Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Че те са най-интересни! Другото е за тесен кръг преебани. Ама кат кажеш, че става въпрос за тва да се направи една п♛тка от строго елипсовидна - кръгла, всеки разбира, че става въпрос за лупканье с подфръганье.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе, кураци, кога ше ми го манете тоя уорн?Таман мислех да каня някой пловдивчанин на сватбата, ма кат гледам - тц.

Ред. В интерес на истината, има поканен пловдивдчанин, дори пишеше някога във форума. Не, не е от женски пол и не е педерас.

 

Браво бе! Аз си мислех още един да ти сложа, ти искаш стария да махаме... хахахахха

Link to comment
Share on other sites

'Начи скъсах се да търся тоя сайт, дето вадеше статистики за последни преброявания на населението. Приблизителни де, дали са реално такива е друга тема, но в този сайт, дето още не мога да го намеря и много се нервя за което... имаше едни интересни моменти. Държавите, където раждаемостта в семействата е голяма (над 8 деца), предимно арабски държави, съотношението мъже-жени е с над 5% в полза на мъжете. И съответно обратната закономерност - малки семейства, с до 4 деца - съотношението мъже-жени е в полза на жените. Вярно, че изключение от второто са разплутите кралици Китай и Индия.

И понеже тука все пак търсих като гламава онзи сайт, намерих един друг, да не съм валат все пак...

Ей го: цък.

 

И още нещо искам да...хмм... попитам в тази връзка, спорила съм с приятели дали тези статистически сайтове се правят на база реални резултати или са по някакъв закономерен алгоритъм. И ако е второто все пак сверява ли се с реални цифри или само така там си се врътка нещо (за да ме шашка :bgrin: )? Вие на какво мнение сте?

Link to comment
Share on other sites

Браво бе! Аз си мислех още един да ти сложа, ти искаш стария да махаме... хахахахха

 

 

 

Тъй, значи...

 

http://www.youtube.com/watch?v=zmYuaJmkwB8

 

 

Почивате си,а? А аз съм на работа...

Link to comment
Share on other sites

За Варна и варненец! :))

Честито :)

Във Варна говорят доста меко.Онзи ден бяхме там и всички говорят като пълни цигани.No offence :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам коя е най-обидната дума за варненци или пловдивчани, но тук много ми харесва. Малко ме дразнеше, че всеки път като се запозная с някой и започва да ми обяснява кой град бил по-хубав или с повече жители, което определено не ме засяга, но всеки иска да си каже мъката... Като не вземеш отношение поведението рязко се променя и вече няколко семейства ходиха на почивка в Пловдив, Хисаря и Пампорово... :))

Link to comment
Share on other sites

'Начи скъсах се да търся тоя сайт, дето вадеше статистики за последни преброявания на населението. Приблизителни де, дали са реално такива е друга тема, но в този сайт, дето още не мога да го намеря и много се нервя за което... имаше едни интересни моменти. Държавите, където раждаемостта в семействата е голяма (над 8 деца), предимно арабски държави, съотношението мъже-жени е с над 5% в полза на мъжете. И съответно обратната закономерност - малки семейства, с до 4 деца - съотношението мъже-жени е в полза на жените. Вярно, че изключение от второто са разплутите кралици Китай и Индия.

И понеже тука все пак търсих като гламава онзи сайт, намерих един друг, да не съм валат все пак...

Ей го: цък.

 

И още нещо искам да...хмм... попитам в тази връзка, спорила съм с приятели дали тези статистически сайтове се правят на база реални резултати или са по някакъв закономерен алгоритъм. И ако е второто все пак сверява ли се с реални цифри или само така там си се врътка нещо (за да ме шашка :bgrin: )? Вие на какво мнение сте?

