Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Докато се прибирах и някакъв дядо на 70 години изглеждаше и видимо неадекватен, с някакъв „уред”, който не можах да видя, но като го доближи до едно улично куче и се чу шум все едно се пържат комари... Животното изквича, взе да се гърчи и през глава се преобърна... Дядото взе да обикаля и да го търси с ненормален поглед и хората на спирката направиха крачка в страни... Дали се смутиха от годините на дядото или се уплашиха, че и на тях може да пусне ток? От къде се взе тази злоба „човешка”?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Но сега като порасна малко вече предпочиташ с ягоди и сметана, а за довършване на ефекта и шампанско?

 

Ами ако Дядо Мраз е на 20-тина и няколко - защо не? :) Ама истинският.. не ти... :D А,и чак пък шампанско.. :grin:

 

Докато се прибирах и някакъв дядо на 70 години изглеждаше и видимо неадекватен, с някакъв „уред”, който не можах да видя, но като го доближи до едно улично куче и се чу шум все едно се пържат комари... Животното изквича, взе да се гърчи и през глава се преобърна... Дядото взе да обикаля и да го търси с ненормален поглед и хората на спирката направиха крачка в страни... Дали се смутиха от годините на дядото или се уплашиха, че и на тях може да пусне ток? От къде се взе тази злоба „човешка”?

 

От глад.

 

Господин Модератор имам едно запитване към вас. По какъв начин мога да осъществя контакт с вас преди се засичахме в ICQ обаче мина време откакто го ползвах та сега да попитам пък и във форума не пиша по обясними причини пък хубаво момче си не трябва да се забравяме

 

Няма да повярвате от кого получих това ЛС днес, сигурен съм!!! :laughing:

 

В отговор изрично МУ обясних, че липсва много във Форума!

 

От Ща Изям 17? :) Не че знам коя е,но имаше нещо такова , хахах :)

Link to comment
Share on other sites

Мод мерси много нямаше нужда и аз те обичам.Но иначе стига се карахте.Че тя ще земе да ви набие ей.

ПС: Отивам да ям Царевица :P

Link to comment
Share on other sites

Veshticata - КЪДЕ МИ Е МУСАКАТААААААА?

 

ПС: Grimiaur, това за чистенето и прането ми хареса, ако може после я докарай тука че да ми оглади ризите че жена ми има много напреки да се занимава точно с това :)

 

Не прекалявайте де. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Докато се прибирах и някакъв дядо на 70 години изглеждаше и видимо неадекватен, с някакъв „уред”, който не можах да видя, но като го доближи до едно улично куче и се чу шум все едно се пържат комари... Животното изквича, взе да се гърчи и през глава се преобърна... Дядото взе да обикаля и да го търси с ненормален поглед и хората на спирката направиха крачка в страни... Дали се смутиха от годините на дядото или се уплашиха, че и на тях може да пусне ток? От къде се взе тази злоба „човешка”?

 

Хапали са го? По новините разправяха за някаква жена която доста кофти са я нахапали улични кучета, а наскоро били затворили някакви кучкарници и са пуснали уличните кучета оттам на свобода (поне аз така разбрах но не съм слушал внимателно ами си правех кафето). Та нищо чудно да се е въоръжил по случая и да е тръгнал на кръстоносен поход срещу уличните псета.

 

 

 

Ами ако Дядо Мраз е на 20-тина и няколко - защо не? :) Ама истинският.. не ти... :D А,и чак пък шампанско.. :grin:

 

Нищо не ти се разбра - какво искаш в крайна сметка, подозирам че и на теб не ти е ясно...

 

 

 

 

Не прекалявайте де. :laughing:

 

Аааа никакви такива. Толкова я хвали, такова чудо, обеща да почерпи а сега се покри. Искам си мусаката!!!

Link to comment
Share on other sites

Като гледам май някой е прекалил с кока-колата и шоколада, та ми изглежда превъзбуден.... Спокойно, бе дете!

 

P.s. А, ако искаш утре може да ни просветлиш как си спала - добре или сама....

Link to comment
Share on other sites

Жена, гонеща 30 с акъл на 16 годишна е МНОГО тежка диагноза!

 

 

Може и да греша, нали сте три нови тука, всяка с уста по-голяма от другата, но общо взето на един акъл. Нормално е да сгреша.

 

Мисля, че съм аз :laughing:

 

Поздрав за Raptor, който ме върна в детството, с този поздрав :) -

 

:)
Link to comment
Share on other sites

Господин Модератор имам едно запитване към вас. По какъв начин мога да осъществя контакт с вас преди се засичахме в ICQ обаче мина време откакто го ползвах та сега да попитам пък и във форума не пиша по обясними причини пък хубаво момче си не трябва да се забравяме

 

Няма да повярвате от кого получих това ЛС днес, сигурен съм!!! :laughing:

 

В отговор изрично МУ обясних, че липсва много във Форума!

психаря,ристю,афекса ? :)

като се замисля се спирам на психара само,че другите много много не липсват май

Link to comment
Share on other sites

Нищо не ти се разбра - какво искаш в крайна сметка, подозирам че и на теб не ти е ясно...

