Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Мил си като раздрънкана карета! (Без да се обиждаш) :) Как може да го кажеш т'ва бе човек, момичето да не ти е пича с който си пиеш сутрешното кафе?

Това успях да го постигна с дългогодишно и научно подковано селекциониране на селянина в мен. Освен това си пия сутришната паница кафе сам, понеже преди да съм си я изпил..., приемам твърде лично дори поздравът - Добро утро, еле пък някой да се опита да инициира мисловна дейност в мен... ( то не, че като види разумният и бистър поглед на торен бръмбър в очите ми, някой гори от желание да го прави)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Това успях да го постигна с дългогодишно и научно подковано селекциониране на селянина в мен. Освен това си пия сутришната паница кафе сам, понеже преди да съм си я изпил..., приемам твърде лично дори поздравът - Добро утро, еле пък някой да се опита да инициира мисловна дейност в мен... ( то не, че като види разумният и бистър поглед на торен бръмбър в очите ми, някой гори от желание да го прави)

Хахаха... шемет си! :)

 

______________________

 

Вечерната пратка рок към форума.

http://www.youtube.com/watch?v=GrDJaEwrbGM

 

...Well I’m not paralyzed

But, I seem to be struck by you

I want to make you move

Because you’re standing still

If your body matches

What your eyes can do

You’ll probably move right through

Me on my way to you...

Link to comment
Share on other sites

Защото не са гледали Крейги Фърг :) за да зная какво е истинско вечерно предаване. Аз направо се чудя ако по ТВ не гледах новини (докато ям) и спорт (футбол, снукър и т.н.)...ами то аз нищо друго почти не гледам. Даже документалните поредици вече си ги гледам на РС.

Още повече да не отваряме приказка какво е с нашенските телевизии...пълна трагедия.

Link to comment
Share on other sites

Ми сигурно щото може някои да не разберат, че това е шега, а пък и особено щом е недъгав опита повечето пъти така става

Link to comment
Share on other sites

Ох, време е за чекия :Д.

 

Имам 6.00 на изпит по комуникативни умения и реторика ( съкратено К.У.Р. ), имам и 3.00 на контролна по анализ ^_^!

 

Чок академични успехи ай хев ачийвд :Д.

Link to comment
Share on other sites

Малеее... аз пък съм минал 7k без да се усетя...

 

Форума замира. Преди топ постърите за деня бяха с по 20-25 поста, сега са 11...

Link to comment
Share on other sites

Малеее... аз пък съм минал 7k без да се усетя...

 

Форума замира. Преди топ постърите за деня бяха с по 20-25 поста, сега са 11...

Ти пък кога успя да ги закараш тея 7000? хах

 

Акълът в главата, идва бавно и болезнено.Много е вероятно въобще да не се появи.Тогава ти остава само болката.......

Хахахаха

 

________________________

 

Тава ставане ми се повтаря нещо, ако пак легна да спя ще преживея "сутришното" кафе за трети път баси. XD

 

________________________

 

Брех... честит четвърт век на liquid, да е жив и здрав.

:)

Link to comment
Share on other sites

Акълът в главата, идва бавно и болезнено.Много е вероятно въобще да не се появи.Тогава ти остава само болката.......

Ами то..., нито е мензис, та да го чакаш да ти дойде..., нито е х*й, та да може да се набива...

В то зи ред на мисли..., много е кофти тръпка, буталото на калаената помпичка за поялника да те шибме по веждата... :wacko: (това, заради личната ми простотия)

Link to comment
Share on other sites

Аммм дье си вреш носа бре? :laughing: Разбирам да, запояваш с аспиринче, и да има за какво да си навираш нослето, ама то едва ли някой вече ползва тази технология. :lol: Хеле пък ти.

 

Факт е, че всеки го има наличен.Друг е въпроса как го управлява.И все пак, почти съм сигурен, че има и хора само с болка в главата.....

Link to comment
Share on other sites

Не подценявай аспирина! И инженерните решения в итало-българските фирми за износна електроника :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ама никак не го подценявам.Той е такава благодат.

А пък за А**л не ми говори.Хвани единия, удари другия, пречукай третия. :bgrin: И като се замисля, че работят за една много голяма и известна със супер качествените си, и на адски високо ниво продукти фирма.....Пфффф.

Link to comment
Share on other sites

Ха! Да не си работил и ти "На Село"? Там се уверих, че италианците бият циганите по цигания. Виждал съм го в действие...

Link to comment
Share on other sites

Аммм дье си вреш носа бре? :laughing:

Ммм..., там е работата, че не си го врях... Хвръкна де**а и боклука! Сред проблясъците които видях след като ме шибна, мернах и колко хубаво щеше да бъде ако не му бях подсилил пружината и също така ме осени мисълта, че май този път прекалих с изхайлазването като не извадих платката от машинката...

Link to comment
Share on other sites

Ха! Да не си работил и ти "На Село"? Там се уверих, че италианците бият циганите по цигания. Виждал съм го в действие...

Мнеее.Работя с тях по друга линия.Знам ги от около 5 години.Такива претенции са, че нямам думи.Искат всичко за вчера и ако може да не плащат. :bgrin:

А за циганията......както се казва...да не ти е италианец в къщата.Абсолютни са.

 

Ммм..., там е работата, че не си го врях... Хвръкна де**а и боклука! Сред проблясъците които видях след като ме шибна, мернах и колко хубаво щеше да бъде ако не му бях подсилил пружината и също така ме осени мисълта, че май този път прекалих с изхайлазването като не извадих платката от машинката...

Хехееее, ти си решил да правиш операция без да отваряш.Амне става така, ама то....пусти мързел.Като се сетя и аз колко пъти съм си самоприлагал подобни номера... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе чета тука разни "неща" - един се обесил, друг се метнал от блок...я заради филм, я заради женско. И това все млади хора, под 20 години. Ммм... нещо не е както трябва (или трябва някой да почне да цензорира такива новини).

Link to comment
Share on other sites

Хм, не трябва ли летящите обекти в България да са обозначени с мигаща червена светлина. Щото виждам неква бяла постоянна светлина движещата се в небето, много приличаше на звезда ама пък звездите едва ли се движат толкоз бързо и си мисля дали пък тази светлина няма неземен произход

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...