 

Майката природа си знае работата и не се подчинява на никакви статистики! По време на криза (война, природен катаклизъм, икономически депресии, реални пандемии и т.н.) се раждат повече жени, а когато общностите са стабилни или в процес на възход, се раждат повече мъже. Въпрос на физиология и биохимия, съобразени с основната директива за оцеляването на вида. Ако можеш да си намериш материали демографски материали за СССР и Германия по време на ВСВ и след това, както и за Германия няколко години след задействането на плана Маршал, сама ще се убедиш. Някъде имаше и материали за времето на кръстоносните походи и чумните епидемии в Европа, които отново потвърждават това правило. В т.н. "разплути кралици" нещата са такива, защото през последните педесетина години са в непрекъснат просперитет, а законите им са доста репресивни относно многото деца... Положението със съотношението М-Ж в Русия, пък се дължи на това, че въпреки икономическата си стабилност и могъщество, тя никога, през последните 60-70 години не е излизала от криза (не искам да навлизам в подробности)

 

Тъй, значи...

Почивате си,а? А аз съм на работа...

Така е, Танасе..., никой не е казал, че от примат е лесно да се стане човек, искат се жертви в името на тази цел...

 

П.п. Веско, дручко си е да се омешаш с ЕнтЕлигентни хора, а...?

Link to comment
Share on other sites

gado, струва ми се, че имаш странната дарба да изпъкваш оксиморонно.

Хем природата не се подчинява на никакви статистики, хем с готовност ме пращаш да гледам такива. B) Не, че не съм ги гледала де и дълбокомислено гвунчала над възможните им интерпретации, но е различно когато някой ти фейсне идеята си, че за него си поредната недоносена прогестеронка и те препрати в четвърти клас да си припомниш що е то естествен подбор. Това горното беше само за цвят, не се улавяй за него моменталически, същината следва.

Статистиките на ВСВ съм ги чепкала много пъти със смесени чувства; и то най-вече онези, които дават данни на жертвите разделени по полова принадлежност. И знаеш ли какво? Жените и децата са дали повече жертви! (И за двете страни по отделно.) Анализатори (защо ли тази дума винаги ми носи други асоциации?!) на тези статистики твърдят, че по време на война (която е чисто тестостероново изпълнение като идеология и методика), всеки от воюващите се стреми да удари врага си възможно най-болезнено, а именно в неговото гнездо. Да избие жените и децата му и да го лиши от мотивация за победа. Кой ли мъж би искал да победи в сражение, ако вече са избити най-близките му?! Ще кажеш "желанието за мъст", да, но отвъд него, чисто емоционално следва един колосален личен погром, който няма аналог. И личността на човек като цяло го предусеща...

За епидемиите и кръстоносните походи нещата са съвсем други, но в този пост няма да ги коментирам, иначе ... утече много писане. ;)

(Мжд. преди да ми отговориш, ако изобщо решиш, моля виж си личните.)

Link to comment
Share on other sites

Gilette най-доброто за един мъж... друг път. Самобръсначката на Wilkinson e в пъти по-добра. Отделно че като цена особена разлика няма даже е по-евтина защото върви с 5 ножчета не само 1 а машинката за "подстригване" в задния край е просто безценна.

Link to comment
Share on other sites

Някой ходи ли на авиошоуто, тъй като сега се връщам и не че беше лошо, но съм присъствал на по-добри. Като за 100-годишнината очаквах нещо грандиозно.

И добре, че не отидох с колата, че гъча беше на макс.

Link to comment
Share on other sites

Не знам коя е най-обидната дума за варненци или пловдивчани, но тук много ми харесва. Малко ме дразнеше, че всеки път като се запозная с някой и започва да ми обяснява кой град бил по-хубав или с повече жители, което определено не ме засяга, но всеки иска да си каже мъката... Като не вземеш отношение поведението рязко се променя и вече няколко семейства ходиха на почивка в Пловдив, Хисаря и Пампорово... :))

 

Чиста проба мерене на п**ки. И за протокола - град като Innsbruck е 100 пъти по-красив и от Пловдив и от Варна. А за брой жители не знам за кого това е предимство, за мен е недостатък. Мразя претъпкани и пренаселени градове.

 

И в този ред на мисли ако имаше малко повече неща в Боровец а не да е просто курортно градче бих се преместил там

Link to comment
Share on other sites

Gilette най-доброто за един мъж... друг път. Самобръсначката на Wilkinson e в пъти по-добра. Отделно че като цена особена разлика няма даже е по-евтина защото върви с 5 ножчета не само 1 а машинката за "подстригване" в задния край е просто безценна.

Без запетайките едвам те разбрах какво имаш предвид. И след като разтълкувах творението ти:

Обясни за тримера? По-добър ли е от на стария Жилет?

