Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз работа имам, ама ми е толкова крив света, че го изправям само през дъното на халбата :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Нов революционен подход за работа с кокош... колежки! (за кратко - кокешки) Обажда ми се, че Thunderbird зацикля на 99% от изпращането на писмо, уверявам, че ще погледна, чопля си в интернет, изгледах едно клипче за Wingsuit Basejumping, и след това й звъня:

- Пробвай да затвориш и пак да отвориш Thunderbird - пробва кокешката и

- А, стана, благодаря ти!

Иначе... к'вото и да й кажа - все ще е "е слез да го видиш де"...

Link to comment
Share on other sites

Сърварите на валве пак са се бъгнали, сваляйте безплатно игри докато можете! XD

Ех мамицата му... само блу шифт успях да изтръгна!

Link to comment
Share on other sites

Nickelback Next - Contestant

Хвала :) Много добро попадение.

 

Минава ми, че не трябваше да пия от сутринта, да пия на обяд и после следобяда. Като почти не закусвах, малко обядвах и чак сега вечеря. Ще си прецакам стомаха така май...

 

Това парче в "Без име" колко време се чудих как се казва....

http://www.youtube.com/watch?v=v2gRSTofDsk

Link to comment
Share on other sites

Nickelback Next - Contestant

Хвала :) Много добро попадение.

 

Минава ми, че не трябваше да пия от сутринта, да пия на обяд и после следобяда. Като почти не закусвах, малко обядвах и чак сега вечеря. Ще си прецакам стомаха така май...

 

За пиенето, ако пиеш безалкохолно няма страшно! хахаха

 

За песента, ммммм... цял ден не мога да спра да им слушам песните.

Работя, телефона свири, тренирам, уредбата свири, сядам на компютъра, слушалките.

Абе хора, май съм меломам малко. XD

Link to comment
Share on other sites

Чааак сега ми мина махмурлука...След 5 бири, две кила люта салата и две сранета...Бахти, така е, като няма шкембе-чорба... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Какво си причиних снощи (тази сутрин :unsure:) .... :tongue , не е истина направо...! Цял ден ми е криво и ми се спи, а и ми е едно такова - все едно съм вечерял сополиви мангали с гарнитура от храсти... а трябва да устискам поне още час и половина...
Снощи с един приятел (Axo) цъкахме 2:2 на sc2, комуникирайки по скайп и между две игри надникнах във форума. Като се върна моя човек му прочетох твоя пост и сме се смяли с глас и двамата :lol:
Link to comment
Share on other sites

Чета новината в пловдив24:

"Заловиха младеж с дрога в Карлово"

отварям коментарите и

 

Aнонимен на 09.05.2010 г. направо взатвора -даго е*а в мръсния наркоман.

 

Aнонимен на 09.05.2010 г. да го духаш

 

Aнонимен на 09.05.2010 г. И ти си наркоман, познах те.....парязит такъв.

Link to comment
Share on other sites

Снощи с един приятел (Axo) цъкахме 2:2 на sc2, комуникирайки по скайп и между две игри надникнах във форума. Като се върна моя човек му прочетох твоя пост и сме се смяли с глас и двамата :lol:

На вас ви е било смешно, но аз страдах много! Тва сабалямта, като тропнах пиянското... и причиних малка еко катастрофа - след мен два отряда на гражданска защита трябваше да се борят с последствията... Което иде да рече, че наливането до посиняване - при това на гладно... си е голяма простотия! А днес ми съобщиха, че имало снимков материал и видео компромати от мероприятието... :bgrin: :blush:

 

П.с. Кво прави този образ - Аксозарзала...?

Link to comment
Share on other sites

У всеки нормален човек трябва от време на време да изниква желанието да си плюе на ръцете, да вдигне черен флаг и да почне да реже гърла.

Link to comment
Share on other sites

Колко точно смотана съм, за да си блъскам блъските и да се притеснявам дали всичко е наред с човек, на когото очевидно е безразлично през какви премеждия минавам заради него...

Link to comment
Share on other sites

Колко точно смотана съм, за да си блъскам блъските и да се притеснявам дали всичко е наред с човек, на когото очевидно е безразлично през какви премеждия минавам заради него...

