Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Без запетайките едвам те разбрах какво имаш предвид. И след като разтълкувах творението ти:

Обясни за тримера? По-добър ли е от на стария Жилет?

И по-добре ли бръсне тази самобръсначка? Или просто си скръндза и търсиш повечето ножчета?

 

Да, по-добре бръсне. И това отдолу е много добро и то.

 

ПС: Тъй като се заядждаш би ли сложиш запетайките по грешен начин, така че да не се разбира какво съм написал или да се разбира по друг начин? И ако може леко обяснения, като говориш ти оставяш ли пауза, там където следва да има запетайка в подобни изречения?

 

Откъде тоя лаф, че аз не го знам какъв е лафа, така си говоря просто. И кимам мъдро с глаЪта.

 

Гадо, моля ти се, спри да пускаш водата в тоалетната, че направо почва да ме боли глаЪта вече. МОЛЯ !! :)

 

Scarry Movie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Нищо не разбирате. Сега се сетих откъде е тая реплика и защо ми се намира в главата. Рекламата на Budweiser...

Фенче ли си, а... фенче..., душица мамина...

Link to comment
Share on other sites

Кой Будвайзер? Сигур американската пикня....

 

Не бе, Танасе..., оня, от Чехске будьовице... Бахти, не очаквах да си толкова некомпетентен :unsure:

 

П.п. То се е видяло, че сте, бахти скучните хора.... ми, що ли не ида да си капна една малка и да си се разпищоля като хората?

Link to comment
Share on other sites

Кой Будвайзер? Сигур американската пикня....

Американска пикня, измислена от германец и произвеждана от белгийски конгломерат, който също така произвежда и Stella Artois, Beck's, Staropramen и разбира се Каменица. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Доста преди Scary Movie е. :) Освен ако не говориш за друг филм де...

 

Може. Аз оттам го знам

 

Американска пикня, измислена от германец и произвеждана от белгийски конгломерат, който също така произвежда и Stella Artois, Beck's, Staropramen и разбира се Каменица. :lol:

 

Нямаше ли един баш американски будвайзер който после стана Bud след като се съдиха с чехите или германците.

 

ПС: Най-хубавите бири са чешките.

Link to comment
Share on other sites

Gilette най-доброто за един мъж... друг път. Самобръсначката на Wilkinson e в пъти по-добра. Отделно че като цена особена разлика няма даже е по-евтина защото върви с 5 ножчета не само 1 а машинката за "подстригване" в задния край е просто безценна.

Тоест досега не беше чувал за Wilkinson Sword??? Резиииил

 

Откъде тоя лаф, че аз не го знам какъв е лафа, така си говоря просто. И кимам мъдро с глаЪта.

Да, от на онази пикоч рекламата е, гледам си се сетил tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Тоест досега не беше чувал за Wilkinson Sword??? Резиииил

 

Продават ли се в БГ и ако да - къде? Защото след последната партида ножчета на Gillette Fusion Power, която купих от тук, много се замислям дали да купя отново.

 

Купих самобръсначката от САЩ преди 4 години заедно с 4 допълнителни ножчета. С 5-те ножчета изкарах година и половина, а да не бяха и 2 години.. 2 пъти седмично бръснене. Наложи се да си купя от тук после. Купих си. След 4 бръснения, овлажняващата лента беше чисто бяла, което по принцип е знак за смяна на ножчето (по на Gillette упътванията). Освен лентата, ножчетата започнаха да скубят след точно 1 месец. За капак, последното от 4-те бръснеше само на половината си дължина. Минаваш по лицето 1 ряз, крема за бръснене се маха и се вижда как от единия край е избръснато, а от другия трябва да минеш пак, защото половината косми седят. Резил. И ножчетата ни не са като на Американците.

Link to comment
Share on other sites

И ножчетата ни не са като на Американците.

 

Аз затова като ходя се запасявам с по 2 - 3 комплекта да си имам. Иначе след 2 седмици се прибирам и мога да взема за някой, ако иска.

Link to comment
Share on other sites

Само такова май не съм пробвал.

Аз съм най-доволен от еднодневките, тия с 3, 5, 18 ножчета, чупещи се глави, вибриращи и евентуално правещи свирки, не бръснат като хората.

За мен една самобръсначка почне ли да скубе е за хвърляне. На жилет тая вибриращата на второто бръснене почна да ме дращи и не мога да я ползвам ако преди това не съм се къпал да омекне малко брадата.

