Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз ще сменя темата на разговора...

Искам да ви кажа, че цялата тая история с фитнеса е жив ташак. Може да оформя мускул или да му дава визия, но по никакъв начин не заякваш, не заздравяваш и не развиваш жизнените си функции! Аутдоор експириънса е номер едно - който каквото иска да ми говори!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз ще сменя темата на разговора...

Искам да ви кажа, че цялата тая история с фитнеса е жив ташак. Може да оформя мускул или да му дава визия, но по никакъв начин не заякваш, не заздравяваш и не развиваш жизнените си функции! Аутдоор експириънса е номер едно - който каквото иска да ми говори!

 

Браво Ванчо! Бат'ти Наско и бат'ти Весо са го казали вече - въжена стълба без опора и/или един хубав лост - там е истината. Или пък като мене - продължителен физически труд laughing.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Пиенето на бира не е физически труд. :unsure:

Не е, но оформя корема и циците!

Link to comment
Share on other sites

Видене, точно твоето мерило за прав и крив е един от последните измервателни уреди, на които бих се доверил. Само за справка - VS Teleshop и Power Balance ти водят с много. Та аз съм си аз. Чудно ми е защо други хора си мислят, че също могат да бъдат аз, та отсъждат едва ли не от моята гледна точка. Но така е, разни хора, разни капаци.

Пиенето на бира не е физически труд. :unsure:
Буахахахаха

Халбата е тежка!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Пиенето на бира не е физически труд. :unsure:

 

Зависи от гледната точка! Освен това далеч не пиенето на бира се визира в това, което казах. Ако смяташ, че си способен да се справиш мога да те тествам някой уикенд. Само да не сгънеш копитцата на втория-третия час...

 

Иначе зимата кофти, че няма фронт за действие, та се лентяйства повечко. Мен ми писна, та взех да бутам къщата laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо, ама кой си ти, че да отсъдиш кой е в час и кой не?

 

Ами съдейки по глупостите които написа одеве е същото като да обясняваш колко тъп комунистически празник е 8ми март и въобще подаряването на цветя че е глупост и така се съсипват растенията и че е крайно нехуманно късането на цветята... примерно...

 

Аз ти обяснявам че ти убягва смисъла на цялата работа. Не че не е леко сополиво и може би малко досадно събитие но не е чак каквото ти го описа. Твоя си работа де, каквото решиш това прави. Аз не съм искал да се заяждам с теб а да ти кажа че не си прав и ако спреш и помислиш малко има доста смисъл но като не ти се "спира" недей.

Link to comment
Share on other sites

Да, малко по-подробно ми разкри твоята гледна точка. Разбрах я и първия път.

Продължавам да се чудя защо всеки човек е склонен да смята своята гледна точка за универсалната истина?

 

И не, не се заяждам, а споря. И не твърдя, че моята позиция е задължително 'правилната'*. Просто не желая чуждите да ми се снасят като 'истина', 'правилната' и т.н.

_____________________

* Доколкото такъв термин може да съществува.

Link to comment
Share on other sites

Пеше, просто в тоя случай твоята гледна точка е малцинство или частен случай. ВИНАГИ има такива. Сега относно това дали някой ден като ги няма мама и/или тате ще си плеснеш два шамара, защото си ги пренебрегвал, когато са били там и са ти се радвали, а ти си ги пренебрегвал е нещо индивидуално. Естествено ние не можем да познаваме твоите семейни отношения и чувствата ти към родителите ти. Но ПО ПРИНЦИП нещата са такива и не са от вчера. Често се случва пилето след като излети от гнездото да забрави къде е то и да не се върне никога в него, понякога пилето дори не иска да го посети дори да знае къде е и къде са мама и тати, но това са изключения, обикновено имащи сериозна причина. Разбира се често пилето го изритват в определен момент от гнездото по една или друга причина - и това го има. Факт е обаче, че нещо/някой, приет/о за даденост и постоянно присъствие в уравнението, когато изведнъж недай си боже изчезне, някои съждения и позиции в човешката мисъл се променят, ако съответният човек обича/уважава това нещо/някой. Ники ти го каза в едно изречение, като далеч не визираше осъзнатостта ти като цяло. Нито пък се опитваше да ти налага мнение. По-скоро споделяше челен опит.. с чувство.

Link to comment
Share on other sites

Зяпам си аз по разни сайтове и среднощно ми минават разни мисли през главата...ето например сега разглеждам един продукт:

 

 

315MHz Car Wireless Remote Key/Security Jammer and Code Scanner (100-Meter Radius Coverage)

 

- Detect, receive, copy all kinds of car remote control signals, then command the car as freely as the car's owner

 

Note: This product is a supplementary tool to unlock, and can only be taken as friends locksmith studies.

 

Разбира се, че това нещо ще си го купи човек само от интерес да разбере как действа....не съм се и съмнявал и за миг в забележката в червено, че някой ще вземе да краде коли например....как изобщо може да си помисля такова нещо..

