Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Е може ли такива идиоти да карат по улиците.Мигачите са нещо непонятно за тях.Почвам да се плаша като карам тук :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ей, нещо ми е курвенско...тая мастика...КУРВИИИИИИИИИИ!!!!МЪЖКИ КУРВИИИИИИИИИИИ!!! 7,8,9,10 ВАЛЕ, ДАМА, ПОП... Ай стига с глупостите, аз си лягам, че 3-кило мастика вече...

Link to comment
Share on other sites

И се радвай, че си оставал за извънредни часове, а не е трябвало да се молиш, за да ги получиш.

 

 

Много вярно ! Ние се молим и пак не ни дават. :( Общо взето слушайте w00x, не си прави вятар на устатта като говори. ;)

 

П.П. Днеска си поиграх с Nexus S, мисля да го взимам. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Зависи от зъбите и венците. При мен чистенето на зъбен камък е изключително болезнен процес. Може би има общо факта, че заради кривите ми зъби, венците са оголили и части от зъбите, които не са покрити с емайл. Вервай ми - адски боли, като стържат там....

Link to comment
Share on other sites

Някакво супер весело настроение ме е обзело момента :). Предполагам е от хубавото време навън. 30 градуса е в момента в Сараево и супер слънчево. Супер успешна седмица беше. Мина абитуриентската на брат ми и 2 дена по - късно успешно потопихме самолета във Варна. Остава сега да минат по - бързо следващите 2 седмица и отново да поемам към нашето черноморие.

 

pic0029zz.jpg

Link to comment
Share on other sites

Зависи от зъбите и венците. При мен чистенето на зъбен камък е изключително болезнен процес. Може би има общо факта, че заради кривите ми зъби, венците са оголили и части от зъбите, които не са покрити с емайл. Вервай ми - адски боли, като стържат там....

Еми при мен е малко-по друг номера.Лесно натрупвам зъбен камък,но пък са ми здрави зъбите :lol: Ще трябва да видя как да го махам че иначе може да имам твоите проблеми

Link to comment
Share on other sites

Колко ли време човек може да изкара без сън? Вече подминах 30 часа и все още не ми се спи. Дали ще успея да докарам до 48 часа :blink: .

Link to comment
Share on other sites

Ванка, на мен рекордът ми е 45 часа без грам сън. Накрая не ми се спеше толкова, но легнах все пак. Надуших възглавницата и умората си каза думата веднага. По-интересното беше, че очаквах да спя към 12 ч. минимум (макар че аз повече и не мога), спах 6 ч. и бях кукуряк свежа. После изкарах пак така още около 35 ч. Имам такива периоди.

При тебе така ли е, на фази, или ти е за първи път?

Link to comment
Share on other sites

При тебе така ли е, на фази, или ти е за първи път?

Аз редовно си разменям през коя фаза на деня да съм буден и коя да спя. Правя го от скука по - скоро и много свободно време. Иначе обичам да спя по много. Минимум 10 часа на ден. Доста често е значително повече. По принцип нямам такива моменти когато да не ми се спи при толкова продължително време без сън.

Link to comment
Share on other sites

Колко ли време човек може да изкара без сън? Вече подминах 30 часа и все още не ми се спи. Дали ще успея да докарам до 48 часа :blink: .

 

Никакъв проблем. При това експериментално доказах че може доста дълго да се изкара на такива периоди - един ден спях един ден не... и така може би повече от година изкарах. Заспивах горе-долу когато бях близо да припадна... не го препоръчвам на никого но не се мре от това (поне не бързо щом изкарах толкова време)

Link to comment
Share on other sites

Колко ли време човек може да изкара без сън? Вече подминах 30 часа и все още не ми се спи. Дали ще успея да докарам до 48 часа :blink: .

 

Ако пиеш трудно би ги изкарал,но не е невъзможно,но ако работиш може.

Аз например вчера бях нощна от 8 до 8,легнах в 9 сутринта и станах на обяд гледах формулата и сега съм на работа,днес пак ще ставам за формула.

Общо взето ако ти е трениран организма не е проблем безсънието.

Link to comment
Share on other sites

2 дена по - късно успешно потопихме самолета във Варна.

