Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Преди първото авиошоу 1997-ма? tounge.gif (всъщност няма значение)

 

---------------------------------

 

Мда няма значение, че Сините Ангели идваха преди 19 години (И бях там)...и 96'та идваха Буревесниците...

1992 е запомних с Ми 24!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

10, ама какво значение има, помня го, щом ти го споменавам и какво ми е направило впечатление? Ти като доста по-голям не помниш и се пениш, кое шоу ми е било първо..както казах обърка рейса :). Бил съм на всички шоута ставали в Графа и на Крумово в близките 20 години :)

Link to comment
Share on other sites

10, ама какво значение има, помня го, щом ти го споменавам и какво ми е направило впечатление? Ти като доста по-голям не помниш и се пениш, кое шоу ми е било първо..както казах обърка рейса :). Бил съм на всички шоута ставали в Графа и на Крумово в близките 20 години :)

 

Споко бе, момче! Много добре помня какво и къде. Първото шоу е на Сарафово 1995. А първото в нашия регион беше 1997, затова и се изразих така. Просто ти се чудя защо толкова се превъзбуди от тоя МИГ. Нищо повече.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли кой е важния кавал, заради когото затвориха част от бул. 6-ти септември и униформени чакат пред Санкт Петербург (явно там ще отсяда)?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли кой е важния кавал, заради когото затвориха част от бул. 6-ти септември и униформени чакат пред Санкт Петербург (явно там ще отсяда)?

Ти май не си Пловдив, или по-точно от България.

Link to comment
Share on other sites

Даа, определено днес трябва да си легна по-рано, за да се наспя... Днес цял ден съм с ясното съзнание, че е 5-ти септември, а утре е Съединението. Ужас :)

Link to comment
Share on other sites

За тия, дето не следят оръжейните пазари, една хубаво клипче.

 

http://fishki.net/comment.php?id=95532

 

В крайна сметка кое въоръжение е по - хубаво на САЩ или Русия ?

 

едит : Гледах го , но те питах , защото можеше да са показани само силните страни на Русия ;)

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка кое въоръжение е по - хубаво на САЩ или Русия ?

В крайна сметка чия индустрия и научна мощ през последните 70 години е работила на 90% за нуждите на армията?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Отивам да се подготвям психически за утрешния гаден, работен ден... Що винаги така се случва, че най-големите лайна, човек да трябва да ги яде с кафеена лъжичка?

 

http://www.youtube.com/watch?v=rwWEMl8RGkI

Link to comment
Share on other sites

След четири дни в Пирин, преходи през величествени места, спускане в устата на смъртта, гледки, спиращи дъха и преживявания, дигащи пулса до d&b ритми, съм уморен, мръсен, щастлив и със зверска мускулна треска на бедрата.

 

За успокоение на духа и тялото си наливам чашка Jameson.

Link to comment
Share on other sites

Вместо да коментирате чуждоземни оръжия, някой поне да беше честитил празника на Съединението!

 

Ситуация от тази сутрин:

Аз: - Добър ден и честит празник!

Дебилът отсреща: Добър ден...ъъъ...а къв празник е днеска?

 

Що го не честити ти?

Link to comment
Share on other sites

Ти май не си Пловдив, или по-точно от България.

 

Аз днеска като казах на "българите" с които работя "Честит Празник!" ме гледаха с празни погледи и ме питаха какъв ден е...

Link to comment
Share on other sites

... Що винаги така се случва, че най-големите лайна, човек да трябва да ги яде с кафеена лъжичка?

 

Оказа се, че трябва да ги кльопам с китайски пръчици... :huh: ....

 

Иначе добър ден....

 

http://www.youtube.com/watch?v=cAGuKtzoB5w

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...