Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

________________________________

Past: F*ck the censorship!

Present: FUCK the censorship!

Future: FUCK... !

________________________________

 

П.П. За пръв път ще е ама... еби му и гугъла, да ми сложат и от долу едно изкачащо мею със същите опции и едно вдясно и едно в центъра и едно което да мига и едно което да си го движа из сайта! XD

Link to comment
Share on other sites

Късно събуждане (към 11:30) до мацката до която се будя вече 14 години..., с болезнено ясна мисъл и предстоящо нищонеправене... досада!

Link to comment
Share on other sites

Късно събуждане (към 11:30) до мацката до която се будя вече 14 години..., с болезнено ясна мисъл и предстоящо нищонеправене... досада!

Ако ти е скучно, ела ми измий колата ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако ти е скучно, ела ми измий колата ;)

Ми хубу, ама пред това нарежи салатата, пусни една прахосмукачка и сложи пиенето в хладилника! След това се избръсни и евентуално може да си метнеш и една кола-маска...

Link to comment
Share on other sites

Ми хубу, ама пред това нарежи салатата, пусни една прахосмукачка и сложи пиенето в хладилника! След това се избръсни и евентуално може да си метнеш и една кола-маска...

Аз съм на работа - ще трябва да се задоволиш само с колата.

Link to comment
Share on other sites

9 часа и половина сън... КЕФФФФФФФФ

 

Какво няма да е кеф като предни дни средно 6часа а вчера около 2 + още 3 надвечер преди да почна да бачкам...

Link to comment
Share on other sites

Снимки мога да кача само на последиците от запоя...На мацката снимка не качвам, щот си има мъж.

Link to comment
Share on other sites

В Турция референдум за конституционни промени, а в България следене в интернет > http://society.actualno.com/news_297306.html

 

Хвала.

 

(най-забавното е, че тези промени - за следенето в интернет - можеше да ги отмени Конституционния Съд в България, но той не може да бъде сезиран от граждани у нас (не ми се вярва някой, а това е една от промените предвидени в изменението на конституцията в Турция...ама и картинка, а :) )

Link to comment
Share on other sites

Пешо, това е като в кръчмата - говори се главно за политика, коли, жени и пиене евентуално разни други неща но основно тези. Аз лично намирам това че host пуска чат пат нещо подобно в тази тема за полезно даже пък и малко разнообразие от всички други тривиални глупости които излизат изпод пръстите ни.

 

 

Мисля си че 35-40 градуса е една много добра температура за процесор пък каквото ще да ми обяснява Psihara^^ за оптималните температури на електрониката и как трябвало да са може би 90 градуса... поседното (конкретно тази цифра) не го е казал но намекна че толкова ниска температура не била полезна за процесорите и те били изчислени да работят на по-различна и ако били по-топли щели да работят по-дълго... Или поне аз така разбрах - може в мен да е грешката знам ли... но ви сикам да взема да го позаям малко на тема температури на процесори че отдавна не сме се заяждали и взе да става скучно :P

Link to comment
Share on other sites

Моя си държи едни 45-49 градуса и си е мноо добре. Като средна температура на системата е 30 градуса.

Link to comment
Share on other sites

30 градуса при мен е средната стайна температура. Посмъртно нищо в машината не може да е 30 градуса освен изключено :) Айде 30 да не е ама 26-27 го има

Link to comment
Share on other sites

26968760410837603141273263533tObxsQaZSQMZ4hqiLpJS_s.JPG

Midex: Пропуснати са "автомобилните" - host е доста активен там. ;)

:bowdown: и си пропуснал srbsko-то?!?!??! "Какъв мъж си ти тогава?"

http://www.youtube.com/watch?v=Yqyt949jzNM

Dobro jutro

______________

То всъщност 1/4 от мненията са ми "Автомобили" ама ... :f1:

Link to comment
Share on other sites

Дедото откак започнаха да го цакат с развалени монитори, съвсем развали правописа (в частта с пунктуацията) - запетайки-мапетайки, точки...мочки...всичко зае*а....личи му, че е бесен, задето го цакат. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Пу, да се е*а!

 

Midex, ми не го следя тоя форум. Па и да го следя - к'во да пиша, като за мен автомобила представлява волан, три педала, скоростен лост, няколко лостчета с различни функции и най-важния компонент - лостчето, с което да отдалеча седалката от волана, че да ми се съберат кокилите вътре...

 

Иначе ми се въртят из главата чартове за още хора.

Link to comment
Share on other sites

...не го следя тоя форум...

Иначе ми се въртят из главата чартове за още хора.

 

Така е - в този раздел има твърде много "колела" на брой за твоите изисквания...ти си скромен и се задоволяваш само с 2 (а след някое планинско спускане - даже и с 1 :bgrin:).

Интересно ми е какъв чарт ще излезе за почетния ни топ-спамър w00x - доколкото имам наблюдения, той има постове в 95% от секциите. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз си падам малко далтонист, ама...на първия чарт онова виолетовото не трябва ли да е доста по-широко? :devil

 

П.П. Галче, нищо лично - днес просто си чеша езика, че от снощи ме сърби....:P

 

Нищо не каза за ония филми, що тъй? Или не си ги изгледал още?

 

Много дълги бе...а сега нямам много излишно време. Стигнал съм до последната (4-та), тъй като ги изгледах 5,1,2,3 по твоите препоръки. :)

К'во да кажа...хората с пари не си чешат езика като мен, а си чешат крастата. Що глоби платиха, що коли потрошиха - десетки хиляди долари щети за кеф по пътищата, а не ми се мисли за тия дълги турове колко бензин са пълнили, като знам например, че Ford GT с такова каране трябва да зарежда горе-долу на всеки 100 километра. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Конверс, Пума, Пума-Ферари, Найк, Ботичели......никви тигели на центъра. Трябва да проституирам, за да си купя всичко дето ми хареса хахахах

Link to comment
Share on other sites

Трябва да проституирам, за да си купя всичко дето ми хареса хахахах

 

Чефо, познавам няколко мераклии и мога да те уредя веднага - само свиркай...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако някой ми намери дрехи на Patagonia под 40лв(нови), ще му направя свирка.

Link to comment
Share on other sites

Хайде всички да си направим пай чартове един за друг и да ги постнем! :Д Аз почвам:

 

pesho.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...