Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Над w00x нямам такива наблюдения, но виж над тези двамата имам :devil

 

Мен къде ме изтърва? Верно аз съм лесен - слагаш едно кръгче и пишеш вътре "глупости"... и все пак се чуствам пренебрегнат.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Дедо не се оплаквай... и мен не са ме споменали... аз явно излизам извън скалата на поносимото! XD

Link to comment
Share on other sites

...и мен не са ме споменали... аз явно излизам извън скалата на поносимото! XD

 

Не излизаш...просто някои хора са в мод-режим и редовно те споменават с най-добри чувства, но колегите трият ли, трият...:P

Link to comment
Share on other sites

Не излизаш...просто някои хора са в мод-режим и редовно те споменават с най-добри чувства, но колегите трият ли, трият...:P

Хахаха, кога ли ще им писне на колегите ти? :) Хахах... я ми дайте права, аз сам ще си ги трия хаха.

 

Добрър ден!

 

___________________________________________

 

Абе я някой да каже защо бутончетата за ббкод не ми работят, нито смайлитата? Т'ва от много време, просто днес започна да ми досажда хаха.

img /img url /url quote /quote i /i b /b u /u s /s size /size - разбрахте идеята... всичко го пиша ръчно

Link to comment
Share on other sites

Абе я някой да каже защо бутончетата за ббкод не ми работят, нито смайлитата? Т'ва от много време, просто днес започна да ми досажда хаха.

img /img url /url quote /quote i /i b /b u /u s /s size /size - разбрахте идеята... всичко го пиша ръчно

 

Нарочно сме го направили така за "майсторите" - да не се отпускат и да се доказват ежедневно...с кукитата опита ли? Опитай и с други скинове.

Link to comment
Share on other sites

Чудно, с кукитата стана... преди уж ги бях чистил ама явно не съм ги изчистил всички.

 

А, Delicate Blue е много як скин!

:)

 

П.П. Забравих да кажа... Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

 

Искрено се разсмях! Евала :) Много вярно!

 

Между другото : Честит Рожден Ден на Grimjaur (Атанас) и BlackGuardian! Живи и здрави, другото се купува :)

Link to comment
Share on other sites

Ха! сАтанас одъртел!

Евала, Наско, да си жив и здрав! Другото ще си го наредиш, ти си кораво теле :D Дано продължиш да си уникален по своему и дано музата ти стои на рамото ти и занапред, защото заедно творите доста стойностни неща :)

Link to comment
Share on other sites

Интересно начало на седмицата - още докато си правя кафето една колежка пристига и с обвинителен тон ми заявява "и Пешо, ела да ми видиш компютъра, защото нещо му става и не тръгва!". Качвам се аз - компира в BIOS, пищи, та се къса... Рестартирам - влиза в BIOS, пищи та се къса. Викам си (надявам се) да е клавиатурата - откачам, рестартирам - "keyboard error, press F1 to continue" (тоя текст винаги ме е вдъхновявал) - не пищи. Тамън да взимам клавиатурата и да я махам - забелязвам, че шушумигата е стоварила една дебела папка документи, успявайки с ъгълчето да натисне [del]-а от numpad-а...

Link to comment
Share on other sites

Гледам и не вярвам на очите си. Host си пуснал Def Leppard!?

 

Благодаря за поздрава - а колкото до избора, еми музиката е два типа: такава която ми харесва и такава която не ми се нрави ;)

Link to comment
Share on other sites

Абеее...Водка, бира, мастика, асеновградска кайсиева, гроздова, мента...иии...ъъъъ...още нещо имаше...Абе боли ме главата бе!

Link to comment
Share on other sites

Интересно начало на седмицата - още докато си правя кафето една колежка пристига и с обвинителен тон ми заявява "и Пешо, ела да ми видиш компютъра, защото нещо му става и не тръгва!". Качвам се аз - компира в BIOS, пищи, та се къса... Рестартирам - влиза в BIOS, пищи та се къса. Викам си (надявам се) да е клавиатурата - откачам, рестартирам - "keyboard error, press F1 to continue" (тоя текст винаги ме е вдъхновявал) - не пищи. Тамън да взимам клавиатурата и да я махам - забелязвам, че шушумигата е стоварила една дебела папка документи, успявайки с ъгълчето да натисне [del]-а от numpad-а...

 

А като забеляза проблема, изгледа ли колежката много обвинително и с лек намек за телесни повреди в погледа ? :)

Link to comment
Share on other sites

Човек, то всеки си дели музиката на "харесва ми/не ми харесва", само дето някои като пиинат и думите "не ми харесва" започват да отпадат постепенно. :)

 

Иначе... http://www.youtube.com/watch?v=vdBeRjqTBcg ... количката ме кефи!

 

А като забеляза проблема, изгледа ли колежката много обвинително и с лек намек за телесни повреди в погледа ? :)

 

ХАХАХАХХА

Link to comment
Share on other sites

А като забеляза проблема, изгледа ли колежката много обвинително и с лек намек за телесни повреди в погледа ? :)
Амии... не точно. Тя се беше настанила в "мястото за пушене", тоест помещението с кафемашината (от където ме хвана), което е и пушилня, и пред всички останали й казах "ела сега да видиш какво си направила. Щото с тая папка си натиснала един клавиш, който стартира компютъра под един малко по-специфичен режим и можеха бая поразии да станат!".
Link to comment
Share on other sites

Ако не става, папка... ако става, патка! Разликата е само в една буква, но чувството ще и държи влага за цял живот!

Link to comment
Share on other sites

Амии... не точно. Тя се беше настанила в "мястото за пушене", тоест помещението с кафемашината (от където ме хвана), което е и пушилня, и пред всички останали й казах "ела сега да видиш какво си направила. Щото с тая папка си натиснала един клавиш, който стартира компютъра под един малко по-специфичен режим и можеха бая поразии да станат!".

 

Ако се случва системно, което е много вероятно, бих и извъртял доста сериозна кушия за да има едно наум като се върти около компютеро :)

Link to comment
Share on other sites

Търся доброволци да ми помогнат в изтрезняването с един стек бира...Че сам няма да мога да го изпикая...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...