И по-добре ли бръсне тази самобръсначка? Или просто си скръндза и търсиш повечето ножчета?

Link to comment
Share on other sites

Гадине, ти откога реши да минеш към хората?

 

Когато спрях да си бъркам в задника и после да си мириша пръста, осъзнах, че нещо се случва с мен, но напълно се осъзнах когато се сетих, че почивката е по-готино нещо от гърбенето и съответно открих начините за получаването и ;)

 

П.п. Винаги съм твърдял, че здравословния мързел е оста около която се върти човешкият прогрес :rolleyes:

 

gado, струва ми се, че имаш странната дарба да изпъкваш оксиморонно.

 

Леле... ставам все по-добър :D

Що не приемеш, че природата не се подчинява много-много на статистики? И не, не те препращам да четеш такива, а да погледнеш материали по въпроса... И не се опитвай да гадаеш как би постъпил един мъж в ситуацията описана от теб, просто защото не си мъж! В случая не е важно желанието за победа, а именно желанието да се унищожи този който ти е причинил това - това е чисто емоционално, отвъд желанието за победа... Няма по-страшно и опасно нещо от човек който няма какво да губи!

 

П.п. За тези неща, дето не искаш сега да ги коментираш..., прочети ми пак мнението и се опитай да вникнеш в контекста. И изобщо..., за какво по дяволите, става въпрос в този "разговор"?

Link to comment
Share on other sites

Хех! Статистиките като идея, gado, не служат за да се подчинява нещо на тях, а за да информират и евентуално обобщят закономерни явления. Например, че денонощието е създадено от ден и нощ, че сърничките са сред най-смъртоносните животни на планетата, че всяка клетка в който и да е жив обект на нашата планета, независимо дали е зелка, златна рибка или човешко същество е съставена от въглерод, водород, кислород, азот и малки количества от няколко други - предимно сяра, фосфор, калций и желязо.

За гадаенето, изобщо не гадая, мнение на анализатори коментирах... скромно. ;) Пък дали някой е мъж или жена, допусни, че не е основна причина за изграждането му на мнение, а и полово нищо не му пречи да се изкаже, ако има такова де. :)

За мнението ти, прочетох го много внимателно, стараейки се да отговоря именно на повдигнатите от теб въпроси, като изходих от идеята, че може все пак твоето мнение да е свързано с моето, на което уж отговаряш. (Тъй като съм сигурна, че коментирах раждаемост при последни преброявания, които колко общо имат с ВСВ, кръстоносни походи и епидемии още очаквам да уточниш. Но не пречи да не го направиш. ;) ) Затова и допускам този разговор да ти е "леко" непонятен.

 

 

П.п. Винаги съм твърдял, че здравословнияТ мързел е оста около която се върти човешкияТ прогрес (.!) :rolleyes:

 

Леле... ставам все по-добър :D

 

... примерно! :lol:

Link to comment
Share on other sites

За гадаенето, изобщо не гадая, мнение на анализатори коментирах... скромно. ;) Пък дали някой е мъж или жена, допусни, че не е основна причина за изграждането му на мнение, а и полово нищо не му пречи да се изкаже, ако има такова де. :)

Не, не..., предавам се! Извинявай ако те карам да се почувстваш отново като "поредната недоносена прогестеронка", но това което се опитах да ти кажа е, че една жена никога не може да вдене как и какво движи един мъж, както и обратното важи с пълна сила! Не мисля да ти го обяснявам повече, защото това е загубена кауза.

(Тъй като съм сигурна, че коментирах раждаемост при последни преброявания, които колко общо имат с ВСВ, кръстоносни походи и епидемии още очаквам да уточниш. Но не пречи да не го направиш. ;) ) Затова и допускам този разговор да ти е "леко" непонятен.

WTF :confused

Link to comment
Share on other sites

Весо, "TRUE, TRUE" е лафа бе, брат...

 

Откъде тоя лаф, че аз не го знам какъв е лафа, така си говоря просто. И кимам мъдро с глаЪта.

 

Гадо, моля ти се, спри да пускаш водата в тоалетната, че направо почва да ме боли глаЪта вече. МОЛЯ !! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...