Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За друго не знам, ама много средни пръсти щяха да хвърчат по стъклата. Няма такива копелета по пътищата. То бива наглост и безочие, ама това беше...

Докато девизът ни е, че броят на конските сили увеличава правопропорционално сантиметрите на мъжа, ще сме така.

 

От мен лека нощ.

Дано не се стига до глупави инциденти и невинни жертви, защото това е най-жалкото в случая.

Живи и здрави да сме, другото е вятър и мъгла.

Link to comment
Share on other sites

За друго не знам, ама много средни пръсти щяха да хвърчат по стъклата. Няма такива копелета по пътищата. То бива наглост и безочие, ама това беше...

Докато девизът ни е, че броят на конските сили увеличава правопропорционално сантиметрите на мъжа, ще сме така.

 

Обратнопропорционално, Галя, обратно* ... куца ти математиката :P :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Отново по темата за ходенето на Луната. Lunar Reconnaissance Orbiter (LRO) на НАСА е направил най-детайлните снимки до момента на местата на приземяване на Аполо 12, 14 и 17, които показват доста добре останалите за вечни времена спускаеми модули, ровъри, научна апаратура и разбира се следите на астронавтите.

584395main_M168319885_LR.25cm_ap14_area.jpg

584392main_M168000580LR_ap17_area.jpg

Link to comment
Share on other sites

Отново по темата за ходенето на Луната. Lunar Reconnaissance Orbiter (LRO) на НАСА е направил най-детайлните снимки до момента ..........

Толкова са детайлни ,че чак едно гомно видях от астронавтите.

Link to comment
Share on other sites

Може и в пликче.

Срането в космоса изобщо не е майтап работа. Има филмче на НАСА, показващо специалната тоалетна за обучение на бъдещите астронавти. Интересното на тренажорния уред е, че в дупката има монтирана специална камера, чиято цел е да показва картинката на прилепналите задни части на трениращия. Положението на задника е критично с цел създаване на добър вакуум и добре прилепнал седеж. Иначе кабината лесно може да се напълни с не особено приятни летящи отпадъци. :lol:

 

Edit: Ето го филмчето.

 

http://www.youtube.com/watch?v=m1wwzwvfsC0

Link to comment
Share on other sites

Горките. И нямат екстри да се подмият после. Като се замисля след изхождане как са се бърсали и при тая оскъдица как са си измивали ръцете?

Link to comment
Share on other sites

Горките. И нямат екстри да се подмият после. Като се замисля след изхождане как са се бърсали и при тая оскъдица как са си измивали ръцете?

Дедо, мисля, че точно при космическата тоалетна е задължителна екстрата с подмиването, щото бърсането с хартия не върви никак. :lol:

 

Ей така ми минава през главата, че никой не споменава и дори едва ли е наясно, че 7-ми септември е кулминацията на Добруджанската епопея, когато 6 хилядната кавалерия на генерал Колев разбива 40-хиляден руски корпус, обръща ги в бягство и така си връща Добруджа? По-важното е, че идиотите знаят, че това е рождената дата на правешкия селяндур.

Link to comment
Share on other sites

Аааа моля моля, аз и 2те неща не ги знаех :)

Значи явно не гледаш телевизия и не четеш вестници. Защото родните медии се скъсаха да пишат за честването 100 годишнината от рождението на правешкия чукундур и издигането на поредния му паметник, но нито дума за Добруджанската епопея.

Link to comment
Share on other sites

Верно не гледам никаква телевизия.

 

За добруджанската епопея (за която признавам не знаех или ако някога съм чул изобщо не съм внимавал за какво става дума, а и не е като да е единствения случай в който нашенска армия прави другите смешни) мога да ти обясня защо никога не са казвали нито дума, както и за още доста удобно забравени факти.

Link to comment
Share on other sites

За добруджанската епопея (за която признавам не знаех или ако някога съм чул изобщо не съм внимавал за какво става дума, а и не е като да е единствения случай в който нашенска армия прави другите смешни) мога да ти обясня защо никога не са казвали нито дума, както и за още доста удобно забравени факти.

Е то е пределно ясно защо. Същите тези чукундури, които за малко не ни направиха Съветска република не могат да допуснат отбелязването на подобни събития от национално значение, защото за тях България е и винаги е била едно нищо и предаността към една чужда държава и идеология е далеч по-важен елемент. Затова тези важни събития са били изчегъртани от историята. Трагедията е, че това безумие продължава и до ден днешен. Особено пък ако го сравним с едно скорошно събитие, белязано с ревностната защита паметника на една армия-окупаторка, картинката става крещяща та чак дрънка.

Link to comment
Share on other sites

Обратнопропорционално, Галя, обратно* ... куца ти математиката :P :P :P :P :P

 

Тя че ми куца, така е. Но не е ли права пропорция, когато едното расте и другото също расте?! Точно за това говоря. Увеличаване на к.с. на автомобила, заедно с тях мъжът си мисли, че му растат и сантиметрите.

Link to comment
Share on other sites

Точно за това говоря. Увеличаване на к.с. на автомобила, заедно с тях мъжът си мисли, че му растат и сантиметрите.

Е нЕма толкова к.с. набутани в лек автомобил, че да ми ъпгрейднат сантите... Всичко в този смисъл би било даунгрейд... и поради тази причина наблягам на огромния багажник :shy:

Link to comment
Share on other sites

Е то е пределно ясно защо. Същите тези чукундури, които за малко не ни направиха Съветска република не могат да допуснат отбелязването на подобни събития от национално значение, защото за тях България е и винаги е била едно нищо и предаността към една чужда държава и идеология е далеч по-важен елемент. Затова тези важни събития са били изчегъртани от историята. Трагедията е, че това безумие продължава и до ден днешен. Особено пък ако го сравним с едно скорошно събитие, белязано с ревностната защита паметника на една армия-окупаторка, картинката става крещяща та чак дрънка.

 

И си прав и не си. Доста малка държава сме за да си позволим да се правим на много отворени. Колкото и да са тъпи нашите политици поне имат чувство за самосъхранение.

Link to comment
Share on other sites

що ли се върнах ми не останах да мия чинии на майната си?!

 

 

 

 

и да не забравите да честитите на всичките си познати македонци 20 годишния юбилей на хилядолетната им държава :laughing:

 

 

Link to comment
Share on other sites

що ли се върнах ми не останах да мия чинии на майната си?!

 

Тежък екзистенциален въпрос... Много е трудно да се отговори еднозначно... laughing.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Back again in Maina Town :beer:

 

PS : Къде в града мога да ида и да ми напечатат изображения/обложки върху дискове ?

 

Копи центъра на Гладстон, вдясно от входа на оная бясна чалга под Лъки синема.

Link to comment
Share on other sites

Тежък екзистенциален въпрос... Много е трудно да се отговори еднозначно... laughing.gif

 

you talkin' to me? :blink:

 

 

 

 

иначе отговора е много прост: отпуската имала краен размер, също както и натрупаните финанси за обгрижване на душата.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...