Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Вчера беше странен ден.

 

5:00 часа - абсолютно чисто, няма грам сняг

10:00 часа - всичко е бяло

15:00 часа - абсолютно чисто, няма грам сняг

20:00 часа - всичко е бяло

 

WTF

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Истината си е в карловското овче сирене и масло.А да и на Пешо варианта е хубав ама с пресни боровинки е по-добре :lol:

Link to comment
Share on other sites

Честит 8-ми март, скъпи жени! И най-вече, скъпи майки! Да сте живи и здрави, обсипани с любов и късмет! Весело изкарване :)

 

chestit_8_mart_lillii_a.gif

Link to comment
Share on other sites

Е, те т'ва е. Търбуха на капитализЪмЪ, ще даде рожба на капитализЪмЪ... както феодализЪмЪ даде рожба на социализЪмЪ.

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

 

Ся остава и малко да се стопли времето и да се домъкна до свинското, винското и камината.

Link to comment
Share on other sites

Верно повечето сте малки, но пък по-големите усещате ли как сред бурята от глупости се откриват и мъдри слова laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е това, което видех на Лукойла или съм почнал да окьоравявам?????????????????????????????? :confused

Сложи му още 2% след утре. Макята си еВало

Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е това, което видех на Лукойла или съм почнал да окьоравявам?????????????????????????????? :confused

 

Вярно е, горивата отидоха на майце си. После що хляба бъл скъп. Всичко е свързано с горивото...

 

П.П. Ще изчкам аз още малко и отивам на газ. С тая разлика в цените ще си избия 3 двигателя .

Link to comment
Share on other sites

Дам, ама те чалмичките не са ни виновни... виновна ни е средната заплатка... маймунски ни е жевотеца, пък ценичките са като за ХОРА... НЕКОЙ ТРЯБВА ДА ПЛАТИ ЦЕНАТА... АМА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ НЕ ПОЗВОЛЯВАТ... както е казал Първият.

Link to comment
Share on other sites

Вярно е, горивата отидоха на майце си. После що хляба бъл скъп. Всичко е свързано с горивото...

 

П.П. Ще изчкам аз още малко и отивам на газ. С тая разлика в цените ще си избия 3 двигателя .

На две зареждания ми се падат по един БАР ебаси :D

 

Дайте някакви конкретни цени де, да видим и ние от другия край на света за какво става въпрос?

2.50 литър А95Н при 450~550 кинта заплата(грубо)

Link to comment
Share on other sites

Щом и ти го казваш...

Ами аз се ядосвах, че карам с най-скъпия бензин на континента, обаче сега като гледам при вас какви са цените и ме е срам, че съм се ядосвал. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ам, споко... скоро стандарта на живот у България ще падне под този в Танжер, Анадола и Чукотка и няма да има нужда да вкарват Турция у ЕС... ние ще станем скоро по-голям добитък от тях.

 

_________________

 

Това разбира се придружено с и размножаване на "етническите" групи у нас... все пак на хората им трябват доста бройки работна ръка.

Link to comment
Share on other sites

Преди много време един мой познат ми каза нещо много умно: няма прекалено скъпи неща, просто аз печеля недостатъчно... освен това от икономии никой не е забогатял. Същия този човек в момента има бизнес с месечен оборот от милиони. Цените се вдигат непрестанно - не е нужно да се драматизира така. Проблема е когато заплатата не може да догони цените.

Link to comment
Share on other sites

Преди много време един мой познат ми каза нещо много умно: няма прекалено скъпи неща, просто аз печеля недостатъчно... освен това от икономии никой не е забогатял. Същия този човек в момента има бизнес с месечен оборот от милиони. Цените се вдигат непрестанно - не е нужно да се драматизира така. Проблема е когато заплатата не може да догони цените.

 

Това е проблема. Ако зимам 5000 хилки заплата ако ще и 3 лв. да стане бензина. Ама неможе масово да се зима по 450 500 лв. и хляба да ти е 1.60 за кило, бензина 2.50 пък и 3 да удари. Цените се дигат, а заплатите съвсем лесно сега ги държат ниски. Праскат ти оправданието : " Ми криза е няма пари" и готово. Какво можеш да кажеш...

Link to comment
Share on other sites

Така е, като всеки ****** се е качил на автомобил.

Като ти е скъпо горивото, ползвай обществен транспорт.

Като не си доволен от заплащането, смени си работата.

Ако си кадърен и можещ, не виждам къде е проблема.

 

Това, което каза Дядото,няма смисъл и аз да го повтарям :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...