Много ! (Без да се обиждаш) :beer:

Link to comment
Share on other sites

Колко точно смотана съм, за да си блъскам блъските и да се притеснявам дали всичко е наред с човек, на когото очевидно е безразлично през какви премеждия минавам заради него...

 

 

Я колко познато :D Еми...Смотана си.

Link to comment
Share on other sites

Колко точно смотана съм, за да си блъскам блъските и да се притеснявам дали всичко е наред с човек, на когото очевидно е безразлично през какви премеждия минавам заради него...

 

Не се притеснявай, някой ден ти ще си от другата страна :)

Link to comment
Share on other sites

Днес гледам - машината нещо по-топла (39 някъде процесора). Чудя се прах ли е задръстил нещо някоя от решетките... отварям ги и ги гледам че са чисти (е, има малко, но колкото да не е без хич). Чудя се нещо вентилатора на процесора ли се е позадръстил, но ме мързи да отварям да гледам пък трябва да излизам (това става около 4:30 някъде). Излизам, качвам се на колата и 2 мин след като тръгнах усещам че нещо ми е доста топло (а по навик съм сложил блуза с дълъг ръкав и едно пуловерче без ръкави отгоре ѝ). Отварям аз прозореца да се поразхлади но нещо не се получава. Пусто - топло ми е да му се не види, а климатика още не е загрял да духне по-студено. И погледждам аз - колата показва че отвън температурата е 27 градуса отвън. И тогава си обясних всичко...

 

Сега гледам вън го дават 19 градуса. Е КОГА БЕ, КОГА да му се не види стана толкова топло - до онзи ден загивах от студ като излеза без яке, сега вече тениски с къс ръкав трябва да слагам?!

 

 

Колко точно смотана съм, за да си блъскам блъските и да се притеснявам дали всичко е наред с човек, на когото очевидно е безразлично през какви премеждия минавам заради него...

 

Не че го защитавам ама заплеси всякакви... ей ме мен примерно... та да попитам - все пак човека разбрал ли е какво впечатление е оставил у теб и наистина ли не му пука или само така изглежда. То човек разбира какво има чак когато го загуби, но някой път може да ти пука за нещо ама да оставяш грешно впечатление...

Link to comment
Share on other sites

Няколко думи по случея!

Ех красива пролет, ех топло лято, ех е*ане идва! XD

 

_________________________

 

Нов облик на профила хехе, крайно време беше да почна с простотиите... цял ден бачкане, баскетбола го пропуснах, поне тренировките си направих... на тая жега мозъка ми е заприличал на супа сигурно.

 

_________________________

 

Колко точно смотана съм, за да си блъскам блъските и да се притеснявам дали всичко е наред с човек, на когото очевидно е безразлично през какви премеждия минавам заради него...

 

АПФФФФФ, явно не е у теб проблема! Или човека не схваща бързичко или нарочно игнорира всичко.

 

Много ! (Без да се обиждаш) :beer:

 

Мил си като раздрънкана карета! (Без да се обиждаш) :) Как може да го кажеш т'ва бе човек, момичето да не ти е пича с който си пиеш сутрешното кафе?

Link to comment
Share on other sites

Оле не, честно! Искам да прецъвтяват тия гадости и да възобновя нормална респираторна дейност! А не да кихам като мишка в буркан с пипер, и упорито да се старая да си изкашлям дробовете!

 

Иначе добро утро. На горните две неща мисля да отговоря с:

http://www.youtube.com/watch?v=kdUEwO__ub0&feature=related

Link to comment
Share on other sites

Нек' е добро

 

(2х0.7л Блек Коч (Шит) + 1 литър домашна) Х 3 свини (в т.ч. и аз) = 07:00

И пак заричания на някакви хора, че сме ги напивали...пфу...ще им отнемем гражданството в животинското царство.

Link to comment
Share on other sites

Ранното ставане не води до нищо добро - едва 11 часа е, а вече си свърших всичката работа за деня. Сега ми остава да си бъркам в носа и да се чудя какво да зяпам.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...