Link to comment
Share on other sites

Ако не ме беше страх, че ще си прережа гърлото, щях да ползвам бръснач/имам хирургически/. Иначе карам с обикновена еднодневка/когато се сетя да се обръсна/. И да - най-хубавите бири са чешките, а от тях най-хубава е Pilsner Urquell beer.gif

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=7CQBaDBL-tI

 

Link to comment
Share on other sites

Продават ли се в БГ и ако да - къде? Защото след последната партида ножчета на Gillette Fusion Power, която купих от тук, много се замислям дали да купя отново.

 

Купих самобръсначката от САЩ преди 4 години заедно с 4 допълнителни ножчета. С 5-те ножчета изкарах година и половина, а да не бяха и 2 години.. 2 пъти седмично бръснене. Наложи се да си купя от тук после. Купих си. След 4 бръснения, овлажняващата лента беше чисто бяла, което по принцип е знак за смяна на ножчето (по на Gillette упътванията). Освен лентата, ножчетата започнаха да скубят след точно 1 месец. За капак, последното от 4-те бръснеше само на половината си дължина. Минаваш по лицето 1 ряз, крема за бръснене се маха и се вижда как от единия край е избръснато, а от другия трябва да минеш пак, защото половината косми седят. Резил. И ножчетата ни не са като на Американците.

До същия извод стигнах и аз преди около 5 години. След като пробвах с ножчета купени от Германия, който ме караха по сума време, а ножчетата тук само по 3-5 бръснения, започнах да си поръчвам на една комшийка, която учеше в Германия да ми носи. Ама си купих машинка и самобръсначка не съм ползвал 2-ра година.

Link to comment
Share on other sites

Аз затова като ходя се запасявам с по 2 - 3 комплекта да си имам. Иначе след 2 седмици се прибирам и мога да взема за някой, ако иска.

 

Много ще съм благодарен ако можеш да ми вземеш един комплект 8 ножчета от Wal-mart или Sam's Club, или там от където си пазаруваш за теб. На какви цени са?

Link to comment
Share on other sites

Много ще съм благодарен ако можеш да ми вземеш един комплект 8 ножчета от Wal-mart или Sam's Club, или там от където си пазаруваш за теб. На какви цени са?

 

С ножчета взети точно от Wal-mart бях и не съм доволен. Тая wilkinson sword я взех на майтап от технополис и съм впечатлен

 

-----------------

 

 

mIRCata, ти с каква машинка си? Я дяй някой отзив за нея

Link to comment
Share on other sites

С ножчета взети точно от Wal-mart бях и не съм доволен. Тая wilkinson sword я взех на майтап от технополис и съм впечатлен

 

На мен предните ми бяха от Sam's Club.

 

Най-малкото, в САЩ са по-евтини. Ако ще и същото качество да са.

Link to comment
Share on other sites

Ножчета...от три години ползвам един тример на Remington и никога, никога повече няма дори да си помисля за ножчета, пяна, афтършейв и др. подобни.

Link to comment
Share on other sites

Боре, ти си пословичен...

 

 

Оф, много културно ми минава деня.....Имам нужда от изсипване на един товар лайняна простотия. Ей ся ше черпя колегите с Бичето...Ама не е същото, да го еба, не е същото.

Link to comment
Share on other sites

Много ще съм благодарен ако можеш да ми вземеш един комплект 8 ножчета от Wal-mart или Sam's Club, или там от където си пазаруваш за теб. На какви цени са?

 

В този walmart който е до мен нямат 8 packs, а ако ги поръчам от другаде, има шанс да не дойдат докато си тръгна. Имат само 4 packs които по спомен са $19-$20 (не помня точно колко такси им слагаха)

Ето това са ножчетата, които аз си взимам http://www.walmart.com/ip/Gillette-Fusion-Proglide-Power-4-Count-Cartridge-Bonus-Thermal-Scrub/14301861

Link to comment
Share on other sites

В този walmart който е до мен нямат 8 packs, а ако ги поръчам от другаде, има шанс да не дойдат докато си тръгна. Имат само 4 packs които по спомен са $19-$20 (не помня точно колко такси им слагаха)

Ето това са ножчетата, които аз си взимам http://www.walmart.c...-Scrub/14301861

 

Добре. Можеш ли да ми вземеш 2 комплекта такива. Няма значение от къде са. Просто имах предвид да ги вземеш от там от където си пазаруваш храната.

Link to comment
Share on other sites

Ваньо, ти дали ще се трогнеш да ми отговориш или да взема да те игнорна направо, че да не се хабя да те чета, тъй и тъй не ми отговаряш...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...