Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И аз снощи бях подлъган от Section 8. Боза от всякъде.

 

Аз я мернах в РАРБГ и поне си спестих рейтинга :laughing:

 

SACRED 2 - FALLEN ANGEL e много обещаваща. Което е по-сладко - има кооп мулти :devil

Желаещи?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Аз я мернах в РАРБГ и поне си спестих рейтинга :laughing:

 

SACRED 2 - FALLEN ANGEL e много обещаваща. Което е по-сладко - има кооп мулти :devil

Желаещи?

Врътнах я на сингъл , заслужава си играта и то доста , жалко , че сега нямам много време за игри иначе бих направил 1 кооп. Абе играй , няма да съжаляваш :)

Link to comment
Share on other sites

Аз я мернах в РАРБГ и поне си спестих рейтинга :laughing:

 

SACRED 2 - FALLEN ANGEL e много обещаваща. Което е по-сладко - има кооп мулти :devil

Желаещи?

 

Ей ся ще я погледна и ако ми хареса ще ти пиша за един co-op.

Link to comment
Share on other sites

Ей как ми се ходи на репетиция ама на втория китарист нещо китарата му се базика... Настройката и била трудна понеже е с флайтроус или нещо от отя сорт не ги разбирам мн :(

Link to comment
Share on other sites

Бях те преценил като по-интелигентен човек :(

А, ти си интелигентно момче и ако някой ден решиш да се простиш с ограничения си начин на мислене, може би дори ще успееш да развиеш потенциала си....

Link to comment
Share on other sites

Ебаси и metal сватбата! Бахти густото! Вярно, в църквата доста се изкуших да удуша попа, особено и след като почнаха да припадат хора, а ония невъзмутимо си каканиже монотонните глупости... Ама и онуй мина. Една връзка, която се зароди пред очите ми (буквално), двама бивши съквартиранти вчера се ожениха, след като пролетта им се роди дъщеричка.

И не вярвах, че може, но факт - сватба, на която имаше точно една чалга песен (изглежда задължителния бял мерцедес), няколко хора и... Maiden, Nirvana, Metallica, Culture Shock, G'n'R, Deep Purple, Led Zeppelin и още тонове рок и метъл ;]

Една вечер почивка и отивам да се лекувам из планините.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, просто вече дискусиите с теб не ми вървят, почваш да се превръщаш във втори Овърман, а това е ужасна гледка острани. Може и аз да си въобразявам, не знам. Дано.

 

Проблемът и разочарованието ми конкретно от последния ти голям пост е, че се впиваш в думи и отказваш да разбереш цялостната идея, подхвърляш примери и доводи, заключени между 5 думи, а аз говоря за цялостнен дух и насока, после идваш и пак ме наричаш тесногръд... Не знам, не знам :D

Link to comment
Share on other sites

Ей ся ще я погледна и ако ми хареса ще ти пиша за един co-op.

 

Ето го моя идиот - INQUISITOR

 

Ще направя тема в раздела за игри (ако вече няма такава) да не спамим тука. Който желае може да чете там. Ще е весело да се съберем. Да се има предвид - даунлоуд 20 ГБ, инсталация още толкова. Ако някой ше опъва да каже, че да сийдвам в Замунда.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, просто вече дискусиите с теб не ми вървят, почваш да се превръщаш във втори Овърман, а това е ужасна гледка острани. Може и аз да си въобразявам, не знам. Дано.

 

Проблемът и разочарованието ми конкретно от последния ти голям пост е, че се впиваш в думи и отказваш да разбереш цялостната идея, подхвърляш примери и доводи, заключени между 5 думи, а аз говоря за цялостнен дух и насока, после идваш и пак ме наричаш тесногръд... Не знам, не знам :D

Надценяваш ме твърде много! Един е Овърман и никой не може да му бъде равен! ;)

Проблемът ти не е там, повярвай ми! Проблемът ти е в това, че с пет думи (може би)се опитваш да кажеш нещо относно материя която: А - Не ти е ясна. Б - Не може да бъде обхваната с пет думи. (опитът ти да го направиш, показва, че вариант А е по-вероятен в този случай)

Ако те мързи да пишеш големи постове, а мислиш, че от малък такъв ще останеш не разбран - просто не го прави! (аз поне постъпвам точно така) Не можеш да очакваш, че някой тук ще ти прочете мислите така, че в обръщение влизат само нещата които си писал (в дадения случай - глупостите)

В този случай съм абсолютно сериозен (да не повярваш) и ти ги пиша тези неща без капка ирония....