Ванка, сега като гледам това потапяне на самолета на Тато и се сещам, че от доста време една нашенска водолазна група ги прави същите номера из тихоокеанското крайбрежие. Ама не знам какъв ще е ефекта в Черно море, понеже с този сероводород си е доста "мъртво" откъм морски животинки, които да образуват истински риф около металния скелет.

Link to comment
Share on other sites

Ванка, сега като гледам това потапяне на самолета на Тато и се сещам, че от доста време една нашенска водолазна група ги прави същите номера из тихоокеанското крайбрежие. Ама не знам какъв ще е ефекта в Черно море, понеже с този сероводород си е доста "мъртво" откъм морски животинки, които да образуват истински риф около металния скелет.

Е..., самолетът е потопен на около двадесет метра, а пластовете богати на сероводород започват (вече)на около сто метра дълбочина... До колко обаче ще обрасте с нещо различно от морски жълъди е съвсем отделен въпрос...

Link to comment
Share on other sites

Колко ли време човек може да изкара без сън?

2 денонощия не са никакъв проблем. По принцип по важното е не колко спи човек на денонощие а колко средно му се събира на 1 седмица. Ако средното количество сън е под 4 часа за денонощие това води до проблеми с начина по който възприемаме ставащото около нас и съотретно води до грешни и неадекватни решения. Най дългото време без сън при мен беше 3 денонощия. После обаче ми се наложи да върна "кредита" със сериозна лихва - следващите 2 денонощия бях неспособен да свърша нищо смислено. Когато се случи това бяхме заедно няколко човека. Накрая на третото денонощие забелязахме нещо интересно : периодично някой от нас "изключваше" по за няколко минути без изобщо да го забележи, затова и ако ви се налага да не спите дълго време не го правете сами.

Link to comment
Share on other sites

Ванка, сега като гледам това потапяне на самолета на Тато и се сещам, че от доста време една нашенска водолазна група ги прави същите номера из тихоокеанското крайбрежие. Ама не знам какъв ще е ефекта в Черно море, понеже с този сероводород си е доста "мъртво" откъм морски животинки, които да образуват истински риф около металния скелет.

Преди 3 години беше потопен един риболовен кораб до Созопол. Само за 1 година вече беше обрасъл. 3 години по - късно вече си е голяма атракция. На него забелязваме организми които никъде другаде не сме виждали в Черно море. Еколозите казаха, че е много добре да има метал във водата. Иначе самолета както ти казал gado е плитко. На 22 метра дълбочина. Реално даже е по - малко понеже на дъното има над 1 метър тиня. В момента тинята е на около 2 педи под крилата. Колесниците са изцяло затънали. Сега тепърва има много работа. Ще се укрепи с няколко котви за да е по - стабилен. Ще бъде поставен и голям маркиращ буй на повърхността.

Черно море кипи от живот. Има супер много планктон и всякакви животинки. От там идва и зеленият цвят на водата. Примерно в Хърватска може морето да е супер бистро, но няма никакъв живот в него в сравнение с нашето. Черно море си ми харесва супер много. Не е много солено и е сравнително топло.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно си прав, нямам представа как реално стоят нещата, просто предполагах, че е по-бедно откъм морски животинки поради този феномен със сероводорода. Иначе метала наистина ги привлича с нещо - не случайно съвременните лодки и яхти за хоби предпочитат да ги правят от фибростъкло, защото металния корпус е кошмар за поддръжка - ще ти се скъса задника да го търкаш всяка година от полепналите твари. :lol:

Link to comment
Share on other sites

А не можеш ли да си прайш мохабет с тях? :blink:

Ако можеш ми се обади,да решим проблема,тъй като е доста сериозен :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Еми при мен е малко-по друг номера.Лесно натрупвам зъбен камък,но пък са ми здрави зъбите :lol: Ще трябва да видя как да го махам че иначе може да имам твоите проблеми

 

Колко позната история. Същия съм. Зъбите са ми абсолютно здрави ама на венците имам постоянно камък(на базик му казвам котлен) :rolleyes: и от там ме стреснаха с парадонтоза. Тъй, че трябва редовно сваляне.

 

Мен хич не ме боли при махането, даже мога да заспя. Нищо дразнещо.

Link to comment
Share on other sites

Е и мен ме стряскат,че и някакви деформации били започни.Общо взето ще ги жуля повече и ще се надявам да помогне :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...