Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе вЕрно ли Жоро рожденник? Епа да е жив и здрав :)

 

 

6000 ........

бат Жоро да е жив и здрав, пишока като комина на Каменица да порасне голям и да иляди :)

 

 

Благодаря, за пожеланията :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Преди малко се прибрахме от концерта на AC/DC. На сутринАта ще пиша подробности, че сега съм каталясал от каране и децибелен напор...

Link to comment
Share on other sites

Станал съм в 5:24 и не мога да се нарадвам на утрото, обикалях напред, назад, супер.

 

И естествено ей ся телефона ще ми звънне и ще е някой, който ще ми скапе хубавият старт... както винаги става. хахаха

 

So I'll say why don't you and I get together an' take on the world, be together forever

Heads we will and tails we'll try again

So I say why don't you and I hold each other, fly to the moon

and straight on to heaven

Cause without you they're never gonna let me in

 

When's this fever gonna break?

I think I've handled more than any man can take

I'm like a love-sick puppy chasing you around

And it's alright

Bouncin' round from cloud to cloud

I got the feeling like I'm never gonna come down

If I said I didn't like it then you know I'd lied

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички, макар, че добро, добро.. колко да е добро :) И вън едно шимбалсон-ско такова едно, мрачно.

И като за капак - отработване в събота. Гадост. Дано поне има топли бнанички на фурната.

Айде ставайте вече, стига спахте.

Link to comment
Share on other sites

Ем че то всеки работи в събота, е вън багерчетата копат яко, камиончетата изнасят пръст, а аз ей ся приключвам с приготвленията около работата на фона на хладно утро и много силно и горещо кафе с музиката на Nickelback... около мен се шарят 7 малки кученца и разрушават всичко що им видят очичките... ех не е ли готино!? :)

 

П.П. Вие като не намирате хубавото и романтичното във всяка ситуация, т'ва си ваш проблем! :P

Link to comment
Share on other sites

Хубаво искат от мен да анализирам Аристотел, ама мислят ли, че в днешно време човек трудно може да намери място да мисли спокойно. Двама от съседите ми къртят с бормашина, някав отвънка чука с чук, друг от одеве не спря да надува клаксона. Как човек може да мисли задълбочено при тоя звуков тормоз

Link to comment
Share on other sites

Аве аре стига ве, какъв е тоя сломен дух от вас?

 

Ние сме БЪЛГАРИ, научини сме да мислим и в най-суровите условия!

 

Кой друг може да мисли върху това, че бирата му е топла, когато са го уволнили от работа освен българина?

Или пък че не са му дали заплата и поради това НЯМА ДА ПРАВИ СЕКС, разбираш ли!

Аристотел да си гледа работата, Платон също... те тея неща не биха ги разбрали, щото не са били българи!

Link to comment
Share on other sites

Просто днес явно всеки е решил да се оплаква за нещо, съседи и шум, време, работа, дайте по-ведро!

Link to comment
Share on other sites

Просто днес явно всеки е решил да се оплаква за нещо, съседи и шум, време, работа, дайте по-ведро!

Ако ги почерпиш от твоите хапчета, сигурно и те ще започнат да го дават ведро...

Link to comment
Share on other sites

Ако ги почерпиш от твоите хапчета, сигурно и те ще започнат да го дават ведро...

 

Мда, ако ги боли нещо със сигурност ще се почувстват по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво искат от мен да анализирам Аристотел, ама мислят ли, че в днешно време човек трудно може да намери място да мисли спокойно. Двама от съседите ми къртят с бормашина, някав отвънка чука с чук, друг от одеве не спря да надува клаксона. Как човек може да мисли задълбочено при тоя звуков тормоз

 

 

За Аристотел определено ти трябва тишина. За Платон не толкова :) От опит говоря :)

Link to comment
Share on other sites

Ше кендзаш ли, бе?

Аз го изсраа и забравяа... Ама пареше, че деба и лютите чушки...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че пак няма да се наспя за работа. Взе да ми писва. И две курсови имам да пиша. Да взема да се стегна вече, че...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...