Link to comment
Share on other sites

Ето го моя идиот - INQUISITOR

 

Ще направя тема в раздела за игри (ако вече няма такава) да не спамим тука. Който желае може да чете там. Ще е весело да се съберем. Да се има предвид - даунлоуд 20 ГБ, инсталация още толкова. Ако някой ше опъва да каже, че да сийдвам в Замунда.

 

Давай сийда...

Link to comment
Share on other sites

Казвам, че не можеш да очакваш свещенк да не ти каже, че близките ти са пострадали, защото така е била божията воля, тя била такава защото това и това и така... не казвам абсолютно нищо за това дали е прав или не е прав и дали говори пълни глупости или не. Схващаш ли? Това НЕ е изцепка на висшЕ духовно лице. Това е НОРМАЛНАТА реакция на духовното лице.

 

На сдухано и тотално изкукало духовно лице, да. Ето за това казвам. Можеше и по-различно да подходи но реши да прибегне до спекулации и размахване на пръст. Не казвам че е в разрез с нещо, казвам че не съм съгласен с начина който е избрал.

 

 

Нормално е да го каже, ДЛЪЖЕН е да го каже. Иначе не би бил висш църковен свещенослужител.

 

Не, не е ДЛЪЖЕН да го каже, и не може да ни кара да тръгваме на кръстоносен поход срещу "неверниците" само защото са направили нещо а останалите от нас е трабвало да ги спрем. Има повече от една религия в тази държава а има и атеисти. Неговите разбирания биха били адекватни преди 500 години но не и днес.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че мразя ПУ и разни други роднини, които споменавам !

Link to comment
Share on other sites

Надценяваш ме твърде много! Един е Овърман и никой не може да му бъде равен! ;)

Проблемът ти не е там, повярвай ми! Проблемът ти е в това, че с пет думи (може би)се опитваш да кажеш нещо относно материя която: А - Не ти е ясна. Б - Не може да бъде обхваната с пет думи. (опитът ти да го направиш, показва, че вариант А е по-вероятен в този случай)

Ако те мързи да пишеш големи постове, а мислиш, че от малък такъв ще останеш не разбран - просто не го прави! (аз поне постъпвам точно така) Не можеш да очакваш, че някой тук ще ти прочете мислите така, че в обръщение влизат само нещата които си писал (в дадения случай - глупостите)

В този случай съм абсолютно сериозен (да не повярваш) и ти ги пиша тези неща без капка ирония....

 

Ти постъпваш така, но има една величина, която се нарича EFFORT ZONE. Тя измерва големината на поста, който бих си дал зор да прочета и времето, което бих му отделил, както и с какво той евентуално ще ме развесели, просветли или информира. Този пост се намира в интернет... на форум... т.е. effort zone-а ми спада драстично. Или се изразяваш в 5 реда, или не те чета.

Link to comment
Share on other sites

Ти постъпваш така, но има една величина, която се нарича EFFORT ZONE. Тя измерва големината на поста, който бих си дал зор да прочета и времето, което бих му отделил, както и с какво той евентуално ще ме развесели, просветли или информира. Този пост се намира в интернет... на форум... т.е. effort zone-а ми спада драстично. Или се изразяваш в 5 реда, или не те чета.

При което самоотвержено си правя секуро и евентуално си отварям бира! Както сам каза, намираме се в интернет ;)

Link to comment
Share on other sites

Оха как се наядох :) Кюфтенца и пържени катрофи радост за душата :)

Иди сега да се изакаш и после ела да споделиш впечатления.....

Link to comment
Share on other sites

Има повече от една религия в тази държава а има и атеисти. Неговите разбирания биха били адекватни преди 500 години но не и днес.

 

А, да си дойдем на думата... когато недоволстваш от виещите по минаретата ходжи - има само една религия в тази държава и тя е християнската... Когато не ти харесва какво казва попа - ааа, то има повече от една религия в тази държава... :laughing:

 

Неговите разбирания са винаги адекватни в контекста на положението му на духовен водач на православните християни. И преди 500 години, и днес са, а и след 500 години ще бъдат. На тези разбирания се е построила, градила, оцеляла, продължава да оцелява религията. А покрай нея и благодарение на нея, през едни не лек период от историята ни - и ние като народ.

