Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Моля?! Кога си ме видял да правя такова нещо?!?!?!

Иване! Имам снимков материал..., айде да не показваме компромати, а!?

И каква беше тази тъпотия, която каза Виден?! И мен ли засягаше?

Вие от раз станахте големи пиячи и разбирачи...

Не бе, мойче... просто те водим с бая години практика, та... не, не сме станали от раз...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Иване! Имам снимков материал..., айде да не показваме компромати, а!?

Не бе, мойче... просто те водим с бая години практика, та... не, не сме станали от раз...

Какъв снимков матрял имаш?!?!? Много ми е интересно?!?!? Ментата е с 22 до 25% алкохолно съдържание... Какво безалкохолно съм месил с бирата?!??!?!?!?!?!??!

Link to comment
Share on other sites

То и мен... аз се лигавя с тия :) А Ванчо последния път като му дадах така хубаво се радваше че как да не му дадеш пак :)

От тези ти писания мога да стигна до следният извод:

Каниш разни момчета по - малки от теб. Сипваш им по няколко уискита да им се завъртят главите и след това :wub: .

На по - големите им сипваш кафе :lol: .

Link to comment
Share on other sites

От тези ти писания мога да стигна до следният извод:

Каниш разни момчета по - малки от теб. Сипваш им по няколко уискита да им се завъртят главите и след това :wub: .

На по - големите им сипваш кафе :lol: .

 

На по-големите кафе само ако са по-малки като килограми и по-малко надъхани от него.

Иначе и на тях едно малко "за дегустация".

Link to comment
Share on other sites

От тези ти писания мога да стигна до следният извод:

Каниш разни момчета по - малки от теб. Сипваш им по няколко уискита да им се завъртят главите и след това :wub: .

На по - големите им сипваш кафе :lol: .

 

 

post-12-1234436715.gif

 

- СМЯХ ПРЕЗ СЪЛЗИ -

 

От скука изгледах трон.

 

Предстои и аз да го направя...

Link to comment
Share on other sites

Какъв снимков матрял имаш?!?!? Много ми е интересно?!?!? Ментата е с 22 до 25% алкохолно съдържание... Какво безалкохолно съм месил с бирата?!??!?!?!?!?!??!

Мхъхъм..., ма на някои от тях не беше с мента ;)

 

От скука изгледах трон.

Що си причиняваш такива работи ?

Link to comment
Share on other sites

Няма такова. Едно ми покажи и повече бира през живота си няма да отпия.

 

(безалкохолно, което да съм смесил с бирата)

((ако ти си се изпикал в чашата ми и съм отпил - не се брои))

Link to comment
Share on other sites

((ако ти си се изпикал в чашата ми и съм отпил - не се брои))

Е..., то пак щеше да е алкохолно (в някаква степен)

 

П.с. А за горното - питай чистачите, гледам, че и без това половината от тях седят и гледат сеира...

 

П.с.2 Едва ли някой го е гледал, но ако ви падне филмът "Не надо печалиться" - не го изпускайте! Мноо свежа комедийка!

Link to comment
Share on other sites

И как е? Още не съм го гледал...
Филм, в който главния герой са ефектите. Реално трябва да разтягам и да седя дълго време в разкрачен седеш и т'ва беше идеалния начин да запълня времето.
Link to comment
Share on other sites

Какъв снимков матрял имаш?!?!? Много ми е интересно?!?!? Ментата е с 22 до 25% алкохолно съдържание... Какво безалкохолно съм месил с бирата?!??!?!?!?!?!??!

Бира с мента, WTF? :confused

Ти уби всичко детско в мен. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Божеееее, за това ли искат наш'те да им ходя на гости! Просто се обаждам и отказвам. Това ми е най-противното нещо! И телефона ще си изключа! Като почнат едни слъзливи "прости ми" и се очаква и аз да го правя... От това по-голям парад на лицемерието НЯМА!

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо ама Пешо изобщо не си в час. Смисъла е друг и да ти кажа като загубиш родител колкото и да сте се виждали от дъжд на вятър почваш да мислиш по-различно. Ма ти си знаеш....

Link to comment
Share on other sites

Типичен Пешо - дори когато някой отсреща е очевидно прав (без даже да се опитва да доказва някаква правота), вместо поне тактично да си замълчи - ще вкара няква контра - па ако ще и грам смисъл да няма. Та в тоя мъдър ред на мисли - Пешо, не че нещо, ама кой си ти, че да отсъдиш дали Ники може да отсъди кой е в час и кой не? И така до сабаля...

Link to comment
Share on other sites

Типичен Пешо - дори когато някой отсреща е очевидно прав (без даже да се опитва да доказва някаква правота), вместо поне тактично да си замълчи - ще вкара няква контра - па ако ще и грам смисъл да няма. Та в тоя мъдър ред на мисли - Пешо, не че нещо, ама кой си ти, че да отсъдиш дали Ники може да отсъди кой е в час и кой не? И така до сабаля...

Не, не, не, не!

Кой пък си ти, та да отсъдиш дали, Пешо може да отсъди, дали Ники може да отсъди кой е в час... и кой не ?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...