 

Поглеждам обаче по-надолу, където автоматичната статистика вече ми е направила сметката кой какво е купувал и чета - (превод) "Хората, които са си купили този скенер, заедно с него най-често си купуват и:

 

1. 433MHz Wide Channel Car Remote Control Jammer Blocker (100-Meter Radius Coverage)

 

2. 20dBm Mini Anti-Tracker GPS Jammer Blocker with AC/Car Charger (AC 110~220V/DC 12V)

 

3. 101E CDMA/GSM/DCS/3G Cell Phone Signal Jammer/Blocker with Remote Control

 

4. Handheld Radio Frequency Digital Channel Scanner and Recorder (50Mhz~2.4Ghz)

 

5. Mini Cigarette Lighter Anti-Tracker GPS Jammer Blocker (Max. 10M Coverage)

 

Тук вече започнах сериозно да се замислям и стигнах до извода, че много последователни и ученолюбиви хора има по света - като проявят любопитство в една област, после друга им става интересна....и трета...и четвърта...Иначе за какво ще му потрябва на човек едновременно да си има и скенер/рекордер/програматор на аларми, и GPS блокер, и GSM блокер, че и скенер на полицейски честоти - за обучение по обща култура, разбира се...

Link to comment
Share on other sites

Хм, вече е 8:13... Понеделник... превозното средство доставящо купчина фекална маса към главата ми закъснява... :blink: възможно ли е да имам спокойна седмица... ммм... :huh: :huh: :huh:

 

____________________

 

Айде поздрав за всички и хубавия бял пуФкав сняг >

 

http://www.youtube.com/watch?v=lbY269kWvlg

Link to comment
Share on other sites

Човек, заспал в България, няма начин да се събуди нормално на следващият ден.

Link to comment
Share on other sites

Зяпам си аз по разни сайтове и среднощно
Мидекс, всяка една уважаваща себе си авто-аларма има вече функцията "скачащ код". Тоест, при всяка една команда от дистанционното - кода се сменя по даден математически алгоритъм. Тоест никога кода не е един и същ. Но пак казвам, това са уважаващите себе си авто-аларми. Не говоря за фабричните...
Link to comment
Share on other sites

Хм, вече е 8:13... Понеделник... превозното средство доставящо купчина фекална маса към главата ми закъснява... :blink: възможно ли е да имам спокойна седмица... ммм... :huh: :huh: :huh:

 

____________________

 

Айде поздрав за всички и хубавия бял пуФкав сняг >

 

http://www.youtube.com/watch?v=lbY269kWvlg

Ако не си домъкнеш задникът при мен, превозното средство ще пристигне... и най-вероятно ще се окаже влакова композиция с теглена от два локомотива или презокенски лАйнер.

Link to comment
Share on other sites

шЕфе, аз когато можех, ти беше в почивка. Сега до сряда почти няма шанс да дойда. Какво да се направи спред теб?!

Пиши ми поне за компресора цена и да кажа на онзи льольо или да идва да си го взима или нз каквото там иска да прави.

Link to comment
Share on other sites

Мидекс, всяка една уважаваща себе си авто-аларма има вече функцията "скачащ код". Тоест, при всяка една команда от дистанционното - кода се сменя по даден математически алгоритъм. Тоест никога кода не е един и същ. Но пак казвам, това са уважаващите себе си авто-аларми. Не говоря за фабричните...

не че нещо, но поради ограничения обем на регистрите и чиповете на приемника и предавателя, а алгоритъма е твърд и ограничен откъм брой и видове операции в права и обратна посока. та кода да скача, да скача.... колко пък да скача?

и на най-самоуважаваната аларма размера на скока може да се хване след няколко итерации. не подценявай статистиката и китайския инженерен гений.

Link to comment
Share on other sites

Точно за това откраднаха НАЙ-НОВАТА 7 серия с НАЙ-НОВАТА алармена система на БМВ от АВТОСАЛОНА, на която беше представена за 1ви път в света. смЕтай.

Link to comment
Share on other sites

Що е това, което е меко когато си далече и се втрърдява когато си близо?

Link to comment
Share on other sites

Каката хубаво пее и ако се сетя да не гледам клипа всичко е 6. Обаче объркам ли се да погледна клипа и изпадам в ужас и потрес (щото че е грозна грозна е освен това вскуса ѝ на мен ми е меко казано противен)

 

 

PS: Мамка му и прасе - опитвам се да мезя леко със сирене и установявам че това на Маджаров ми мирише на лекарство. Ай стига бе щом сирене което се води скъпо е блъскано с химии какво остава за това което си го купуват пенсионерите. От известно време се лигавя с едно "био" сирене - такава разлика не съм очаквал да има между него и друго което преди това съм считал за свястно

Link to comment
Share on other sites

Дядо, ако имаш възможност да ходиш по планината и имаш познати из някое родопско селце, кажи им да ти дадат от сиренето, което си правят... Тогава наистина ще усетиш разликата :)

Link to comment
Share on other sites

Ммммм, и истинско кисело мляко от крава с боровинково сладко... Ама от тия, родопските боровинки. Като преди това си се намуал с пататник и смилянски боб! Ох, върнах се миналото лято на ония родопски преход :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...