 

Ще ти дам пример за сдухан и неадекватен свещеник - игумена на Дряновския (май беше) манастир, който след запой с местни хъшлаци в манастира, запали манастира и тръгна да бяга с джипа си... Или Дим Дуков, който реши да се прави на монах... Или не помня вече кой от митрополитите - който се свалял на чужденци и полюбвал млади послушници от епархията си. Или "отец" Боян Саръев, запопен кадър на ДС, който използва фондацията си за контрабанда на гориво... и в ламтежа си за светска слава и облаги тръгна да става политик и кмет. Та трябваше дядо Николай да го сложи на мястото му след като се самозабрави... Разреши му да става кмет, но ако се разпопи и го направи като светско лице. Естествено Боян Саръев си направи сметката и се отказа - кмет ще е четири години и после я има още лапане, я го отебали и край на папането... а като поп - фондациика, дарения, данъчни облекчения, туйцък-онуйцък... Примери за сдухани, тотално изперкали и уникално тъпи духовници има бол. Ето това е неадекватно поведение на духовен водач, което не подхожда нито на ролята им в обществото, нито на сана, нито на годините им.

 

Дядо Николай е адекватен и реагира по начин, който може да се очаква от един свещеник, особено с неговия сан. Той е, който ще замести Н.П. Максим един ден.

 

Направи сам сравненията и разликата...

 

 

Курчо, кажи златен, колко реда смислен текст ти е ограничението на черепната кутийка? Да знам, та да ги надвишавам...

Link to comment
Share on other sites

Ето го моя идиот - INQUISITOR

 

Ще направя тема в раздела за игри (ако вече няма такава) да не спамим тука. Който желае може да чете там. Ще е весело да се съберем. Да се има предвид - даунлоуд 20 ГБ, инсталация още толкова. Ако някой ше опъва да каже, че да сийдвам в Замунда.

 

Дърпам вече. Още откакто писах.

Link to comment
Share on other sites

А, да си дойдем на думата... когато недоволстваш от виещите по минаретата ходжи - има само една религия в тази държава и тя е християнската... Когато не ти харесва какво казва попа - ааа, то има повече от една религия в тази държава... :laughing:

 

Неговите разбирания са винаги адекватни в контекста на положението му на духовен водач на православните християни. И преди 500 години, и днес са, а и след 500 години ще бъдат. На тези разбирания се е построила, градила, оцеляла, продължава да оцелява религията. А покрай нея и благодарение на нея, през едни не лек период от историята ни - и ние като народ.

 

Ще ти дам пример за сдухан и неадекватен свещеник - игумена на Дряновския (май беше) манастир, който след запой с местни хъшлаци в манастира, запали манастира и тръгна да бяга с джипа си... Или Дим Дуков, който реши да се прави на монах... Или не помня вече кой от митрополитите - който се свалял на чужденци и полюбвал млади послушници от епархията си. Или "отец" Боян Саръев, запопен кадър на ДС, който използва фондацията си за контрабанда на гориво... и в ламетежа си за светска слава и облаги тръгна да става политик и кмет. Примери за сдухани, тотално изперкали и уникално тъпи духовници има бол. Ето това е неадекватно поведение на духовен водач, което не подхожда нито на ролята им в обществото, нито на сана, нито на годините им.

 

Дядо Николай е адекватен и реагира по начин, който може да се очаква от един свещеник, особено с неговия сан. Той е, който ще замести Н.П. Максим един ден.

 

Направи сам сравненията и разликата...

Аз недоволствам от виещите ходжи не защото има само една религия християнската, а защото не искам да го слушам... Да си вие на тези дето си душат чорапите и удрят глава в пода в джамията, но не и на хората по улиците! Също така недоволствам и от тоя духовен водач, който гледа да извлече популярност използвайки чуждото нещастие! Ако след смъртта на някой мой близък някой размаха пръст и твърди че едва ли не си го е заслужил, поради каквато и да е причина с най-голямо удоволствие и без капка угризение бих му размазал физиономията...

Link to comment
Share on other sites

Щеше да е вярно, че иска да извлече популярност, ако беше свикал пресконференция и беше дръпнал една лекция пред журналята. Или ако беше приел да ходи от телевзия в телевизия и да говори за това... Не знам така да е станало... Журналистите са го потърсили и са поискали мнението му. И той го е дал. Това е. Още повече - едва ли с такова изказване ще привлече популярност - очевидно е каква е реакцията на хората. В момента едва ли има по-непопулярна личност от него в държавата. Така че това е последното в което може да го обвиниш. По-скоро реакцията му е откровена и лишена от всякаква мисъл за каквито и да било облаги проява на вярата му.

Link to comment
Share on other sites

И така да е според мен не е правилно... Представи си следната ситуация утре го блъска кола и загива и аз или някой друг давам изявление, че това е станало, защото е бил грешен и бог го е наказал... Правилно ли ще е?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...