Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе нали имаше идея за цитат на деня...

 

Секретарката: И да не си забравиш криптиращите клещи!

Аз: ?!ъ?!∆έЊЁ฿Өғ

Секретарката: Ами тия бе - и ми сочи кримп-клещите.

Link to comment
Share on other sites

Оф тва свиренето на бас е прахосване на нерви и усилия,макар че не съм се отказал напълно :D .Мислех че ще е в пъти по-лесно от барабаните но съм се лъгал.

Link to comment
Share on other sites

Оф тва свиренето на бас е прахосване на нерви и усилия,макар че не съм се отказал напълно :D .Мислех че ще е в пъти по-лесно от барабаните но съм се лъгал.

 

Я по-добре за**и тая работа и иди да пиеш 1 бира. И предния път ти казах че тая работа не е като оная работа. И щом си с нагласа за лесно въобще не си губи времето - лесно музикант не се става

Link to comment
Share on other sites

-Боже..., боже, колко мъка има по този свят - въздъхна Моканина и изпадна в едно особено състояние на духа.....

Link to comment
Share on other sites

И вратаря на лацио атрофира! :laughing:

 

Ох рапторе, който е от левски няма да спре до сутринта от мъка!

Link to comment
Share on other sites

Изтрезняхте ли бе, момци! Защото ние НЕ спираме!

това обяснява затишието от вчера. явно някои хора още не могат да улучват клавишите, а за други шумът от писнаето би бил смъртоносен...

алкохолисти.

 

 

искам хапче което да ми удвоява айкюто и да ми дига декстеритито на маск. нещо не виждам как ще ми стигне времето.......

Link to comment
Share on other sites

Изтрезняхте ли бе, момци! Защото ние НЕ спираме!

Мхъ...! Ми, аз като те гледам ти май не си и лягал.... Аз дори успях да поработя (малко) сутринта и после седнахме да нищим екзистенциалният въпрос - Аджеба, що е то свирка и има ли почва у нас!? Като един от основните изводи съм го споделил по-горе... Ама нещо не ми издържа вече вратарчето, та май ще гасна вече...... :bgrin:

....искам хапче което да ми удвоява айкюто и да ми дига декстеритито на маск. нещо не виждам как ще ми стигне времето.......

Ми то има такова, ама не си струва страданията след като започне да му минава действието.....

 

П.п. А, и като се позамисля не съм сигурен дали ги произвеждат все още.

Link to comment
Share on other sites

Галински, че не съм лягал, не съм , сега се прибирам и от кръчма, в HART VAN HOLLAND седнахме още по обед хахахах. Имаше период с поспиване на бюрце за около час, но нежна Янина ръчица ме повдигна по изгрев :)

Link to comment
Share on other sites

Я по-добре за**и тая работа и иди да пиеш 1 бира. И предния път ти казах че тая работа не е като оная работа. И щом си с нагласа за лесно въобще не си губи времето - лесно музикант не се става

То нищо лесно на тоя свят няма :laughing: Не просто китара не съм барвал до преди 2 дена,иначе с труд всичко става.И с бира също

Link to comment
Share on other sites

Галински, че не съм лягал, не съм , сега се прибирам и от кръчма, в HART VAN HOLLAND седнахме още по обед хахахах. Имаше период с поспиване на бюрце за около час, но нежна Янина ръчица ме повдигна по изгрев :)
Дюд, ръчицата беше моя :P
Link to comment
Share on other sites

Никакъв успех в намирането на книги за анатомията (скелет, мускулатура и органи) за кенгурата!

В библиотеката също нямат.

И защо те гледат странно всеки път като отидеш и питаш за книга/учебник разесняваща анатомията на някое животно. Все едно не са чували че има хора които се интересуват от тея неща... може би искам да ставам ветеринар пък!

Те щото младежите на моята възраст се интересуват само от алкохол и тревица, никой не ти чете задължителните неща, камоли неща които не те засягат като човек, защото такова животно не се мярка из нашата страна.

 

И тук ще пиша.

Трябват ми книги за...

(анатомия) мускулатура, скелет и природа на: Мечки, вълци и кенгурута!

 

За другите живеотни съм си намерил вече четиво.

Link to comment
Share on other sites

ЪЪЪЪЪ ти сериозно ли? Освен отделни статии, друго няма да намериш. Кой според теб ще направи подобна книга?

Link to comment
Share on other sites

Имаше една книга преди две години и половина, един "колега" ми я показа, преведена на руски и на български.

Абе и статии вършат работа, ама нищо не ми попада под ръка... точно за кенгурута.

За мечки и вълци едни ветеринарчета ми казаха, че ще ми намерят четиво, преснимани страници от учебници, за да не ми преснимат всичко.

Ама преди седмица трябваше да ми се обадят, обаче явно не им се вършат услуги.

Link to comment
Share on other sites

В гугъл няма ли снимки на скелети ?

 

Facepalm14.gif

 

Може ли да помоля да сложите тази иконка към списъка? Имаме нужда от една такава.

Link to comment
Share on other sites

Уукски, целият екип ме отсвириха по повод емотикони хахахахаха

 

Само една Вели ми остана като надежда :rolleyes:

 

Отдавна съм им подал пакет с около 1000 парцала специално IPB STYLE :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Уукски, целият екип ме отсвириха по повод емотикони хахахахаха

 

Само една Вели ми остана като надежда :rolleyes:

 

Защо бе? Да не са нелегални? :)

Link to comment
Share on other sites

Отстреляй Весо с тоя въпрос ако е изтрезнял :laughing:

 

При последната ми молба за вкарване на емотикона ме съсипаха с Киро. А вкарвам толкова сладки схеми... В Търговския раздел сами си пуснаха скачащото катинарче и в момента активно го ползват - поздравления за което :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Защо бе? Да не са нелегални? :)

 

големи са им топките и много чесане искат, пък и местене от време на време, и въобще - претоварени са и не им се занимава с емоции.

 

just a wild guess.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...