Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ПС: Не че нещо ама след това задълбочено разсъждение над розовите чорапи, облеклото и т.н.... ти сигурен ли си, че не си падаш и по мъже поне малко? То верно стереотипите и тези истории от филмите дето се насаждат на майтап, но аз нямам познат, който да обръща толкова внимание на облеклото си колкото примерно на колата си или мотора си. То на моите хора обикновено им пука повече за компютъра им отколкото за кое да е друго нещо, чак след това се нареждат жените и оттам насетне са другите неща... ама то от нърдове какво искаш...

 

Нищо задълбочено нямаше. Стереотипи, стереотипи. Понякога е по-лесно, но понякога е в ущърб.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Бичи ми Pain в ушите, работния ден се точи ужасно бавно. Как... как... след такива преживявания отново да влезнеш в ритъм, отново да се понесеш по вълните на ежедневието, още по-сиво, на фона на величествените чукари, сред които ме връщат спомените...

Link to comment
Share on other sites

Подстригване, бръснене, къпане - 35мин.

Стягане на багаж/отново/ - 15мин

Последни указания към заместника - 3 мин.

 

Време до отпътуването - 3ч. 56мин.

 

 

 

И ся кво да правя толкова време, да му еба макята?!

Link to comment
Share on other sites

 

Нищо задълбочено нямаше. Стереотипи, стереотипи. Понякога е по-лесно, но понякога е в ущърб.

 

Абе не е баш така. Гледам доста внимание обръщаш на облеклото, наясно си с модни тенденции... не е "на добре" това.

Link to comment
Share on other sites

Абе не е баш така. Гледам доста внимание обръщаш на облеклото, наясно си с модни тенденции... не е "на добре" това.

 

И какво не му е на добре? Модни тенденции не следвам.

Link to comment
Share on other sites

Καρтинките ви не ги виждам. Всичките ми пише, че са намалени с някакви проценти и да съм щракнала на тях. Но не предлага никъде възможност за щракване.

Link to comment
Share on other sites

След такива готини дни на морето, как да ми се седи в Пловдив :( Много криво, докато свикна сега пак на старите порядки (и най-вече на ****** ми съквартирантки)...

Link to comment
Share on other sites

И какво не му е на добре? Модни тенденции не следвам.

 

Веднага ми идва наум сцената от Професия Блондинка когато онзи я насмете да не му тупкала с тези обувки от старата колекция на Прада и по това мацката го позна, че е гей ;)

Link to comment
Share on other sites

Преди работех в една верига видеотеки :) Хубави времена бяха - взема си бира, 2-3 касетки и след работа засядам - 1-2 филма и си смуча бирата на спокойствие вечерта, после още 1 с приятели навън...

 

Не като сега да се чудя кое да пропусна да свърша, че да ми стигнат 24те часа от денонощието...

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахаа Глобъл Маркетинг първо ги псувах, че ме тормозят по телефона. После просто им затварях... днес ми дойде музата да си поговоря с човека. Обажда ми се да ми иска факс или email и аз най-учтиво го питам защо. Отговора е че това е бизнес информация за бизнес елита на България дрън дрън дрън. Реших да му обясня, че слабо ме вълнува и преди съм ги молел да не ме безпокоят повече, след това съм ги псувал, после просто съм им затварял, но в момента имам нужда да си поговоря с някого понеже са ни спрели тока в офиса и е доста скучно и ако няма много напреки да си поговорим малко. Той тръгва да ми обяснява за въпросната бизнес информация и го прекъсвам, че слабо ме вълнува, но примерно ако иска може да ми каже някой готин виц, който е чул тези дни. Онзи ми вика че не се сеща при което аз много въодушевено започвам да му обяснявам какъв готин виц съм чул и като тръгнах да му го разказвам и онзи ми затвори. Следващите спамери мисля да ги лекувам по същия начин :)

Link to comment
Share on other sites

Абе не е баш така. Гледам доста внимание обръщаш на облеклото, наясно си с модни тенденции... не е "на добре" това.

