Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Antares, сигурно можеш да си изпечеш царевица на жарава... Ле-ле колко ти завиждам! ;)

(А ти не лъжи хората така с въображаеми снимки. ;) )

 

gado, имам теория по темата (както винаги). ;) Арабите имат една поговорка: "Силните мъже имат само дъщери." Ако съдя по тате, са ужасно прави. Ама къде е той... къде са другите... силни мъже?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мммм, кеф! След малко идва возилото и поемаме. Раницата пак стана 16 кила, колкото и да ми се щеше да е оптимизирана, да не взимам излишни неща и т.н. Малко гимнастика, малко закуска, малко сране... добре, че не съм с разстройство... пак ще наторявам обилно националните паркове :lol:

 

Triti, завистта не е хубаво нещо!

Link to comment
Share on other sites

Отново съм на път да колабирам от скука :D.

Link to comment
Share on other sites

Смятам, че в Мармалад, като стане 5:00, а следващият ден е работен, трябва да раздават извинителнни бележки!

Това просто не е човешко да съм на работа днес!!! :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Пещо нидей рива....Аз мъкнах 45 кила, ама кво хубаво ми стана, да знаеш, като ги свалих от гърба си одеве :D

Link to comment
Share on other sites

Аз съм още млад и имам пълнеж в топките. Когато одъртея като теб и ми изсъхнат - тогава може.

Link to comment
Share on other sites

gado, имам теория по темата (както винаги). ;) Арабите имат една поговорка: "Силните мъже имат само дъщери." Ако съдя по тате, са ужасно прави. Ама къде е той... къде са другите... силни мъже?! :lol:

 

Това не можах да го схвана... :unsure: Каква е връзката между силните мъже, дъщерите и женската проклетия?

 

 

Аз съм още млад и имам пълнеж в топките. Когато одъртея като теб и ми изсъхнат - тогава може.

Ъ...! Ми нали вече имаш записан един не сватбарски изстрел ? За кво са ти повече?

Link to comment
Share on other sites

За разплод, Гадолине. Ша стаам донор за такива като Тръти/нали нещо за силни мъже говори, в тва дето си го цитирал/. Че то такова май само изкуствено може да го осеменят.ph34r.gif Отивам да ям мексиканско оригиналдъ...Обещали са ми сос табаско по домашна рецепта lol.gif

Link to comment
Share on other sites

За разплод, Гадолине. Ша стаам донор за такива като Тръти/нали нещо за силни мъже говори, в тва дето си го цитирал/. Че то такова май само изкуствено може да го осеменят.

Мхъ, глупости! Май не си я чувал онази поговорка - Блага дума, железни крака отваря.

Link to comment
Share on other sites

Пфу,благите думи са за бабите, а благата ракия - за мезелъка и касапите. С бутилка/празна/ в главата и докато е топла. Мойта да не мислите, че с благи думи съм я метнал?

 

Абе, кураци, кога ше ми го манете тоя уорн?Таман мислех да каня някой пловдивчанин на сватбата, ма кат гледам - тц.

Ред. В интерес на истината, има поканен пловдивдчанин, дори пишеше някога във форума. Не, не е от женски пол и не е педерас.

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не ме разбрахте, ама щях да се изненадам ако бяхте разбрали.

Ей ви го просто:

в България има 1,3% повече жени -> раждат се повече жени -> според арабската поговорка значи ли това, че имаме силни мъже тук?

Съдейки по коментарите силата не е фактор, но пък като нищо може да е типичната българска злобица... :P

 

И последно - сексът при "късогледи" служи само за разплод и обикновено с такава честота им се случва. ;)

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не ме разбрахте, ама щях да се изненадам ако бяхте разбрали.

Ей ви го просто:

в България има 1,3% повече жени -> раждат се повече жени -> според арабската поговорка значи ли това, че имаме силни мъже тук?

Съдейки по коментарите силата не е фактор, но пък като нищо може да е типичната българска злобица... :P

 

И последно - сексът при "късогледи" служи само за разплод и обикновено с такава честота им се случва. ;)

 

повечето са к**вари :D. А на такива задължително им се ражда момиченце :D

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не ме разбрахте, ама щях да се изненадам ако бяхте разбрали.

Ей ви го просто:

в България има 1,3% повече жени -> раждат се повече жени -> според арабската поговорка значи ли това, че имаме силни мъже тук?

Съдейки по коментарите силата не е фактор, но пък като нищо може да е типичната българска злобица... :P

 

И последно - сексът при "късогледи" служи само за разплод и обикновено с такава честота им се случва. ;)

 

Ей..., па верно ли да сме толкова тъпи?

Link to comment
Share on other sites

Мда, домашното табаско е много по-добро от купешкото.... Утре ще разтопя кенефа само с първите фекални флуиди...

Link to comment
Share on other sites

Ха, видях какво е написала Тръти. Ми кво да кажем за Русия, където съотношението мъже:жени е 1:14? Друг е въпроса, че арабите са толкова изперкали от липса на путки, че им идва какво ли не в главите...като се замисли човек - няма наркотици, няма пиене, няма катерички за проръбване.....е как да не се побъркат?

Link to comment
Share on other sites

Друг е въпроса, че арабите са толкова изперкали от липса на путки, че им идва какво ли не в главите...като се замисли човек - няма наркотици, няма пиене, няма катерички за проръбване.....е как да не се побъркат?

За сметка на това обаче, там педерастията се шири здраво. Пълнят си задниците с попови лъжички, та се пушек вдига...

Link to comment
Share on other sites

Ам сигурно не е същото... Ей, а зоофилията де я забравихме - камилки, козички, овчички, колко ли са им симпатични тия животинки,а? А може и зоо-педерастия - да се нижат на магарета на чеповете.....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...