 

Ох,дядо.. Нищо не искам. :)

 

 

Като гледам май някой е прекалил с кока-колата и шоколада, та ми изглежда превъзбуден.... Спокойно, бе дете!

 

P.s. А, ако искаш утре може да ни просветлиш как си спала - добре или сама....

 

едит: По-скоро "сама" .. :unsure: чакай че се обърках нещо.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че съм аз

 

Поздрав за Raptor, който ме върна в детството, с този поздрав - http://www.youtube.com/watch?v=mk0luVUWtVQ...feature=related

 

 

Хахахахахах! Ако щеш вярвай го слушам от половин час откак се прибрах от пловдивския "мол" :laughing:

 

Между другото - ГИПСА преди 20 дни - ГИПСА днес :laughing:

 

---------------------------------

 

психаря,ристю,афекса ?

 

ТЦ!

 

LORD GUDO !!!

Link to comment
Share on other sites

Ох,дядо.. Нищо не искам. :)

 

Брех колко ти порасна нослето изведнъж... ама то така става като изтърсиш някоя изключително голяма лъжа

Link to comment
Share on other sites

Брех колко ти порасна нослето изведнъж... ама то така става като изтърсиш някоя изключително голяма лъжа

 

 

Е стига вече деееееееее.. :) Оставете ме да си мълча като искам. :) И не лъжа,ти си тълкуваш странно нещата. Че искам,че не искам!? :)

Link to comment
Share on other sites

И появиха се три нови кокошки в нашия курник... И се задържаха вече доста време сред толкова невръстни петлета и дърти петли-пергиши :laughing:

 

Ще е интересно да се явят на една Форумна среща - Пешо да припадне като види едната, един мод да хлъцне при вида на неземната гръдна обиколка на другата... :tongue

 

Значи да посъветвам и трите - като ви скачат петлите няма да клякате веднага по навик! Винаги имате опция SAFETY DANCE преди да ви яхнат!

Link to comment
Share on other sites

чудя се как през моята глава нищо не минава цял ден? през вашите тикви поточи,реки,язовири,ВЕЦ-ове,ТЕЦ-ове,АЕЦ-ове, морета, океани.

то явно или аз съм объркан или темата трябва да се преименува "Какво минава през вашите очи, директно към клавиатурата (БЕЗ ВРЪЗКА С ГЛАВНИЯ МОЗУЪК)"

Link to comment
Share on other sites

чудя се как през моята глава нищо не минава цял ден? през вашите тикви поточи,реки,язовири,ВЕЦ-ове,ТЕЦ-ове,АЕЦ-ове, морета, океани.

то явно или аз съм объркан или темата трябва да се преименува "Какво минава през вашите очи, директно към клавиатурата (БЕЗ ВРЪЗКА С ГЛАВНИЯ МОЗУЪК)"

 

brainwashed or braindead?

 

Вече е време да се пусне тема "Кой иска да се занимава/спи с новите юзърки" за намалее флууд-а :)

 

Излишно - тази по дифолт е чат канал.

Link to comment
Share on other sites

И появиха се три нови кокошки в нашия курник... И се задържаха вече доста време сред толкова невръстни петлета и дърти петли-пергиши :laughing:

 

Ще е интересно да се явят на една Форумна среща - Пешо да припадне като види едната, един мод да хлъцне при вида на неземната гръдна обиколка на другата... :tongue

 

Значи да посъветвам и трите - като ви скачат петлите няма да клякате веднага по навик! Винаги имате опция SAFETY DANCE преди да ви яхнат!

 

Много мерси за поканата! Аз, за всеки случай ще си взема и метлата :laughing:

Иначе, Пешо нали се взеха с Прити? И да припадне, ще има кой да го вдигне :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А уе не знам, ама днеска всички яко са се развилняли из форОма, и по-точно в тая тема..Явно на всички ни е изчаткала сачмата и плещим само разни завоалирани реплики на тема йебан.Бля, бля, бля.Глорито взе да маже дядото с шоколад, пък той се дърпа и си иска мусаката.Гадо приглася отстрани за яхнията.Грамжура още одеве изяде надениците....абе луда работа.Поредното доказателство, че из нашто фором сме само изтрещеняци. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Прити е 18 годишна пикла :laughing:

 

Пешо ще я отсвири още на първата среща - тя няма байк, не знае що е планинска пътека, камо ли да си напръска муцунката с кал - вероятно предпочита поне Е класа. Ще се очаква от него обаче поне да подвие колене при вида й :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Вече е време да се пусне тема "Кой иска да се занимава/спи с новите юзърки" за намалее флууд-а :)

по-скоро анкета "Къде бихте прекарали една "романтична вечер" с новите юзърки?"

*в тоалетна

*в овощна градина в Марково

*на задната седалка на Голфа

*на лични съобщения

*и т.н и т.н.

Прити е 18 годишна пикла :laughing:

 

Пешо ще я отсвири още на първата среща - тя няма байк, не знае що е планинска пътека, камо ли да си напръска муцунката с кал - вероятно предпочита поне Е класа. Ще се очаква от него обаче поне да подвие колене при вида й :rolleyes:

само да не подвие предна опашка, че лошо !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...