Неее, не, не, не! Той на модни тенденции, внимание не обръща! Достатъчно му е да знае, че след като притежава розова ризка, следва да притежава и розови чорапи... което в края на краищата е и направил. Баси, кви хора сте, бе!? Истинският мъж, трябва да може да носи с достойнство дори и розова риза с розови чорапи, не се научихте и вие, да му бера лайката!

 

Пешо, искам да обориш, обаче аргументирано, следното твърдение (извадка от оня документ):

Добавка : На един от предишните пленуми през юли 1963-та Живков дефинира до пределна яснота разбирането си за държавния суверенитет: „Суверенитета народът го разбира да има ядене, да живее. Ето това е суверенитетът!”

Ама без да се впускаш в политически коментари, дефиниции и фразеология, просто, ей така, от висотата на собственият си гъз*

*Всеки мисли за собственият си гъз.

 

П.п. Иначе Pilsner Urquell наистина рулира, нарушавайки всякакви докторски разпоредби, към този момент съм доооста бройки напред, а съм започнал едва от обед (един вид, анти шитдей терапия)

Link to comment
Share on other sites

Преди работех в една верига видеотеки :) Хубави времена бяха - взема си бира, 2-3 касетки и след работа засядам - 1-2 филма и си смуча бирата на спокойствие вечерта, после още 1 с приятели навън...

 

Не като сега да се чудя кое да пропусна да свърша, че да ми стигнат 24те часа от денонощието...

Аааа дЕдо не така. Ама на празника Свети ПАРАЛИЙ не се оплакваш :D.

 

Другия вариант е да станеш фараонче, царче нещо....ама за там се нареди на опашката :D

 

едит: Ако до ся не си беше таковало майкЯта....е те сега си е еВа :D

Link to comment
Share on other sites

Поредната нелепа трагедия с летящ ковчег, в която загина хокеен елит от почти цяла Европа, включително словашката звезда от NHL и бивш канък Павел Демитра. Бог да ги прости!

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам, не е най-опасен въздушният транспорт. Стават трагедии сравнително рядко. Лошото е, че има много пътници, поради което и жертвите са много. На мен ми е много голям мерак да се кача на самолет. Нямала съм тази възможност досега. Не ме е страх. Лошото е, че по пътищата ни загиват още по-нелепо повече хора, отколкото в самолетните катастрофи. Ама това значи ли да не се качваме на коли никога? Рискът си е риск. И у вас да си седиш, между четири стени, пак може да стане нещо и да загинеш. За жалост, няма нищо, ама нищо сигурно. Бог да ги прости загналите. Дано не се случват често такива неща... Известни или неизвестни пасажери, няма значение. Те са си известни за родители и близки. Все са на някого деца и бащи... Много е гадно като стане така, особено когато са невинни хорица, които просто са искали да стигнат от точка А до точка Б.

Нагледах се на "умници" по пътя Поморие - Пловдив. Все с Мерцедес, БМВ, Ауди и джипове във всичките им разновидности (всички до един с регистрация СА). Верижна катастрофа преди Сливен, хубавци, които се опитват да изпреварят колона от 100 коли (не преувеличавам)... На няколко пъти щяха да ни отнесат лявото огледало, защото нали сме с обикновена кола, та трябва да правим място за онзи, който вижда, че няма да изпревари колоната, та се прибира в последния момент и ни натиска. Един пък, както си кара в насрещното, опитвайки се да мине колоната, не видя полицая с мотор, каращ в насрещното, та онзи го спря, каза му да отбие и си му написа акт... Не след дълго, пичът пак си ни изпревари, правейки абсолютно същото като преди. Иначе полицейското присъствие беше доста, много ме зарадва този факт. Но очевидно трябва да "сме на всеки километър", че да има истински ефект.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък знам, че най-безопасен е ЖП транспортът, след това въздушният, после са всички останали.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...