленените площи и декоративната растителност

 

 

Чл. 14.В общинските озеленени площи и насажденията по улици, алеи и площади предприятията (фирмите) по озеленяване извършват периодично поддържане на всичките им структурни елементи, вкл. и резитба за оформяне на короните на растенията. (2) Намаляването на корони на дървета в общински озеленени площи или в недвижими имоти на юридически и физически лица се извършва след писмено разрешение на кмета на общината въз основа на доклад от отговорния специалист по озеленяването при съответната община.

Може би е това...

Я се запознайте с наредбата...Може да е нарушение някво и да скъсате гъза на тая фирма, дето е орязала храстите, особено ако е без разрешение...

Link to comment
Share on other sites

Общината трябва да даде информация за длъжностното лице, наредило почистване на площите в дадения район. Но има вариант да се опитат да си измият ръцете с фирмата-изпълнител, която от своя страна ще хвърли всичко върху неграмотните мангали.

 

http://www.vsekiden.com/59823

 

Току-що разбрах, че жена ми има проблеми с тази фирма. Първо я посъветвах да пусне молба до КЗП срещу Глобул, защото е била измамена от оператора при сключване договора. Второ, сега мисля да пусна жалба в полицията срещу мутренската фирма за системен телефонен тормоз и заплахи.

 

Някой патил ли си е от тези?

Link to comment
Share on other sites

blink.gif

Да бе!? Имаше някаква наредба за дърветата в междублоковите пространства и тротоарите, ама за в собствения двор...

 

Вече е и за собствения двор, има много глобени по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Значи може би са били картографирани - описано е в наредбата. Така, ВСЕКИ който получи писмо от фирма С.Г. Груп ООД, с което му се изисква да плати някаква сума към ГЛОБУЛ, може да се оплаче в полицията за шантаж и изнудване.

 

Учудва ме само факта, че все още не е задействана прокуратурата.

Link to comment
Share on other sites

Общината трябва да даде информация за длъжностното лице, наредило почистване на площите в дадения район. Но има вариант да се опитат да си измият ръцете с фирмата-изпълнител, която от своя страна ще хвърли всичко върху неграмотните мангали.

 

http://www.vsekiden.com/59823

 

Току-що разбрах, че жена ми има проблеми с тази фирма. Първо я посъветвах да пусне молба до КЗП срещу Глобул, защото е била измамена от оператора при сключване договора. Второ, сега мисля да пусна жалба в полицията срещу мутренската фирма за системен телефонен тормоз и заплахи.

 

Някой патил ли си е от тези?

 

точно същата фирма и на мен ми звъняха за няква сметка от 2007-ма година , а договора ми е прекратен мисля 2008ма или 9та .... сумата беше нещо от рода на 36лв и момчето определено се опита да ме "сплаши" по телефона че имали много опитни юристи и накрая ще трябва да платя сумата + разноски по делото + загубеното време на юристите им понеже се плащало на час , естествено му казах да си викне всичките Юристи и да си го набият дружно и затворих. След 2 дни пак позвъни отсвирих го отново и му обясних че няма как да платя нещо за което не съм сигурен че изобщо е мое , последва заплаха че ще дойдат със съдия изпълнител да ми изземат имущество за сумата :blink: :blink: :blink: :blink: естествено избухнах в смях , казах му къде живея и че ги чакам.... то тогава ни вест ни кост :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че цял екип полски инженери не могат да се равнят с 1 български такъв. Пък и в копирането не ги бива, поне като не могат да го измъдрят.

Link to comment
Share on other sites

казах да си викне всичките Юристи и да си го набият дружно и затворих.

 

Ми звъни на жената, иначе ще му свия ушите на тръбичка biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

60 000 $ за ТОВА confused.gif

 

Facepalm14.gif

 

Стефчооо..., налазвай циганийката! Много е фьешан и с него ш' си най-голямата вървела в която и да е чалготечница и 'сичките кифли ш' съ твой, дори без да ги черпиш с мастичка.

Link to comment
Share on other sites

Стефчооо..., налазвай циганийката! Много е фьешан и с него ш' си най-голямата вървела в която и да е чалготечница и 'сичките кифли ш' съ твой, дори без да ги черпиш с мастичка.

Не ме кефи. Но като подарък...бих го взел

Link to comment
Share on other sites

... Но като подарък...бих го взел

Мммм..., май не можеш да си избръснеш задника толкоз гладко ... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Стефчооо..., налазвай циганийката! Много е фьешан и с него ш' си най-голямата вървела в която и да е чалготечница и 'сичките кифли ш' съ твой, дори без да ги черпиш с мастичка.

Трябва обаче първите две-три седмици да не маха етикета с цената от желязото, докато кифлите свикнат, пък и така ще е още по-фьешан. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мммм..., май не можеш да си избръснеш задника толкоз гладко ... :unsure:

там е само изход, мен ...бичи айляк :D

 

Трябва обаче първите две-три седмици да не маха етикета с цената от желязото, докато кифлите свикнат, пък и така ще е още по-фьешан. :lol:

да не ме опнал луд, че да го ползвам. Продавам го и тайно се надявам да има закъсали с 360 модена или 355Ф1 :D

 

http://most-expensive.net/cell-phone-mobile - Айфона сакам аз.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...